Jump to content
hasan835

W8.1 Emb.ind.pro U3 X64+ntf 4.8+uefı+esd'siz+lisanslı-mart 2020 Güncel

Recommended Posts

The_Undertaker, 19 dakika önce yazdı:

MAC adresi nasıl değiştiricem? KMS kullanmak istemiyorum aslında ama son çare o olacak sanırım.

Please login or register to see this link.

• Like 1

forjest, 3 dakika önce yazdı:

Please login or register to see this link. İçeriği Gizle

Please login or register to see this link.

Yine olmadı hocam yok ya uğraşmak istemiyorum istemeye istemeye verdiğiniz kms'yi kullanıcam teşekkürler.

hasan835, 6 saat önce yazdı:

kb2976978 numaralı güncelleştirme telemetri içerikli oluşu nedeniyle bu güncelleştirmeyi almamalıydınız, hata ile madem kabul etmişsiniz, netiniz kapalı iken deneyin, kalkmaz ise, benim tanzim ettiğim performans ve reg dosyaları içinde telemetri devre dışı reg kaydını çalıştırın, 

saygılarımla;

Bu güncellemeyi "kb2976978" ben almadım. İnternet kapalıydı.  Sistemin içinde gömülüydü. Güncellemeleri alırken dikkat ediyorum. Almamam gerekenleri not etmiştim ona göre yapıyorum

win7_win8_alınmayacak güncellemeler.txt

• Like 2

dedem korkut, 21 dakika önce yazdı:

Bu güncellemeyi "kb2976978" ben almadım. İnternet kapalıydı.  Sistemin içinde gömülüydü. Güncellemeleri alırken dikkat ediyorum. Almamam gerekenleri not etmiştim ona göre yapıyorum

win7_win8_alınmayacak güncellemeler.txt 1 kB · 1 download

Hocam ekteki vermiş olduğunuz txt dosyasına baktım bir sürü gereksiz güncellemeler yazmışsınız ben bunları eğer sistemim de varsa eğer silsem olumsuz bir durum yaşamam değil mi? Bir de gereksiz ve telemetri güncellemeleri olduğuna eminmisiniz? Çünkü formatı daha yeni attım sorunlarla uğraşmak istemiyorum. 

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Hocam ekteki vermiş olduğunuz txt dosyasına baktım bir sürü gereksiz güncellemeler yazmışsınız ben bunları eğer sistemim de varsa eğer silsem olumsuz bir durum yaşamam değil mi? Bir de gereksiz ve telemetri güncellemeleri olduğuna eminmisiniz? Çünkü formatı daha yeni attım sorunlarla uğraşmak istemiyorum. 

değerli kardeşim, konunun ilk sayfasından itibaren okumuş olsaydınız, güncelleme konusunda hassas olurdunuz, 

13 saat önce yazmışım, indirdiğiniz işletimin üzerine, 

muhtelif bazı arkadaşlar soruyorlar? hangi güncellemeleri almalıyım diye,

bu mevcut sistemin üzerine, gelecek olan güncellemelerden, adobe flash playerlar alınmalıdır. ayrıca,

kb4507005,

kb4515846,,

kb4524445,

kb4525250,

kb4530730,

kb4533004,  bu güncellemeler alınmalıdır.

kurduğunuz PC'ler'de chipsetlerin'de problem yaşarsanız şayet, kb4525252+kb4530702 bu kalitesiz ve önizlemesiz güncellemelerin alınması gereklidir.

diğer gelecek olan güncellemeleri gizle deyip almayabilirsiniz, alırsanız ne olur? PC yük altında ezilir kalır, sistem stabil çalışmaktan çıkar,

saygılarımla;

hasan835, 3 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, konunun ilk sayfasından itibaren okumuş olsaydınız, güncelleme konusunda hassas olurdunuz, 

13 saat önce yazmışım, indirdiğiniz işletimin üzerine, 

muhtelif bazı arkadaşlar soruyorlar? hangi güncellemeleri almalıyım diye,

bu mevcut sistemin üzerine, gelecek olan güncellemelerden, adobe flash playerlar alınmalıdır. ayrıca,

kb4507005,

kb4515846,,

kb4524445,

kb4525250,

kb4530730,

kb4533004,  bu güncellemeler alınmalıdır.

kurduğunuz PC'ler'de chipsetlerin'de problem yaşarsanız şayet, kb4525252+kb4530702 bu kalitesiz ve önizlemesiz güncellemelerin alınması gereklidir.

diğer gelecek olan güncellemeleri gizle deyip almayabilirsiniz, alırsanız ne olur? PC yük altında ezilir kalır, sistem stabil çalışmaktan çıkar,

saygılarımla;

Bende şuan listedeki güncellemelerden sadece kb4524445 olanı kurulu gözüküyor. Bir sorun yok değil mi?

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Bende şuan listedeki güncellemelerden sadece kb4524445 olanı kurulu gözüküyor. Bir sorun yok değil mi?

en son yayınlanan (kasım 2019) hizmet yığını güncellemesi olduğundan alınmalıdır.

en önemlisi, güncelleme ayarıdır, bu ayar yapılmazsa gelen güncelleme içeri sisteme girer,

sshot-8.png

dedem korkut, 2 saat önce yazdı:

win7_win8_alınmayacak güncellemeler.txt 1 kB · 5 downloads

kb2976978 güncellemesi 21.11.2014 tarihli sisteme gömülü gelmesine  rağmen, nete bağlandığında yine tekrar geliyor, gelmesi önemli değil, önemli olan güncellemelerin alınacağı konusunda, üstteki resime göre ayarlanması, yinede herhalikarda telemetri devre dışı bırakma reg kaydı kullanmakta fayda vardır, 

Windows Embedded 8.1 İndustry Pro U3 x64 kullanıcı ve ilgililerin dikkatine,

değerli arkadaşlar, 

kb4507005

kb4515846

kb4524445

kb4525250

kb4530730

kb4533004

mevcut işletimin üzerine, yukarıdaki güncellemeler (yeni hizmet yığını)+(flash playerlar) entegre edilip, yeniden paketledim.

işletimin içerisinde, 1 tane bile telemetri bağlantılı güncelleme asla yoktur.

W8.1 işletim programı güncellemeleri ile ilgili (son güncellemeler dahil) listesi konusunda (üstad,abbodi1406 teşekkürler)

kb4525252 aylık kalitesiz  ve kb4530702 aylık önizlemesiz bu iki güncellemeyi entegre etmedim çünkü her ay sürekli değişen ve yükseltilen güncellemeler olup bunları pakete dahil etmedim, an itibariyle upload'a başladım.

ömrüm yetecekmi bakalım?

saygılarımla;

sshot-13.png

Edited by hasan835
tashih
  • Like 2

hasan835, 10.09.2019 - 01:59 yazdı:

Windows için vazgeçilmez, Performans ve diğer muhtelif reg dosyaları:

indirme linki : Please login or register to see this link. er_Önemlı_Reg_Dosyaları-36.rar.html

arkadaşlar ilgili klasörün içindekiler son düzenlemedir, hakikaten windows için vazgeçilmez reg dosyaları,

sizin yapmanız gereken sadece, windows güvenlik merkezini otomatik yapmak, diğer dosyalardan da faydanabilirsiniz. incelemeden kullanmayınız,

Windows için, Performans ve diğer muhtelif reg dosyaları ile ilgili, emeklerinden dolayı, (Sordum net'e), (Hadibeolsun'a), (Acemibey'e) tşk.ederim,

reyis burdaki indirme linki hatalı yenileyebilir misin ? ayrıca sabahtandır konuyu takip ediyorum yeni upload bitmedi mi acaba :) ?

Sisteminizle ilgili ayrıca şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bilgisayar uyku moduna geçtiğinde fareye tıklama, entere basma herhangi bir tuşa basma gibi uyarılara cevap vermiyor. (bu bazen oluyor) Makineye reset atmam gerekiyor. Ama dediğim gibi bazen oluyor. Hem masaüstü bilgisayarımda hem de dizüstü bilgisayarımda aynı sorunla karşılaştım. Ben de uyku modunda hardiskleri  "hiçbir zaman" seçeneğine getirdim. 

hasan835, 9 saat önce yazdı:

Windows Embedded 8.1 İndustry Pro U3 x64 kullanıcı ve ilgililerin dikkatine,

değerli arkadaşlar, 

kb4507005

kb4515846

kb4524445

kb4525250

kb4530730

kb4533004

mevcut işletimin üzerine, yukarıdaki güncellemeler (yeni hizmet yığını)+(flash playerlar) entegre edilip, yeniden paketledim.

işletimin içerisinde, 1 tane bile telemetri bağlantılı güncelleme asla yoktur.

W8.1 işletim programı güncellemeleri ile ilgili (son güncellemeler dahil) listesi konusunda (üstad,abbodi1406 teşekkürler)

kb4525252 aylık kalitesiz  ve kb4530702 aylık önizlemesiz bu iki güncellemeyi entegre etmedim çünkü her ay sürekli değişen ve yükseltilen güncellemeler olup bunları pakete dahil etmedim, an itibariyle upload'a başladım.

ömrüm yetecekmi bakalım?

saygılarımla;

sshot-13.png

Hocam iso dosyasını bana gönderin bi şekilde upload hızım iyi google drive a yüklerim herkes yararlanabilir.

kr4tenz, 9 saat önce yazdı:

reyis burdaki indirme linki hatalı yenileyebilir misin ? ayrıca sabahtandır konuyu takip ediyorum yeni upload bitmedi mi acaba :) ?

değerli kardeşim, link düzeltildi, şu anda link aktif,

saygılarımla;

dedem korkut, 8 saat önce yazdı:

Sisteminizle ilgili ayrıca şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bilgisayar uyku moduna geçtiğinde fareye tıklama, entere basma herhangi bir tuşa basma gibi uyarılara cevap vermiyor. (bu bazen oluyor) Makineye reset atmam gerekiyor. Ama dediğim gibi bazen oluyor. Hem masaüstü bilgisayarımda hem de dizüstü bilgisayarımda aynı sorunla karşılaştım. Ben de uyku modunda hardiskleri  "hiçbir zaman" seçeneğine getirdim. 

değerli kardeşim, güç seçenekleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılmamış olup, anladığım kadarıyla, performans ve reg dosyasında içinde mevcut olan, güç seçenekleri nihai performans'ı kurmanızı tavsiye ederim,

saygılarımla;

melihasliyuksek, 4 saat önce yazdı:

Hocam iso dosyasını bana gönderin bi şekilde upload hızım iyi google drive a yüklerim herkes yararlanabilir.

değerli kardeşim anlayışın için tşk.ederim, fakat, alternatif link verebilirsiniz.

saygılarımla;

değerli arkadaşlar, upload tamamlandı ve link eklendi, bir önceki link an itibariyle indirme yapıldığından silinmedi, daha sonra silinecektir. bilgilerinize,

• Like 1

Çalışma için teşekkürler her ne kadar sizin sistemlerinizi kullanmıycak olsam da yine de ortada emek var emeğe saygımdan yorumumu yapıyorum. Umarım daha da gelişirsin 👍🏼

The_Undertaker, 5 saat önce yazdı:

Çalışma için teşekkürler her ne kadar sizin sistemlerinizi kullanmıycak olsam da yine de ortada emek var emeğe saygımdan yorumumu yapıyorum. Umarım daha da gelişirsin 👍🏼

duygu ve düşüncene tşk.ederim, kullanıp kullanmaman için, paşa gönlün bilir, sistemi size atfen hazırlamamıştım, sağolsun arkadaşların talebinden dolayı hazırlamıştım, aslında yorumda yapmana gerek yoktu, neyse,

cuneyt78, 6 saat önce yazdı:

reg dosyası için yeni bir link lazım

değerli kardeşim an itibariyle link gayet sağlıklı çalışmakta, dün problem vardı yeniledim,

sshot-1.png

sshot-2.png

mbayrak, 6 saat önce yazdı:

Teşekkürler

değerli kardeşim, iyi günlerde kullanımlar temenni ederim,

lisans keyi (p.m)'den az önce gönderdim, kontrol ve takip edin,

saygılarımla;

@hasan835 Kardeşim sistemini merak edip indirdim, RAM kullanımı oldukça iyi sistem ayarlamaları iyi yapmışsın. 400-500 mb ram tüketiyordu sanal makinede açılış kapanış gayet hızlı. Aktivasyon keyi falan demişsin konunun orasını kaçırdım sanırım ben otomatik olarak etkinleşmedi bende. KMSuite ile aktivasyon yaptım. Tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Temiz sistem yapan herkese saygı duyarım.

• Like 1
  • Thanks 1

Emre028, Bir saat önce yazdı:

@hasan835 Kardeşim sistemini merak edip indirdim, RAM kullanımı oldukça iyi sistem ayarlamaları iyi yapmışsın. 400-500 mb ram tüketiyordu sanal makinede açılış kapanış gayet hızlı. Aktivasyon keyi falan demişsin konunun orasını kaçırdım sanırım ben otomatik olarak etkinleşmedi bende. KMSuite ile aktivasyon yaptım. Tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Temiz sistem yapan herkese saygı duyarım.

Üstadım, çok tşk.ederim, beğenmenize sevindim,

üstadların çalışmalarının yanında bizim çalışmamız amatörce sayılır,

lakin, epey ilgi var, elimden ve dilimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum,

üstad, iso'ya entegre edilen key internete bağlanır bağlanmaz aktif olmalıydı, kotası dolmuş olabilir, (notumu aldım kontrol ederim) fakat hala daha etkinleştirmek istiyorsanız (p.m)'den size key gönderiyorum,

fakat kms'den gelen keyin ve atıklarının temizlenip göndermiş olduğum key ile etkinleştirebilirsiniz,

saygılarımla;

• Like 3

Bu sitede paylaşım yapan arkadaşlar, paylaşımdan yararlanan kişilerin kölesi değildir...

Burada paylaşım yapan kişiler herhangi bir şirketi de temsil etmiyor, kimse 7/24 hizmet vermek zorunda değildir...

Yazdıklarınıza dikkat edin...

• Like 5
  • Thanks 2

mephistooo2, 10 saat önce yazdı:

Bu sitede paylaşım yapan arkadaşlar, paylaşımdan yararlanan kişilerin kölesi değildir...

Burada paylaşım yapan kişiler herhangi bir şirketi de temsil etmiyor, kimse 7/24 hizmet vermek zorunda değildir...

Yazdıklarınıza dikkat edin...

Burada zaten bizim kölemiz 7/24 yardım edecekler demiyoruz kimseye asla da demeyiz. Ama bu arkadaş sorunsuz çalışıyor diyerek verdiği keylerin hiç biri sistemi etkinleştirmiyorsa kusura bakmasın ama yardımcı olacak yada kimseye key falan vermeyecek. Bu kadar basit. Yorumlarımı da silip durmayın ben burada kötü bir yorum yapmıyorum.! Bu konuda ki güncellenen ISO'yu arkadaşımın sistemine kurdum hasan'ın verdiği keyleri bir de onda denedim yine hiç biri etkinleştirmedi. Ama iş laf yapmaya geldiği zaman çok güzel yapıyor arkadaş. Bizi yalancı durumuna düşürüyor.

Edited by The_Undertaker

Etkinleştirme yapamayanlara rehber dosya, ana sayfaya linki eklenmiştir,

çoklu etkinleştirme ile ilgili kesin sonuç alıcı, muhtelif yöntemler mevcuttur.

saygılarımla;