Jump to content
hasan835

W8.1 Emb.ind.pro U3 X64+ntf 4.8+uefı+esd'siz+lisanslı-mart 2020 Güncel

Recommended Posts

The_Undertaker, 12 dakika önce yazdı:

Katılmıyorum hocam. Ben Windows 8.1 ve Windows 7 hastası olan biriyim zaten Windows 10'u da sevmediğimi az çok bilenler biliyor. Harici diskim de Windows 8.1 Pro, Home Single Language ve Embedded İndustry Pro var Revo Uninstaller'in son sürümü de dahil Pro ve Home Single Language'de sorunsuz kullandım. Sadece Embedded İndustry Pro'da çalıştıramadım LicProtector hatası veriyor. Bu arada bu yazmış olduğum sistemler MSDN ISO kesinlikle oynanmış editlenmiş sistemler değil. Zaten kolay kolay Edit'li sistem indiren biri de değilim. Orijinal MSDN Embedded İndustry Pro'da çalışmayan Revo Uninstaller hasan835 üstadın Embedded İndustry Pro çalışmasında da çalışmıyor. Bence üstadın silmiş olduğu bileşenlerden kaynaklanmıyor bu sorun. Sistemin genel olarak sorunu bu galiba. Mesela solidshare'de bir kişi daha yorum yapmış Embedded İndustry Pro'da Revo Uninstaller açılmıyor hata veriyor diye. Şuan Embedded İndustry Pro kullanıyorum MSDN ISO olarak kurdum sistemi yine çalışmayınca mecburen Your Uninstaller kurdum sisteme bunu kullanıyorum ama diğer sürümlerde kesinlikle Revo kuruyorum :) 

Üstad özelden bana da key atmıştın öncelikle onun için teşekkür ederim. Bu verdiğin key sadece kurulum ekranını geçmek için mi yoksa kurulumdan sonra windowsu etkinleştirmek için mi? Verdiğin key'i hem kurulum da hem de kurulumdan sonra denedim etkinleştirmiyor kurulumu da geçmiyor mecburen yabancı bir siteden bulduğum Embedded İndustry Pro key'i ile geçtim. Şuan sistem etkinleştirilmiş değil sağ altta windows'u etkinleştir yazısı var. Bir yardımcı olurmusun sana zahmet.

değerli kardeşim, Revo Uninstaller konusu evet maleseef orjinal embedded'e çalışmıyor, benim yapabileceğim bir şey yoktur. genel sistem uyumsuzluğu mevcut,

(p.m'den) göndermiş olduğum key etkinleştirme içindir,

tekrar (p.m'den) key gönderiyorum. takip ve kontrol edin,

şayet yine etkinleştirme gerçekleşmezse, komut istemi ile yukarıdaki yönergeleri izleyin ve uygulayın,

saygılarımla; 

hasan835, Bir saat önce yazdı:

değerli kardeşim, Revo Uninstaller konusu evet maleseef orjinal embedded'e çalışmıyor, benim yapabileceğim bir şey yoktur. genel sistem uyumsuzluğu mevcut,

(p.m'den) göndermiş olduğum key etkinleştirme içindir,

tekrar (p.m'den) key gönderiyorum. takip ve kontrol edin,

şayet yine etkinleştirme gerçekleşmezse, komut istemi ile yukarıdaki yönergeleri izleyin ve uygulayın,

saygılarımla; 

Yok zaten söylediğim gibi sizlik bir sorun ve problem yok bu sorun tamamen embedded sürümü ile alakalı. Çünkü orjinalini ve sizin editli çalışmanızı denedim test ettim ikisinde de çalışmıyor program. Your Uninstaller kullanıyorum embedded sürümlerde. Yeterli oluyor. Tamam bekliyorum yeni bir key yollayın bakayım umarım olur. Olmaz ise dediğiniz komut sistemi yöntemini dener ona göre durumu editlerim ben. Bekliyorum key'i. Teşekkür ederim ilginiz için.

The_Undertaker, 3 dakika önce yazdı:

Yok zaten söylediğim gibi sizlik bir sorun ve problem yok bu sorun tamamen embedded sürümü ile alakalı. Çünkü orjinalini ve sizin editli çalışmanızı denedim test ettim ikisinde de çalışmıyor program. Your Uninstaller kullanıyorum embedded sürümlerde. Yeterli oluyor. Tamam bekliyorum yeni bir key yollayın bakayım umarım olur. Olmaz ise dediğiniz komut sistemi yöntemini dener ona göre durumu editlerim ben. Bekliyorum key'i. Teşekkür ederim ilginiz için.

keyi gönderdim, kontrol ve takip edin,

hasan835, 1 saat önce yazdı:

keyi gönderdim, kontrol ve takip edin,

Özelden size gerekli bilgileri ve SS'leri gönderdim hocam. Verdiğiniz key'ler olmuyor nedenini bende anlamadım. 

The_Undertaker, 3 dakika önce yazdı:

Özelden size gerekli bilgileri ve SS'leri gönderdim hocam. Verdiğiniz key'ler olmuyor nedenini bende anlamadım. 

çok ilginç ve çok şaşkınım etkinleşmemesi mümkün değil, mantık dışı, aktif olan keyler sizinle birlikte 2 arkadaşta neden aktifleşmiyor?

(p.m'den) son yazdıklarımı da uygulayın sonucunu merak ediyorum,

saygılarımla;

çok ilginç ve çok şaşkınım etkinleşmemesi mümkün değil, mantık dışı, aktif olan keyler sizinle birlikte 2 arkadaşta neden aktifleşmiyor?

(p.m'den) son yazdıklarımı da uygulayın sonucunu merak ediyorum,

saygılarımla;

Hocam bir türlü etkinleşmiyor bu meret :) Sorun yaşayan benimle birlikte sanırım 2 kişi daha var galiba? Söylediğiniz bütün yöntemleri denedim key'leri bile girdim ama hala olmuyor. Kafayı taktım şuan yemin ediyorum :)

bende aktif olan key, sizinle birlikte (2) arkadaşta key etkinleşmiyor, akıl mantık dışı birşey,

Edited by hasan835
tashih
  • Thanks 1

hasan835, 18 dakika önce yazdı:

anlaşıldı, bu iso'yu en kısa zaman tekrar hazırlayıp upload etmem gerekir kanaatindeyim.

Ben de hazırlayacağınız yeni "Win 8.1" çalışmanızı bekliyor olacağım. Çünkü ben de verdiğiniz "key"lerle etkinleştirme yapamadım. 

• Like 1

dedem korkut, Şimdi yazdı:

Ben de hazırlayacağınız yeni "Win 8.1" çalışmanızı bekliyor olacağım. Çünkü ben de verdiğiniz "key"lerle etkinleştirme yapamadım. 

değerli kardeşim, son yazmış olduğum, güncellemeleri de entegre edip, paketleyip upload etmeye çalışırım, 

değerli kardeşim, son yazmış olduğum, güncellemeleri de entegre edip, paketleyip upload etmeye çalışırım, 

Hocam ben sizin dediklerinizi hem sizin ISO'da hemde orijinal MSDN Windows 8.1 Embedded İndustry ISO'da denedim her ikisinde de keyler olmuyor. Ayrıca bütün güncellemelerini de kurdum sistemin ( Windows Update ) sorun nerede bulamadım bende. Sanırım verdiğiniz keyler de bir sorun var bilemiyorum. 

Edited by The_Undertaker

The_Undertaker, 17 dakika önce yazdı:

Hocam ben sizin dediklerinizi hem sizin ISO'da hemde orijinal MSDN Windows 8.1 Embedded İndustry ISO'da denedim her ikisinde de keyler olmuyor. Ayrıca bütün güncellemelerini de kurdum sistemin ( Windows Update ) sorun nerede bulamadım bende. Sanırım verdiğiniz keyler de bir sorun var bilemiyorum. 

bende aktif olan keyler (sizlere göndermiş olduğum keylerin kota aşımı olmamış bende aktifleşiyor.) anlaşılır gibi değil,

ayrıca, başka bir pc'de kurulumu tamamlayınca onda da deneyip sizi bilgilendiririm,

Edited by hasan835
tashih

bende aktif olan keyler (sizlere göndermiş olduğum keylerin kota aşımı olmamış bende aktifleşiyor.) anlaşılır gibi değil,

Hocam belki yalan mı söylüyor bunlar acaba demiş bile olabilirsin ama cidden hem senin ISO'yu hem de orijinal MSDN ISO üzerinden kurulum yaptım denedim her iki sistemde de verdiğin keyler bu cmd yöntemiyle dahi etkinleşmiyor. Zaten sana özelden SS falan da atmıştım. Bu sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum senin gibi bende taktım kafama. Allah razı olsun o kadar yardımcı oluyorsun bir sürü key verdin hatta ama olmuyor hiç biri hala anlamadım neden olduğunu. Bu sistem de kms gibi gereksiz etkinleştirme programları kullanmak istemiyorum o yüzden sizden yardım bekliyorum hocam. Belki başka bir yöntemi vardır bu key'i sisteme göstermenin.

Uzun zamandır böyle bir iso arıyordum entegre olan fakat hantallaştıran güncellemelerden arınmış stabil bir sistem arayışım sona erdi sanırım.Kullanan arkadaşların yorumlara baktım ram kullanımı olsun gayet hoş görünüyor.Ben de deneyeyim sağ ol. 

Sonunda benim "win 8.1" etkinleşti. Şu yolla yaptım:

slmgr /ipk  "Key"
slmgr /skms kms.xspace.in
slmgr /ato
burada "sliu.exe" hatası aldım. Onuda "KBPlease login or register to see this link. " güncellemesini yükleyerek aştım.

Please login or register to see this link.

Not: Bu güncelleme sisteme gömülü geldi. "KB2976978" güncellemesini "program ekle kaldır"dan kaldıramıyorum. Bu gereksiz ve win10 rezervasyonu içinmiş. Bunu nasıl kaldırabilirim?

Edited by dedem korkut

Ve8yQp.jpg

dedem korkut, 2 saat önce yazdı:

slmgr /ipk  "Key"
slmgr /ato
burada "sliu.exe" hatası aldım. Onuda "KBPlease login or register to see this link. " güncellemesini yükleyerek aştım.

Not: Bu güncelleme sisteme gömülü geldi. "KB2976978" güncellemesini "program ekle kaldır"dan kaldıramıyorum. Bu gereksiz ve win10 rezervasyonu içinmiş. Bunu nasıl kaldırabilirim?

Bir heyecanla dediklerini denedim ama bende hep hata veriyor nasıl yaptınız siz acaba?

Edited by The_Undertaker

The_Undertaker, 3 saat önce yazdı:

Hocam belki yalan mı söylüyor bunlar acaba demiş bile olabilirsin ama cidden hem senin ISO'yu hem de orijinal MSDN ISO üzerinden kurulum yaptım denedim her iki sistemde de verdiğin keyler bu cmd yöntemiyle dahi etkinleşmiyor. Zaten sana özelden SS falan da atmıştım. Bu sorun neden kaynaklanıyor bilmiyorum senin gibi bende taktım kafama. Allah razı olsun o kadar yardımcı oluyorsun bir sürü key verdin hatta ama olmuyor hiç biri hala anlamadım neden olduğunu. Bu sistem de kms gibi gereksiz etkinleştirme programları kullanmak istemiyorum o yüzden sizden yardım bekliyorum hocam. Belki başka bir yöntemi vardır bu key'i sisteme göstermenin.

sshot-1.png

sshot-2.png

sshot-3.png

hasan835, 1 dakika önce yazdı:

sshot-1.png

sshot-2.png

sshot-3.png

Tamam da sizde olan biz de neden olmuyor onu anlamadım ben.

1.resimdeki görüntü isonun içinden gelen key ile internet bağlandığı anda otomatik etkinleşmiş halidir,

2.resim deki key size (p.m) yolu gönderdiğim keyin aktifleştirilme hali,

3.resim keyin etkinleştiği son görüntüsüdür,

belgeler asla yalan söylemez, keyleri de bire bir kontrol edebilirsin,

saygılarımla;

hasan835, Şimdi yazdı:

1.resimdeki görüntü isonun içinden gelen key ile internet bağlandığı anda otomatik etkinleşmiş halidir,

2.resim deki key size (p.m) yolu gönderdiğim keyin aktifleştirilme hali,

3.resim keyin etkinleştiği son görüntüsüdür,

belgeler asla yalan söylemez, keyleri de bire bir kontrol edebilirsin,

saygılarımla;

Hocam ben size yalan söylediniz yada yalancısınız demedim konuyu farklı yöne taşımanın anlamı yok. Sizin verdiğiniz keyleri denedim olmuyor hatta SS bile attım yani olmuyor verdiğiniz keyleri yazdığım halde etkinleşmiyor.

dedem korkut, 4 saat önce yazdı:

slmgr /ipk  "Key"
slmgr /ato

1.resim isonun kendinden gelen ve net bağlandığından otomatik aktifleşti,

2.size göndermiş olduğum keyin aktifleştirilme görüntüsüdür,

3.göndermiş olduğum keyin etkinleşmiş son görüntüsüdür,

4.güncellemeleri kontrol altına almak için png 6 ve png 7 nolu resimlere göre ayarlayınız.

etkinleştirmene sevindim, ayrıca kb2928680 güncelleme konusunu not aldım, sağol tşk.ederim,

*kb2976978 numaralı güncelleştirme telemetri içerikli oluşu nedeniyle bu güncelleştirmeyi almamalıydınız, hata ile madem kabul etmişsiniz, netiniz kapalı iken deneyin, kalkmaz ise, benim tanzim ettiğim performans ve reg dosyaları içinde telemetri devre dışı reg kaydını çalıştırın, 

saygılarımla;

sshot-1.png

sshot-4.png

sshot-5.png

sshot-6.png

sshot-7.png

Edited by hasan835
tashih

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Hocam ben size yalan söylediniz yada yalancısınız demedim konuyu farklı yöne taşımanın anlamı yok. Sizin verdiğiniz keyleri denedim olmuyor hatta SS bile attım yani olmuyor verdiğiniz keyleri yazdığım halde etkinleşmiyor.

değerli kardeşim, yalan konusunda öyle bir iddiada bulunmadım, konuyu farklı yönede çekmedim, çekmiyorum da, görüntülerin doğru olduğu ortada, belgelerin yalan söylemediğini yazdım. (belgelerin de dili yokmu),

4.5, yada 5 saattir gündemde kalmak ne demek, sıkıntılı durum demek, 100 kişiden 2 kişi etkinleştirmeyi sağlayamaması benim için sıkıntı,

ben kendimden eminim, işimi sağlam yapmak isterim, asla benim kitabımda dakka dukka olmaz, sen rahat ol kardeşim,

• Like 1

conveys16, 4 saat önce yazdı:

Uzun zamandır böyle bir iso arıyordum entegre olan fakat hantallaştıran güncellemelerden arınmış stabil bir sistem arayışım sona erdi sanırım.Kullanan arkadaşların yorumlara baktım ram kullanımı olsun gayet hoş görünüyor.Ben de deneyeyim sağ ol. 

değerli kardeşim, tşk.ederim, güle güle kullanın, dilerim memnun kalırsınız,

saygılarımla;

değerli kardeşim, yalan konusunda öyle bir iddiada bulunmadım, konuyu farklı yönede çekmedim, çekmiyorum da, görüntülerin doğru olduğu ortada, belgelerin yalan söylemediğini yazdım. (belgelerin de dili yokmu),

4.5, yada 5 saattir gündemde kalmak ne demek, sıkıntılı durum demek, 100 kişiden 2 kişi etkinleştirmeyi sağlayamaması benim için sıkıntı,

ben kendimden eminim, işimi sağlam yapmak isterim, asla benim kitabımda dakka dukka olmaz, sen rahat ol kardeşim,

Yok öyle bir cevaplar veriyorsun ki benim gözümden okuman lazım bir de.. 3 tane key verdin tamam eyvallah sağol ama olmuyor yani ne yapabilirim SS'de attım olmadığına dair verdiğin keyleri kaç kere denedim hala kabul etmiyor sistem. Senin ISO'nu da denedim onda da keyler olmuyor. Yukarda ki arkadaşın söylediği yöntemi denedim hata veriyor yine olmuyor ben anlamadım bu işi.

Veg8nR.jpg

Bu SS'i atmıştım size şuan hala bu ekrandaki hatayı alıyorum verdiğiniz 3 keyde de..

Bu keyleri farklı bir yöntem ile kullanma şansımız yok mu acaba?

Edited by The_Undertaker

Mac adresleri değiştirip,vpn üzerinden deneyin işe yarayabilir.. olmadı Please login or register to see this link. edin gitsin. :) 

• Like 1

forjest, 25 dakika önce yazdı:

Mac adresleri değiştirip,vpn üzerinden deneyin işe yarayabilir.. olmadı Please login or register to see this link. edin gitsin. :) 

MAC adresi nasıl değiştiricem? KMS kullanmak istemiyorum aslında ama son çare o olacak sanırım.