Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

.

dosyacisansar
 Share

Recommended Posts

Windows 7 Enterprise MSDN TR
x86
x64

Please register to see this content.

Arşiv Şifresi: alymz1907

Enterprise sürümleri win10a yükseltme sormaz, ultimate ve pro sürümlerinden daha donanımlıdır. Kokteyl Edition sürümlerinde de base iso olarak bunu kullanırım.

• Like 1

dosyacisansar, 32 dakika önce yazdı:

Teşekkürler. @ONBUKA Ustanın konusu daha detaylıdır. Enterprise sürüm kullanmaktan yana değilim. İndirip kullanmaktan ziyade konuda bulunan diğer sürümler farklı amaçlar için lazım olabilmektedir. Bundan mütevellit konunun güncellenmesi tüm kullanıcılar için faydalı olacaktır. Umarım @ONBUKA Bey de yardımlarını bizlerden esirgemez.

Hocam detaydan kastınız nedir benim vermiş olduğum ISO'ları konusunda link olarak veriyor sadece ekstra bir işlem yok yani konuda. Siz bilirsiniz yine de.

The_Undertaker, 6 dakika önce yazdı:

Hocam detaydan kastınız nedir benim vermiş olduğum ISO'ları konusunda link olarak veriyor sadece ekstra bir işlem yok yani konuda. Siz bilirsiniz yine de.

Pure edition konusundaki windowsu indirin ntlite-dism gibi araçlarla yüklü güncelleştirme listesine bakın böylece hangiler lazımmış topluca görmüş olursunuz.Zira üstad hepsini inceleyerek konuyu paylaştı.

dosyacisansar, 1 dakika önce yazdı:

@ONBUKA Ustanın açmış olduğu konu bütün Windows 7 sürümlerini ihtiva etmektedir. Vermiş olduğunuz link için ayriyeten teşekkür ederim, fakat daha önce de ifade ettiğim üzere eksikler mevcut.

Bütün sürümler aşağı yukarı aynı yani hocam macera mı arıyorsunuz anlamadım :) Professional de aynı Home Premium'da aynı Ultimate de aynı yani. Neyse iyi akşamlar iyi forumlar.

dosyacisansar, 15 saat önce yazdı:

Aralarında farklar var. Bunları ilk bakışta göremeyebilirsiniz. Macera aramıyorum, kurmak için gerekli olan sürüm ben de mevcut. Fakat diğer sürümler de farklı amaçlar için lazım olabilmektedir. Sadece ben değil, tüm kullanıcıların bu konuya ihtiyacı olabileceğini ve ihtiyacına göre indirme yapabileceğini düşünüyorum. Size de iyi akşamlar dilerim.

Açıkcası enterprise dışında win7nin yüzüne bile bakmam. home>pro>ultimate>enterprise olarak gelir özellik sıralaması. ve tek volume lisans desteği enterpriseda var. reklam telemetry ve upgrade to win10u tek sormayan sistemdir aynı zamanda.

Please register to see this content.

Edited by EgeGrkn

dosyacisansar, 9/14/2019 - 3:09 AM yazdı:

Windows 7 Sp1 Professional VL [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Professional VL [ 64 Bit ]

Windows 7 Sp1 Ultimate [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Ultimate [ 64 Bit ]

Windows 7 Sp1 Enterprise [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Enterprise [ 64 Bit ]

s. a kardeşim kolay gelsin kusura bakma iş temposu 2 haftadır yoğun umursamadı adam yerine koymadı sanma deme  elimde var ama nete atsam uzun sürer  arşivlik kalması için istiyorsan dvdye yazım saglam şekilde yollim kargoda çalışıyorum karşı odemeli yollarım fazla tutmaz istersen mesaj atarsın  detaylı konusuruz kolay gele

dosyacisansar, 9/14/2019 - 3:09 AM yazdı:

Windows 7 Sp1 Professional VL [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Professional VL [ 64 Bit ]

Windows 7 Sp1 Ultimate [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Ultimate [ 64 Bit ]

Windows 7 Sp1 Enterprise [ 32 Bit ]

Windows 7 Sp1 Enterprise [ 64 Bit ]

Merhaba..
İstediğiniz MSDN Windows 7 SP1 sürümlerini YANDEX diske yükledim. Linki dün verecektim ama maalesef siteye giriş yapamadım (Site çalışmıyordu). :(
Win7 Klasörü paylaşıma açık ve linkini özelden gönderiyorm.
Kolay gelsin..

Bay_KG, 3 saat önce yazdı:

Merhaba..
İstediğiniz MSDN Windows 7 SP1 sürümlerini YANDEX diske yükledim. Linki dün verecektim ama maalesef siteye giriş yapamadım (Site çalışmıyordu). :(
Kolay gelsin..

Hocam bana da atarmısınız? Bende Home Premium sürümü var sadece Ultimate, Enterprise ve Professional sürümleri lazım bana da. 

Bay_KG, 3 saat önce yazdı:

Merhaba..
Kolay gelsin..

Hocam bana da atarmısınız? Bende Home Premium sürümü var sadece Ultimate, Enterprise ve Professional sürümleri lazım bana da.