Jump to content
hasan835

W8.1 Emb.ind.pro U3 X64+ntf 4.8+uefı+esd'siz+lisanslı-mart 2020 Güncel

Recommended Posts

4 hours ago, korsanuye said:

windows inastaller kapalı nasıl açarız hocam

Windows installer açık program kuruluyor sıkıntı yok kardeşim. 

• Like 1

Hasan kardeş, güzel bir paylaşım olmuş. Özellikle başlat menüsünde + yada pencereye benzer simge yerine ayyıldızın oluşu on numara olmuş. Sistemi kurduğumuzda başlat kısmında ayyıldız olacakmı? Aktivasyonu nasıl oluyor orasını anlayamadım.

• Like 1

Posted (edited)
onuluturk, 4 saat önce yazdı:

Hasan kardeş, güzel bir paylaşım olmuş. Özellikle başlat menüsünde + yada pencereye benzer simge yerine ayyıldızın oluşu on numara olmuş. Sistemi kurduğumuzda başlat kısmında ayyıldız olacakmı? Aktivasyonu nasıl oluyor orasını anlayamadım.

değerli kardeşim, sistemi kurduğunuzda başlat görünümü klasik kurulur,  ana sayfada @forjest üstadın, startisback 1.75'kurun, ayrıca startisback başlat görünümlerini de (paketin içinde (Ayyıldız) mevcut paket halinde startisback'ın kurulduğu sürücü C:/program dosyaları  x86, startisback orb paketinin içine kopyala yapıştır, startisbackcfg'den hangisini istiyorsan ayarlayabilirsin, sistemi indirip kurunca NET'e bağlandığınızda (sistemin içindeki key ile otomatik etkinleşir) şayet etkinleşmezse talep etmeniz durumunda, bende size (p.m'den) başka key gönderirim, etkinleştirme ile ilgili birçok açıklama mevcut sayfalarda, o açıklamalar ve uygulamaları okumalısınız. yada @mephistooo2 üstadın kms programı ile etkinleştirmeyi yapabilirsiniz.

Spoiler

StartİsBack başlat görünümleri (63 adet)

indirme linki : Please login or register to see this link.

@Forjest üstad'a emeğinden dolayı tşk.ederim. StartİsBack 1.7.5 sürümü stabil çalışmaktadır.

indirme linki : Please login or register to see this link.

Edited by hasan835
tashih
  • Like 1

Posted (edited)

Sistemi kurdum ve win 7'den iyi ve hızlı. Oyunları göremedim. Birde fotoğrafları mavi kutu görüntülü durumda. Yani foto kapalı. Etkinleştirme oldumu olmadımı anlayamadım. Başlata ayyıldızı yerleştirdim. Kolaymış. Yapabilirsem hilal sayısı fazla olanını koymak isterim. Eğer fazla varsa key rica etsem?

Spoiler

Edited by onuluturk

Posted (edited)
onuluturk, 2 saat önce yazdı:

Sistemi kurdum ve win 7'den iyi ve hızlı. Oyunları göremedim. Birde fotoğrafları mavi kutu görüntülü durumda. Yani foto kapalı. Etkinleştirme oldumu olmadımı anlayamadım. Başlata ayyıldızı yerleştirdim. Kolaymış. Yapabilirsem hilal sayısı fazla olanını koymak isterim. Eğer fazla varsa key rica etsem?

Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

değerli kardeşim, oyun oynayan arkadaşları düşünerek oyunla ilgili bileşenler kaldırılmamış ve devre dışı bırakılmamıştır. (ana sayfadan bakabilirsin), windows fotoğraf görüntüleyici'de kaldırılmamış ve devredışı bırakılmamıştır, şayet klasik fotoğraf görüntüsü elde etmek için, verdiğim linkten indirip kurabilirsin, etkinleştirme olup olmadığını da şuradan bakabilirsin,  NET'e bağlı iken, (komut istemi ile slmgr.vbs /xpr yazıp enter deyip sonucu size verecektir, makina kalıcı olarak etkinleştirilmiştir, diyorsa tamamdır,

windows fotoğraf görüntüleyicisi : Please login or register to see this link.

ayrıca sizede (p.m'den) etkinleştirme keyi gönderiyorum, uygulayın, takip ve kontrol edin, 

Not: göndermiş olduğun, içeriği görüntüledeki fotoyu ben göremedim?

saygılarımla;

Edited by hasan835
tashih

Posted (edited)
Spoiler

Fotoğraflar böyle görünüyor. Xp'deki gibi ön izlemesiz.

Ekran Alıntısı 2.PNG

w 8.1.jpg

Edited by onuluturk
  • Like 1

Posted (edited)

Fotoğraflar konusunu resimdeki ayarı yaparak çözdüm de frecel gibi oyunları çözemedim. Ben freceli severim. Sudoku gibi zihin açar. Zevk meselesi.

foto ayarı.PNG

Edited by onuluturk
  • Like 1

onuluturk, 51 dakika önce yazdı:

Fotoğraflar konusunu resimdeki ayarı yaparak çözdüm de frecel gibi oyunları çözemedim. Ben freceli severim. Sudoku gibi zihin açar. Zevk meselesi.

foto ayarı.PNG

ana sayfadaki görüldüğü üzere, ben oyun oynamama rağmen, oyunlarla alakalı herhangi bir bileşen devredışı veya (xbox) kaldırılmamıştır, bu nedenle oyun oynayabilirsin, sistem ve kullandığın PC'nin özellikleri de oyun için önemlidir.

tabiiki, sistemi üretenin özelliklerini de gözardı etmemek gerekir,  Windows Embedded 8.1 Industry, Windows 8.1'in özelliklerini perakende, üretim, sağlık hizmetleri sektörlerindeki ve iş koluna özel güçlü uygulamalar barındıran ve özel bir işlevi güvenli ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmenin büyük önem taşıdığı diğer sektörlerdeki çeşitli sınır cihazlarda kullanılacak şekilde genişletmektedir 

saygılarımla;

• Like 1

Posted (edited)

@ Please login or register to see this link.  freecell ve sodoku gibi oyunların linklerini veriyorum, (W8.1'e uyumlu) (oyunlardan hiç anlamıyorum) inceleyin,

Please login or register to see this link.
Please login or register to see this link.

Edited by hasan835
tashih
  • Like 1

değerli arkadaşlar, oyun oynayanlar, freecell ve su doku oyunları kuran arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşabilirler, ben oyunlardan hiç anlamıyorum,

saygılarımla;

1 hour ago, orcnnylmzz said:

Google Drive kotası aşıldı başka link var mı? UEFI birde dimi

Uefi destekliyor sıkıntı yok

• Like 1

Posted (edited)
orcnnylmzz, 2 saat önce yazdı:

Google Drive kotası aşıldı başka link var mı? UEFI birde dimi

Spoiler

Shadowscape, 51 dakika önce yazdı:

Uefi destekliyor sıkıntı yok

değerli kardeşim, link gayet sağlıklı, upload bitince kopyasını'da oluşturmuştum, kota aşıldı uyarısını vermemesi gerekir, (yedek link vermek isteyen olursa da memnuniyetle) uefı desteği'de mevcut, @Please login or register to see this link.  arkadaşımızın'da cevap verdiği gibi, (kendisine tşk.ederim.)

linklerin aktif olduğu görüldüğü üzere, an itibariyle,

saygılarımla;

sshot-3.png

sshot-4.png

Edited by hasan835
tashih

orcnnylmzz, 3 saat önce yazdı:

Bu arada key nerden bulabilirim teşekkürler.

değerli kardeşim, key, her yerde olmadığından, ben size yardımcı olurum,😉 (p.m'den) hemen gönderiyorum, takip ve kontrol edin,

hasan835, 3 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, key, her yerde olmadığından, ben size yardımcı olurum,😉 (p.m'den) hemen gönderiyorum, takip ve kontrol edin,

Her şey için teşekkürler emeğin çok fazla key için de sağ ol kolay gelsin windows 8.1 kullanmak istiyorum SSD de var gerçi ama olsun windows 10'u kenarda bırakalım biraz.

Bazı sistemlerde biosa gömülen key izin vermiyor bu sebeple mephistoo nün KMS kullanin

• Like 1

casper0007, 6 dakika önce yazdı:

Bazı sistemlerde biosa gömülen key izin vermiyor bu sebeple mephistoo nün KMS kullanin

üstad, evet haklısınız bios'a gömülü keyden dolayı, verdiğim keyi etkinleştiremeyen arkadaşlar mutlaka vardır, alternatif olarak'da @mephistooo2 üstadın kms ile etkinleştirme aracıda kullanabilirler,

lakin, bios'a gümülen keyide kaldırmak ve silmekte mümkündür, gayet kolay; şöyle ki;

komut istemi ile;

1-komut istemi ile slmgr /upk     enter, KMS keyini kaldır,

2-komut istemi ile slmgr /cpky   enter, KMS ürün anahtarını silmek,

sonra komut istemi ile verdiğim keyi komut istemi ile, slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

girilerek etkinleştirilir.

saygılarımla;

hasan835, 3 dakika önce yazdı:

üstad, evet haklısınız bios'a gömülü keyden dolayı, verdiğim keyi etkinleştiremeyen arkadaşlar mutlaka vardır, alternatif olarak'da @mephistooo2 üstadın kms ile etkinleştirme aracıda kullanabilirler,

lakin, bios'a gümülen keyide kaldırmak ve silmekte mümkündür, gayet kolay; şöyle ki;

komut istemi ile;

1-komut istemi ile slmgr /upk     enter, KMS keyini kaldır,

2-komut istemi ile slmgr /cpky   enter, KMS ürün anahtarını silmek,

sonra komut istemi ile verdiğim keyi komut istemi ile, slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

girilerek etkinleştirilir.

saygılarımla;

Biosa gömülü key'i silsek mesala tekrar windows 10'a dönsem hiçbir problem olmaz dimi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sormak istedim yine de.

değerli arkadaşlar çoklu etkinleştirme ile ilgili slmgr.ini komutlarının tümünü paylaşıyorum, belki faydası olur;

Spoiler

L_optInstallProductKey="ipk"
L_optInstallProductKeyUsage="Ürün anahtarını yükle (varolan anahtarı değiştirir)"
L_optUninstallProductKey="upk"
L_optUninstallProductKeyUsage="Ürün anahtarını kaldır"
L_optActivateProduct="ato"
L_optActivateProductUsage="Windows'u Etkinleştir"
L_optDisplayInformation="dli"
L_optDisplayInformationUsage="Lisans bilgisini görüntüle (varsayılan: geçerli lisans)"
L_optDisplayInformationVerbose="dlv"
L_optDisplayInformationUsageVerbose="Ayrıntılı lisans bilgisini görüntüle (varsayılan: geçerli lisans)"
L_optExpirationDatime="xpr"
L_optExpirationDatimeUsage="Geçerli lisans durumunun sona erme tarihi"
L_optClearPKeyFromRegistry="cpky"
L_optClearPKeyFromRegistryUsage="Ürün anahtarını kayıt defterinden sil (bilgileri açıklayan saldırılardan korur)"
L_optInstallLicense="ilc"
L_optInstallLicenseUsage="Lisans yükle"
L_optReinstallLicenses="rilc"
L_optReinstallLicensesUsage="Sistem lisans dosyalarını yeniden yükle"
L_optDisplayIID="dti"
L_optDisplayIIDUsage="Çevrimdışı etkinleştirme için Yükleme Kimliğini görüntüle"
L_optPhoneActivateProduct="atp"
L_optPhoneActivateProductUsage="Ürünü kullanıcı tarafından sağlanan Onay Kimliği ile etkinleştir"
L_optReArmWindows="rearm"
L_optReArmWindowsUsage="Makinenin lisans durumunu sıfırla"
L_optReArmApplication="rearm-app"
L_optReArmApplicationUsage="Verilen uygulamanın lisans durumunu sıfırlayın"
L_optReArmSku="rearm-sku"
L_optReArmSkuUsage="Verilen sku'nun lisans durumunu sıfırlayın"
L_optSetKmsName="skms"
L_optSetKmsNameUsage="Bu makinenin kullanacağı KMS bilgisayarının adını ve/veya bağlantı noktasını ayarlayın. IPv6 adresinin [ana bilgisayar]:port biçiminde belirtilmesi gerekir"
L_optClearKmsName="ckms"
L_optClearKmsNameUsage="Kullanılan KMS bilgisayarının adını sil (bağlantı noktasını varsayılan değere ayarlar)"
L_optSetKmsLookupDomain="skms-domain"
L_optSetKmsLookupDomainUsage="Tüm KMS SRV kayıtlarının bulunabileceği DNS etki alanını ayarlayın. Söz konusu tek KMS ana bilgisayarı /skms seçeneği kullanılarak ayarlanırsa bu ayarın etkisi yoktur."
L_optClearKmsLookupDomain="ckms-domain"
L_optClearKmsLookupDomainUsage="Tüm KMS SRV kayıtlarının bulunabileceği DNS etki alanını temizleyin. İlgili KMS ana bilgisayarı, /skms ile ayarlanırsa kullanılır. Tersi durumda varsayılan otomatik KMS bulma kullanılır."
L_optSetKmsHostCaching="skhc"
L_optSetKmsHostCachingUsage="KMS ana bilgisayar önbelleğini etkinleştir"
L_optClearKmsHostCaching="ckhc"
L_optClearKmsHostCachingUsage="KMS ana bilgisayar önbelleğini devre dışı bırak"
L_optSetActivationInterval="sai"
L_optSetActivationIntervalUsage="KMS bağlantısı yapmayı deneyecek etkin olmayan istemcilerin etkinleştirme aralığını (dakika) ayarla. Etkinleştirme aralığı 15 dakika (en az) ile 30 gün (en çok) arasında olmalıdır; ancak varsayılan değerin (2 saat) kullanılması önerilir."
L_optSetRenewalInterval="sri"
L_optSetRenewalIntervalUsage="KMS bağlantısı yapmayı deneyecek etkin olan istemcilerin yenileme aralığını (dakika) ayarla. Yenileme aralığı 15 dakika (en az) ile 30 gün (en çok) arasında olmalıdır; ancak varsayılan değerin (7 gün) kullanılması önerilir."
L_optSetKmsListenPort="sprt"
L_optSetKmsListenPortUsage="KMS'nin istemcilerle iletişim kurmak için kullanacağı TCP bağlantı noktasını ayarla"
L_optSetDNS="sdns"
L_optSetDNSUsage="KMS ile DNS yayımlamayı etkinleştir (varsayılan)"
L_optClearDNS="cdns"
L_optClearDNSUsage="KMS ile DNS yayımlamayı devre dışı bırak"
L_optSetNormalPriority="spri"
L_optSetNormalPriorityUsage="KMS önceliğini normal olarak ayarla (varsayılan)"
L_optClearNormalPriority="cpri"
L_optClearNormalPriorityUsage="KMS önceliğini düşük olarak ayarla"
L_optSetVLActivationType="act-type"
L_optSetVLActivationTypeUsage="Etkinleştirme türünü 1 (AD için) veya 2 (KMS için) veya 3 (Belirteç için) y da 0 (tümü için) olarak ayarlayın."
L_optListInstalledILs="lil"
L_optListInstalledILsUsage="Yüklü Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Verme Lisanslarını listele"
L_optRemoveInstalledIL="ril"
L_optRemoveInstalledILUsage="Yüklü Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Verme Lisansını kaldır"
L_optListTkaCerts="ltc"
L_optListTkaCertsUsage="Yalnızca Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Sertifikalarını listele"
L_optForceTkaActivation="fta"
L_optForceTkaActivationUsage="Belirteç Tabanlı Etkinleştirmeye Zorla"
L_optADActivate="ad-activation-online"
L_optADActivateUsage="AD (Active Directory) ormanını kullanıcının sağladığı ürün anahtarıyla etkinleştir"
L_optADGetIID="ad-activation-get-iid"
L_optADGetIIDUsage="AD (Active Directory) ormanının Yükleme Kimliğini görüntüle"
L_optADApplyCID="ad-activation-apply-cid"
L_optADApplyCIDUsage="AD (Active Directory) ormanını kullanıcının sağladığı ürün anahtarıyla ve ay Kimliğiyle etkinleştir"
L_optADListAOs="ao-list"
L_optADListAOsUsage="AD'deki (Active Directory) Etkinleştirme Nesnelerini Görüntüle"
L_optADDeleteAO="del-ao"
L_optADDeleteAOsUsage="Kullanıcının sağladığı Etkinleştirme Nesnesi için AD'deki (Active Directory) Etkinleştirme Nesnelerini Sil"
L_ParamsActivationID="<Etkinleştirme Kimliği>"
L_ParamsActivationIDOptional="[Etkinleştirme Kimliği]"
L_ParamsActIDOptional="[Etkinleştirme Kimliği | All]"
L_ParamsApplicationID="<Uygulama Kimliği>"
L_ParamsProductKey="<Ürün Anahtarı>"
L_ParamsLicenseFile="<Lisans dosyası>"
L_ParamsPhoneActivate="<Onay Kimliği>"
L_ParamsSetKms="<Name[:Bağlantı Noktası] | : port>"
L_ParamsSetKmsLookupDomain="<FQDN>"
L_ParamsSetListenKmsPort="<Bağlantı Noktası>"
L_ParamsSetActivationInterval="<Etkinleştirme Aralığı>"
L_ParamsSetRenewalInterval="<Yenileme Aralığı>"
L_ParamsVLActivationTypeOptional="[Etkinleştirme-Tür]"
L_ParamsRemoveInstalledIL="<ILID> <ILvID>"
L_ParamsForceTkaActivation="<Sertifika Parmak İzi> [<PIN>]"
L_ParamsAONameOptional="[Etkinleştirme Nesnesi adı]"
L_ParamsAODistinguishedName="<Etkinleştirme Nesnesi DN'si | Etkinleştirme Nesnesi RDN'si>"
L_MsgHelp_1="Windows Yazılım Lisansı Yönetimi Aracı"
L_MsgHelp_2="Kullanım: slmgr.vbs [MakineAdı [Kullanıcı Parolası]] [<Seçenek>]"
L_MsgHelp_3="MakineAdı:   Uzak makinenin adı (varsayılan değer yerel makinedir)"
L_MsgHelp_4="Kullanıcı:   Uzak makinede gerekli ayrıcalığı olan hesap"
L_MsgHelp_5="Parola:      önceki hesabın parolası"
L_MsgGlobalOptions="Genel Seçenekler:"
L_MsgAdvancedOptions="Gelişmiş Seçenekler:"
L_MsgKmsClientOptions="Toplu Lisans: Anahtar Yönetimi Hizmeti (KMS) İstemci Seçenekleri:"
L_MsgKmsOptions="Toplu Lisans: Anahtar Yönetimi Hizmeti (KMS) Seçenekleri:"
L_MsgADOptions="Toplu Lisanslama: Active Directory (AD) Etkinleştirme Seçenekleri:"
L_MsgTkaClientOptions="Toplu Lisans: Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Seçenekleri:"
L_MsgInvalidOptions="Komut parametrelerinin geçersiz birleşimi."
L_MsgUnrecognizedOption="Tanınmayan seçenek: "
L_MsgErrorProductNotFound="Hata: Ürün bulunamadı."
L_MsgClearedPKey="Kayıt defterindeki ürün anahtarı başarıyla silindi."
L_MsgInstalledPKey="%PKEY% ürün anahtarı başarıyla yüklendi."
L_MsgUninstalledPKey="Ürün anahtarı başarıyla kaldırıldı."
L_MsgErrorPKey="Hata: Ürün anahtarı bulunamadı."
L_MsgInstallationID="Yükleme Kimliği: "
L_MsgPhoneNumbers="Ürün etkinleştirme telefon numaraları, konumunuza/ülkenize uygun telefon numarasının phone.inf dosyası aranarak elde edilebilir. Phone.inf dosyasını Komut İsteminde veya Başlat Menüsünde, notepad %systemroot%\system32\sppui\phone.inf komutunu çalıştırarak açabilirsiniz"
L_MsgActivating="%PRODUCTNAME% (%PRODUCTID%) etkinleştiriliyor..."
L_MsgActivated="Ürün başarıyla etkinleştirildi."
L_MsgActivated_Failed="Hata: Ürün etkinleştirilemedi."
L_MsgConfID="Ürünün Onay Kimliği (%ACTID%) başarıyla verildi."
L_MsgErrorLocalWMI="Yerel WMI sağlayıcısına bağlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorLocalRegistry="Yerel kayıt defterine bağlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorConnection="%COMPUTERNAME% sunucusuna bağlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgInfoRemoteConnection="%COMPUTERNAME% sunucusuna bağlanıldı."
L_MsgErrorConnectionRegistry="%COMPUTERNAME% sunucusundaki kayıt defterine bağlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorImpersonation="Özelliklerini alma düzeyi ayarlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorAuthenticationLevel="Kimlik doğrulama düzeyi ayarlanırken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorWMI="Konum belirleyici nesnesi oluşturulurken 0x%ERRCODE% hatası oluştu."
L_MsgErrorText_6="Microsoft Windows çekirdek olmayan sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda hata metnini görüntülemek için 'slui.exe 0x2a 0x%ERRCODE%' komutunu çalıştırın."
L_MsgErrorText_8="Hata: "
L_MsgErrorText_9="Hata: %OPTION% seçeneği  %PARAM% parametresini gerektirir"
L_MsgErrorText_11="Makine orijinal olmayan yetkisiz ürün kullanım süresi içinde çalışıyor. 'slui.exe'  komutunu çalıştırarak çevrimiçi olun ve makineyi orijinal ürün kullanır duruma getirin."
L_MsgErrorText_12="Windows orijinal olmayan ürün bildirim döneminde çalışıyor. Çevrimiçi duruma geçmek ve Windows'u doğrulamak için 'slui.exe' komutunu çalıştırın."
L_MsgLicenseFile="%LICENSEFILE% lisans dosyası başarıyla yüklendi."
L_MsgKmsPriSetToLow="KMS önceliği Düşük olarak ayarlandı"
L_MsgKmsPriSetToNormal="KMS önceliği Normal olarak ayarlandı"
L_MsgWarningKmsPri="Uyarı: Öncelik yalnızca kendisi de etkinleştirilmiş olan bir KMS makinesinde ayarlanabilir."
L_MsgKmsDnsPublishingDisabled="DNS yayımlama devre dışı bırakıldı"
L_MsgKmsDnsPublishingEnabled="DNS yayımlama etkinleştirildi"
L_MsgKmsDnsPublishingWarning="Uyarı: DNS Yayımlama yalnızca kendisi de etkinleştirilmiş olan bir KMS makinesinde ayarlanabilir."
L_MsgKmsPortSet="KMS bağlantı noktası başarıyla %PORT% olarak ayarlandı."
L_MsgWarningKmsReboot="Uyarı: bu ayarın etkili olması için KMS'nin yeniden önyüklenmesi gerekir."
L_MsgWarningKmsPort="Uyarı: KMS bağlantı noktası yalnızca kendisi de etkinleştirilmiş olan bir KMS makinesinde ayarlanabilir."
L_MsgRenewalSet="Toplu yenileme aralığı başarıyla %RENEWAL% dakikaya ayarlandı."
L_MsgWarningRenewal="Uyarı: Toplu yenileme aralığı yalnızca kendisi de etkinleştirilmiş olan bir KMS makinesinde ayarlanabilir."
L_MsgActivationSet="Toplu etkinleştirme aralığı başarıyla %ACTIVATION% dakikaya ayarlandı."
L_MsgWarningActivation="Uyarı: Toplu etkinleştirme aralığı yalnızca kendisi de etkinleştirilmiş olan bir KMS makinesinde ayarlanabilir."
L_MsgKmsNameSet="Anahtar Yönetimi Hizmeti makine adı başarıyla %KMS% olarak ayarlandı."
L_MsgKmsNameCleared="Anahtar Yönetimi Hizmeti makine adı başarıyla silindi."
L_MsgKmsLookupDomainSet="Anahtar Yönetimi Hizmeti arama etki alanı başarıyla %FQDN% olarak ayarlandı."
L_MsgKmsLookupDomainCleared="Anahtar Yönetimi Hizmeti arama etki alanı başarıyla silindi."
L_MsgKmsUseMachineNameOverrides="Uyarı: /skms ayarı /skms-domain ayarını geçersiz kılar. %KMS% etkinleştirme için kullanılacak."
L_MsgKmsUseMachineName="Uyarı: /skms ayarı etkin. %KMS% etkinleştirme için kullanılacak."
L_MsgKmsUseLookupDomain="Uyarı: /skms-domain ayarı etkin. DNS SRV kayıt araması için %FQDN% kullanılacak."
L_MsgKmsHostCachingDisabled="KMS ana bilgisayar önbelleği devre dışı bırakıldı"
L_MsgKmsHostCachingEnabled="KMS ana bilgisayar önbelleği etkinleştirildi"
L_MsgErrorActivationID="Hata: Etkinleştirme Kimliği (%ActID%) bulunamadı."
L_MsgVLActivationTypeSet="Toplu etkinleştirme türü başarıyla ayarlandı."
L_MsgRearm_1="Komut başarıyla tamamlandı."
L_MsgRearm_2="Değişikliklerin etkili olması için lütfen sistemi yeniden başlatın."
L_MsgRemainingWindowsRearmCount="Kalan Windows yeniden etkinleştirme sayısı: %COUNT%"
L_MsgRemainingSkuRearmCount="Kalan SKU ilk duruma döndürme sayısı: %COUNT%"
L_MsgRemainingAppRearmCount="Kalan Uygulama ilk duruma döndürme sayısı: %COUNT%"
L_MsgLicenseStatusUnlicensed="Lisansı kaldırıldı"
L_MsgLicenseStatusVL="Toplu etkinleştirme %ENDDATE% tarihinde sona erecek"
L_MsgLicenseStatusTBL="Zamana dayalı etkinleştirmenin süresi %ENDDATE% tarihinde dolar"
L_MsgLicenseStatusAVMA="Otomatik sanal makine etkinleştirmesinin süresi şu tarihte dolacak: %ENDDATE%"
L_MsgLicenseStatusLicensed="Makine kalıcı olarak etkinleştirildi."
L_MsgLicenseStatusInitialGrace="İlk yetkisiz kullanım süresi %ENDDATE% tarihinde sona erecek"
L_MsgLicenseStatusAdditionalGrace="Ek yetkisiz kullanım süresi %ENDDATE% tarihinde sona erecek"
L_MsgLicenseStatusNonGenuineGrace="Orijinal olmayan ürün kullanım süresi %ENDDATE% tarihinde bitiyor"
L_MsgLicenseStatusNotification="Windows Bildirim modunda"
L_MsgLicenseStatusExtendedGrace="Uzatılmış yetkisiz kullanım süresi %ENDDATE% tarihinde sona erer"
L_MsgLicenseStatusUnlicensed_1="Lisans Durumu: Kaldırıldı"
L_MsgLicenseStatusLicensed_1="Lisans Durumu: Lisanslı"
L_MsgLicenseStatusVL_1="Toplu etkinleştirme süresi sonu: %MINUTE% dakika (%DAY% gün)"
L_MsgLicenseStatusTBL_1="Zamana dayalı etkinleştirme süre sonu: %MINUTE% dakika (%DAY% gün)"
L_MsgLicenseStatusAVMA_1="Otomatik sanal makine etkinleştirmesi süre sonu: %MINUTE% dakika (%DAY% gün)"
L_MsgLicenseStatusInitialGrace_1="Lisans Durumu: Yetkisiz kullanım süresi"
L_MsgLicenseStatusAdditionalGrace_1="Lisans Durumu: Ek yetkisiz kullanım süresi (KMS lisansı sona erdi veya donanım hata payı aşıldı)"
L_MsgLicenseStatusNonGenuineGrace_1="Lisans Durumu: Orijinal olmayan ürün kullanım süresi."
L_MsgLicenseStatusNotification_1="Lisans Durumu: Bildirim"
L_MsgLicenseStatusExtendedGrace_1="Lisans Durumu: Uzatılmış yetkisiz kullanım süresi"
L_MsgNotificationErrorReasonNonGenuine="Bildirim Nedeni: 0x%ERRCODE% (orijinal değil)."
L_MsgNotificationErrorReasonExpiration="Bildirim Nedeni: 0x%ERRCODE% (yetkisiz kullanım süresi doldu)."
L_MsgNotificationErrorReasonOther="Bildirim Nedeni: 0x%ERRCODE%."
L_MsgLicenseStatusTimeRemaining="Kalan süre: %MINUTE% dakika (%DAY% gün)"
L_MsgLicenseStatusUnknown="Lisans Durumu: Bilinmiyor"
L_MsgLicenseStatusEvalEndData="Değerlendirme Bitiş Tarihi: "
L_MsgReinstallingLicenses="Lisans dosyaları yeniden yükleniyor..."
L_MsgLicensesReinstalled="Lisans dosyaları başarıyla yeniden yüklendi."
L_MsgServiceVersion="Yazılım lisans hizmeti sürümü: "
L_MsgProductName="Ad: "
L_MsgProductDesc="Açıklama: "
L_MsgActID="Etkinleştirme Kimliği: "
L_MsgAppID="Uygulama Kimliği: "
L_MsgPID4="Uzatılmış PID: "
L_MsgChannel="Ürün Anahtarı Kanalı: "
L_MsgProcessorCertUrl="İşlemci Sertifikası URL'si: "
L_MsgMachineCertUrl="Makine Sertifikası URL'si: "
L_MsgUseLicenseCertUrl="Kullanım Lisansı URL'si: "
L_MsgPKeyCertUrl="Ürün Anahtarı Sertifikası URL'si: "
L_MsgValidationUrl="Doğrulama URL'si: "
L_MsgPartialPKey="Kısmi Ürün Anahtarı: "
L_MsgErrorLicenseNotInUse="Bu lisans kullanılmıyor."
L_MsgKmsInfo="Anahtar Yönetimi Hizmeti istemci bilgisi"
L_MsgCmid="İstemci Makinesi Kimliği (CMID): "
L_MsgRegisteredKmsName="Kaydettirilen KMS makinesi adı: "
L_MsgKmsLookupDomain="Kaydedilen KMS SRV kaydı arama etki alanı: "
L_MsgKmsFromDnsUnavailable="DNS otomatik bul: KMS adı kullanılamıyor"
L_MsgKmsFromDns="DNS'ten alınan KMS makinesi adı: "
L_MsgKmsIpAddress="KMS makinesi IP adresi: "
L_MsgKmsIpAddressUnavailable="KMS makinesi IP adresi: yok"
L_MsgKmsPID4="KMS makinesi uzatılmış PID'si: "
L_MsgActivationInterval="Etkinleştirme aralığı: %INTERVAL% dakika"
L_MsgRenewalInterval="Yenileme aralığı: %INTERVAL% dakika"
L_MsgKmsEnabled="Anahtar Yönetimi Hizmeti bu makinede etkinleştirildi"
L_MsgKmsCurrentCount="Geçerli sayım: "
L_MsgKmsListeningOnPort="Dinleme Yapılan Bağlantı Noktası: "
L_MsgKmsPriNormal="KMS önceliği: Normal"
L_MsgKmsPriLow="KMS önceliği: Düşük"
L_MsgVLActivationTypeAll="Yapılandırılmış Etkinleştirme Türü: Tümü"
L_MsgVLActivationTypeAD="Yapılandırılmış Etkinleştirme Türü: AD"
L_MsgVLActivationTypeKMS="Yapılandırılmış Etkinleştirme Türü: KMS"
L_MsgVLActivationTypeToken="Yapılandırılmış Etkinleştirme Türü: Belirteç"
L_MsgVLMostRecentActivationInfo="En yeni etkinleştirme bilgisi:"
L_MsgInvalidDataError="Hata: Veriler geçersiz"
L_MsgUndeterminedPrimaryKey="Uyarı: SLMGR, Windows için geçerli ürün anahtarını doğrulayamadı. Lütfen en son hizmet paketine yükseltin."
L_MsgUndeterminedPrimaryKeyOperation="Uyarı: Bu işlem birden çok hedef lisansı etkileyebilir.  Lütfen sonuçları doğrulayın."
L_MsgUndeterminedOperationFormat="%PRODUCTDESCRIPTION% (%PRODUCTID%) için lisans işleniyor."
L_MsgPleaseActivateRefreshKMSInfo="Değerleri güncelleştirmek için lütfen KMS istemci bilgilerini etkinleştirmek ve güncelleştirmek üzere slmgr.vbs /ato kullanın."
L_MsgTokenBasedActivationMustBeDone="Bu sistem yalnızca Belirteç tabanlı etkinleştirme için yapılandırılmış. Belirteç tabanlı etkinleştirmeyi başlatmak için slmgr.vbs /fta komutunu veya etkinleştirme türü ayarını değiştirmek için slmgr.vbs /act-type komutunu kullanın."
L_MsgKmsCumulativeRequestsFromClients="İstemcilerden alınan toplam Anahtar Yönetimi Hizmeti isteği sayısı"
L_MsgKmsTotalRequestsRecieved="Alınan toplam istek sayısı: "
L_MsgKmsFailedRequestsReceived="Alınan başarısız istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusUnlicensed="Lisans Durumu Kaldırıldı olan istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusLicensed="Lisans Durumu Lisanslı olan istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusInitialGrace="Lisans Durumu Yetkisiz kullanım süresi olan istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusLicenseExpiredOrHwidOot="Lisans Durumu Lisansın kullanım süresi doldu veya donanım hata payı aşıldı olan istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusNonGenuineGrace="Lisans Durumu Orijinal olmayan ürün kullanım süresi olan istek sayısı: "
L_MsgKmsRequestsWithStatusNotification="Lisans Durumu Bildirimi içeren istekler: "
L_MsgRemoteWmiVersionMismatch="Uzak makine SLMgr.vbs'nin bu sürümünü desteklemiyor"
L_MsgRemoteExecNotSupported="Bu SLMgr.vbs komutu uzaktan yürütme için desteklenmiyor"
L_MsgTkaLicenses="Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Verme Lisansları:"
L_MsgTkaLicenseHeader="%ILID%    %ILVID%"
L_MsgTkaLicenseILID="Lisans Kimliği (ILID): %ILID%"
L_MsgTkaLicenseILVID="Sürüm Kimliği (ILvID): %ILVID%"
L_MsgTkaLicenseExpiration="Geçerlilik sona erme tarihi: %TODATE%"
L_MsgTkaLicenseAdditionalInfo="Ek Bilgi: %MOREINFO%"
L_MsgTkaLicenseAuthZStatus="Hata: 0x%ERRCODE%"
L_MsgTkaLicenseDescr="Açıklama: %DESC%"
L_MsgTkaLicenseNone="Lisans bulunamadı."
L_MsgTkaRemoving="Belirteç Tabanlı Etkinleştirme Lisansı kaldırılıyor..."
L_MsgTkaRemovedItem="SLID'si %SLID% olan lisans kaldırıldı."
L_MsgTkaRemovedNone="Lisans bulunamadı."
L_MsgTkaInfoAdditionalInfo="Ek Bilgi: %MOREINFO%"
L_MsgTkaInfo="Belirteç Tabanlı Etkinleştirme bilgisi"
L_MsgTkaInfoILID="Lisans Kimliği (ILID): %ILID%"
L_MsgTkaInfoILVID="Sürüm Kimliği (ILvID): %ILVID%"
L_MsgTkaInfoGrantNo="Yetki Numarası: %GRANTNO%"
L_MsgTkaInfoThumbprint="Sertifika Parmak İzi: %THUMBPRINT%"
L_MsgTkaCertThumbprint="Parmak İzi: %THUMBPRINT%"
L_MsgTkaCertSubject="Konu: %SUBJECT%"
L_MsgTkaCertIssuer="Veren: %ISSUER%"
L_MsgTkaCertValidFrom="Geçerlilik süresi başlangıcı: %FROMDATE%"
L_MsgTkaCertValidTo="Geçerlilik süresi sonu: %TODATE%"
L_MsgADInfo="AD Etkinleştirme istemcisi bilgileri"
L_MsgADInfoAOName="Etkinleştirme Nesnesi adı: "
L_MsgADInfoAODN="AO DN'si: "
L_MsgADInfoExtendedPid="AO genişletilmiş PID'i: "
L_MsgADInfoActID="AO etkinleştirme kimliği: "
L_MsgActObjAvailable="Etkinleştirme Nesneleri"
L_MsgActObjNoneFound="Hiçbir nesne bulunamadı"
L_MsgSucess="İşlem başarıyla tamamlandı."
L_MsgADSchemaNotSupported="Geçerli Active Directory şemasında Active Directory Tabanlı Etkinleştirme desteklenmiyor."
L_MsgAVMAInfo="Otomatik Sanal Makine Etkinleştirmesi istemci bilgileri"
L_MsgAVMAID="Konuk IAID'si: "
L_MsgAVMAHostMachineName="Ana makine adı: "
L_MsgAVMALastActTime="Etkinleştirme zamanı: "
L_MsgAVMAHostPid2="Ana Bilgisayar Dijital PID2'si: "
L_MsgNotAvailable="Yok"
L_MsgCurrentTrustedTime="Güvenilen saat: "

orcnnylmzz, 13 saat önce yazdı:

Biosa gömülü key'i silsek mesala tekrar windows 10'a dönsem hiçbir problem olmaz dimi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sormak istedim yine de.

değerli kardeşim, problem olmaz, şayet problem yaşarsan'da, çözümü'de mevcut, komut istemi admin yetkisiyle çalıştırılıp, slmgr.vbs /rilc enter deyip lisansların tümünü geriye getirip kurar ve problem aşılmış olur,  

Kardeşim Hasan, verdiğin Key ile sorunsuz bir şekilde Sistemi Etkinleştirdim. Çok Teşekkürler...

• Like 1

haruni, 11 dakika önce yazdı:

Kardeşim Hasan, verdiğin Key ile sorunsuz bir şekilde Sistemi Etkinleştirdim. Çok Teşekkürler...

değerli kardeşim, ben tşk.ederim, (bilinçli PC kullanıcılarının sayısı arttıkça gerçekten çok seviniyorum.) sağlıklı günlerde kullanmanı temennimle,

saygılarımla;

Posted (edited)

@Please login or register to see this link.  kullandığınız bu sistemde, ana sayfada açıklandığı üzere, windows defender devre dışı ve silinmiştir. izine dahi rastlayamazsınız, diğer performans ile ilgili ayarlar yapılmış olup, sadece ana sayfada yer alan, performans ve reg kayıt dosyalarının içindeki güvenlik merkezi reg kayıt dosyasını çalıştırıp, otomatik olmasını sağlamak ve ayrıca, kurulumdan sonra yine ana sayfada önerdiğim aylık kalite ve aylık önizleme güncellemeleri kurulursa, telemetri aktif hale gelebilir. bu nedenle, debotnet programını açarak, birkaç ayar yapılabilir, tüm kullanıcılara duyurulur,

saygılarımla;

Spoiler

sshot-7.png

sshot-8.png

Edited by hasan835
tashih