Jump to content
hasan835

W8.1 Emb.ind.pro U3 X64+uefı+ntf 4.8+lisanslı-ocak 2020 Güncel

Recommended Posts

TimeShift, 41 dakika önce yazdı:

Hocam şu reg dosyasını farklı bir yere upload eder misin rica etsem sunucu bakımda diyor hala indirme yapamadım. Yazdığı saatte düzelmedi sunucu

buyur kardeşim, link yenilendi,

indirme linki indirme linki : Please login or register to see this link.

asil111, 2 saat önce yazdı:

key alabilirmiyim teşekkürler

tabi hemen (pm)'den gönderiyorum, takip edin,

saygılarımla;

hocam bir key de ben alabilir miyim. Okulda 2012 yılından bu yana format görmeyen bir pc var ona kurmak istiyorum.Teşekkür ederim.

bkrydn68, 3 saat önce yazdı:

hocam bir key de ben alabilir miyim. Okulda 2012 yılından bu yana format görmeyen bir pc var ona kurmak istiyorum.Teşekkür ederim.

tabi hemen (pm)'den gönderiyorum, keyi takip ve kontrol edin,

saygılarımla;

hasan835, 18 saat önce yazdı:

tabi hemen (pm)'den gönderiyorum, keyi takip ve kontrol edin,

saygılarımla;

maalesef key uymadı üstadım

bkrydn68, 2 saat önce yazdı:

maalesef key uymadı üstadım

hemen başka key gönderiyorum, (pm) takip edin,

Oncelikle ellerine saglık ... reg dosyası kurulduktan sonra aktif oluyormu ayrıca mumkunse bir key rica edecektim aktif olmadı cunku.

esdizayn, 2 saat önce yazdı:

Oncelikle ellerine saglık ... reg dosyası kurulduktan sonra aktif oluyormu ayrıca mumkunse bir key rica edecektim aktif olmadı cunku.

değerli kardeşim, reg dosyası içindekileri indirip incelemelisin, çünkü bazılarını kullanırsın bazılarını kullanmayabilirsin (içeriğinde W8.1+W10 işletim programlarını kapsıyor,

key gönderiyorum, (pm) takip ve kontrol edin,

• Like 1

Sayın "@Please login or register to see this link.arkadaşım, çalışmanızı indirip kurdum. Elinize, emeğinize sağlık. Sadece "Revo uninstaller"i kuramadım. Başka sıkıntı yok. Ancak sormak istediğim bir şey var. Hangi güncellemeleri almamalıyım, silmeliyim, gizlemeliyim? Elinizde bir liste var mı?

Hala "etkinleştirme anahtarı" varsa alabilir miyim? 

Edited by dedem korkut

dedem korkut, Bir saat önce yazdı:

Sayın arkadaşım, çalışmanızı indirip kurdum. Elinize, emeğinize sağlık. Sadece "Revo uninstaller"i kuramadım. Başka sıkıntı yok. Ancak sormak istediğim bir şey var. Hangi güncellemeleri almamalıyım, silmeliyim, gizlemeliyim? Elinizde bir liste var mı?

Revo Uninstaller bende de çalışmıyor. Gece Windows 8.1 Embedded İndustry Pro indirdim MSDN ISO kalıbı sistemi kurdum aynı hata bunda da var. LicProtector diye bir hata verip duruyor açılmıyor program. Şimdilik Your Uninstaller kurdum bunu kullanıyorum. Ayrıca bu konudaki ISO'yu kuruyorum birazdan birde bunda deneyelim umarım düzelir.

@hasan835 hasan hocam bir key de ben alabilirmiyim rica etsem?

dedem korkut, Bir saat önce yazdı:

Sayın "@Please login or register to see this link.arkadaşım, çalışmanızı indirip kurdum. Elinize, emeğinize sağlık. Sadece "Revo uninstaller"i kuramadım. Başka sıkıntı yok. Ancak sormak istediğim bir şey var. Hangi güncellemeleri almamalıyım, silmeliyim, gizlemeliyim? Elinizde bir liste var mı?

değerli kardeşim, kb4507005, KB4515846,, KB4524445, KB4525250,kb4530730, kb4533004, adobe flash playerların alınması gerek, (chipsette problem yaşayanların kb4525252+kb4530702 bu kalitesiz ve önizlemesiz güncellemelerin alınması gereklidir.)

revo uninstaller'in kurulumu konusu sıkıntılı, kaldırılan bazı bileşenlerden kaynaklı olup alternatif programlardan kullanmanı tavsiye ederim,

etkinleştirme keyi gönderiyorum (p.m) takip ve kontrol edin, hemen gönderiyorum, iyi kullanımlar dilerim,

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Revo Uninstaller bende de çalışmıyor. Gece Windows 8.1 Embedded İndustry Pro indirdim MSDN ISO kalıbı sistemi kurdum aynı hata bunda da var. LicProtector diye bir hata verip duruyor açılmıyor program. Şimdilik Your Uninstaller kurdum bunu kullanıyorum. Ayrıca bu konudaki ISO'yu kuruyorum birazdan birde bunda deneyelim umarım düzelir.

@hasan835 hasan hocam bir key de ben alabilirmiyim rica etsem?

key gönderiyorum (p.m)den takip ve kontrol edin,

iyi kullanımlar dilerim,

dedem korkut, 1 saat önce yazdı:

"Key" için teşekkür ederim. Umarım sizin de istediğiniz, dilediğiniz bir şeyler gerçekleşir. İyi günler...

• Like 1

comodo, 6 dakika önce yazdı:

X86 paylaşımı yok mu?

değerli kardeşim, windows 10 Enterprise 2016 ltsb (1607) x64 ve Windows 8.1 Embedded Ind.Pro x86 ayrı x64 ayrı, çalışmam hazırdı test aşamasında iken, paylaşmak kısmet olmadı, harici disk kül oldu,

bu nedenle, kendimi toparlarsam, önümüzde ki aylarda hazırlama imkanım olursa paylaşırım,

saygılarımla;

Edited by hasan835
tashih
  • Like 1
  • Thanks 1

dedem korkut, 1 saat önce yazdı:

Revo win 8.1de kullanılamıyor hangi sürüm kulalnırsanız kullanın modifiyeli veya orjinal sorun çıkartıyor.Win 8.1'e geçmememin en büyük nedenlerinden biride bu revonun çalışmaması + driver sıkıntıları

comodo, Şimdi yazdı:

Paylaş usta, kimse yapmıyor artık 😟

hocam 1 gb ramli netbook'a bile 64 bit sürüm kurdum windows 7 ultimate lite sürümdü sıkıntısız ve full performanslı çalışıyor :) 32 bit günümüzde pek kullanılmaz oldu çünkü insanlardaki ramler devasa boyutlara geçti ben bile 10-11 senelik makine kullanıyorum 10 gb ram var şuan :)

• Like 1

SoNKraL_, 1 dakika önce yazdı:

Revo win 8.1de kullanılamıyor hangi sürüm kulalnırsanız kullanın modifiyeli veya orjinal sorun çıkartıyor.Win 8.1'e geçmememin en büyük nedenlerinden biride bu revonun çalışmaması + driver sıkıntıları

değerli kardeşim, Revo uninstaller'in çalışmamasını muhtelif bazı bileşenleri devre dışı bıraktığımızdan dolayı olduğunu, el değmemiş'te aynı problem yapması ilginç bunu araştırmalıyım, ayrıca driver konusun da da son 3-4 aydır sıkıntılar meydana gelmektedir, bende W8.1'i bırakmaya başladım, evet haklısınız,

şu anda windows enterprise 2015 ltsb (1507) kullanmaktayım ve sıkıntı yok,

saygılarımla;

hasan835, Şimdi yazdı:

değerli kardeşim, Revo uninstaller'in çalışmamasını muhtelif bazı bileşenleri devre dışı bıraktığımızdan dolayı olduğunu, el değmemiş'te aynı problem yapması ilginç bunu araştırmalıyım, ayrıca driver konusun da da son 3-4 aydır sıkıntılar meydana gelmektedir, bende W8.1'i bırakmaya başladım, evet haklısınız,

şu anda windows enterprise 2015 ltsb (1507) kullanmaktayım ve sıkıntı yok,

saygılarımla;

Sistemin kendi sıkıntısı yetmiyormuş gibi uyumsuzluk sorunuda bulunması çabası mesela ben laptobun touchpadini,bluetooth'unu,fn tuşlarıyla kısayol bileşenlerini çalışma yazılımlarını sıkıntısız kullanamıcaksam 3 büyük sıkıntı çıkartacaksa neden kullanayım ki o sistemi ne işime yarar.Windows 10da sadece bluetooth çalışmıyor.Fakat ltsb bile kullansan makine 10 senelik olduğu için performans veremiyor yüksek-ultra ayarlarda oynadığım pubg liteyi neden düşük-orta ayarlarda şuanki aldığımın yarısı kadar fpsle oynuyayım ki 25 sekme açamama rağmen kasmayan Mozilla firefox 73 beta sürümü neden kasmaya başlasın ki windows 10 anında kapanmak yerine kapanınca niye bekletsinki ..Hazırda beklete geçince neden kasılarak açılsınki .. laptop neden daha fazla ısınsın ki eski disklerde hala olan %100 disk kullanım sorununu neden çekeyim ki windows 7den vazgeçmemek için yüzlerce nedenim var.Windows 8.1 ve Windows 10 kullanabilmem için yeni makine almam şart buda = para demektir.Oda bende olmadığına göre windows 7yle gittiği yere kadar gidecez demektir.

Hocam amacım konuyu dağıtmak değildi içimde ukte olacağına dışımda konser olsun istedim patladım biraz kusura kalma

• Like 1

SoNKraL_, 2 dakika önce yazdı:

Sistemin kendi sıkıntısı yetmiyormuş gibi uyumsuzluk sorunuda bulunması çabası mesela ben laptobun touchpadini,bluetooth'unu,fn tuşlarıyla kısayol bileşenlerini çalışma yazılımlarını sıkıntısız kullanamıcaksam 3 büyük sıkıntı çıkartacaksa neden kullanayım ki o sistemi ne işime yarar.Windows 10da sadece bluetooth çalışmıyor.Fakat ltsb bile kullansan makine 10 senelik olduğu için performans veremiyor yüksek-ultra ayarlarda oynadığım pubg liteyi neden düşük-orta ayarlarda şuanki aldığımın yarısı kadar fpsle oynuyayım ki 25 sekme açamama rağmen kasmayan Mozilla firefox 73 beta sürümü neden kasmaya başlasın ki windows 10 anında kapanmak yerine kapanınca niye bekletsinki ..Hazırda beklete geçince neden kasılarak açılsınki .. laptop neden daha fazla ısınsın ki eski disklerde hala olan %100 disk kullanım sorununu neden çekeyim ki windows 7den vazgeçmemek için yüzlerce nedenim var.Windows 8.1 ve Windows 10 kullanabilmem için yeni makine almam şart buda = para demektir.Oda bende olmadığına göre windows 7yle gittiği yere kadar gidecez demektir.

Hocam amacım konuyu dağıtmak değildi içimde ukte olacağına dışımda konser olsun istedim patladım biraz kusura kalma

Üstadım, rica ederim, ne demek, haklısınız, tabikii herkesin, elindeki kumaşa göre elbise dikilecek, (terzi misali),

canını sıkma su akar yolunu bulur, Allah sağlık afiyet versin,

saygılarımla;

• Like 1

muhtelif bazı arkadaşların dikkatine,

etkinleştirme anahtarlarının uymadığını yazmaktalar, oysaki (p.m)'den gönderdiğim anahtarlar % 100 aktif olan anahtarlar'dır,

etkinleşmemesinin nedenleri;

1-bu işletimi veya başka işletimi kurupta, kms yoluyla etkinleştirenler, 

2-bu işletimi değilde başka işletimi kurdukları, işletimin içinde (ei.cfg)  (volume) dosyası çoklu etkinleştirmeye uygun olmadığından etkinleştirme gerçekleşmeyecektir,

çözüm önerileri,

1-kms atıklarının temizlenmesi amacıyla, komut istemi ile, slmgr.vbs / upk  ve  slmgr.vbs / cpky uygulanmasından sonra verilen anahtarın uygulanması sonucu etkinleşir,

2-diğer işletimleri kuranlar ise kurdukları işletimin iso'suna ultra iso programı ile açarak mevcut iso içindeki ei.cfg varsa silerek, ei.cfg dosyası yok ise iso'nun içine verdiğim ei.cfg dosyasını atarak (linkten indirip, rar'dan açarak) ultra iso programı ile tekrar iso haline dönüştürüp yeniden kurulum sağlanırsa verdiğim keyler uyumlu hale getirilir.

indirme linki : Please login or register to see this link.

winrar 5.80 kullanınız,

saygılarımla;

etkinleştirme anahtarlarının uymadığını yazmaktalar, oysaki (p.m)'den gönderdiğim anahtarlar % 100 aktif olan anahtarlar'dır,

2-bu işletimi değilde başka işletimi kurdukları, işletimin içinde (ei.cfg)  (volume) dosyası çoklu etkinleştirmeye uygun olmadığından etkinleştirme gerçekleşmeyecektir,

çözüm önerileri,

1-kms atıklarının temizlenmesi amacıyla, komut istemi ile, slmgr.vbs / upk  ve  slmgr.vbs / cpky uygulanmasından sonra verilen anahtarın uygulanması sonucu etkinleşir,

2-diğer işletimleri kuranlar ise kurdukları işletimin iso'suna ultra iso programı ile açarak mevcut iso içindeki ei.cfg varsa silerek, ei.cfg dosyası yok ise iso'nun içine verdiğim ei.cfg dosyasını atarak (linkten indirip, rar'dan açarak) ultra iso programı ile tekrar iso haline dönüştürüp yeniden kurulum sağlanırsa verdiğim keyler uyumlu hale getirilir.

indirme linki :  ei.cfg dosyası Please login or register to see this link.

ei.cfg dosyası içeriği 

[EditionID]
EmbeddedIndustry

[Channel]
Volume

[VL]
1

winrar 5.80 kullanınız,

saygılarımla;

kms ile etkinleştirilen pc'lerdeki atıkların temizlenmesi
komut istemi ile,

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns 

ayrı ayrı uygulanması sonucu çoklu etkinleştirme anahtarının denenmesi ile sonuca giden yol'dur,

muhtelif bazı arkadaşlar soruyorlar? hangi güncellemeleri almalıyım diye,

bu mevcut sistemin üzerine, gelecek olan güncellemelerden, adobe flash playerlar alınmalıdır. ayrıca,

kb4507005,

kb4515846,,

kb4524445,

kb4525250,

kb4530730,

kb4533004,  bu güncellemeler alınmalıdır.

kurduğunuz PC'ler'de chipsetlerin'de problem yaşarsanız şayet, kb4525252+kb4530702 bu kalitesiz ve önizlemesiz güncellemelerin alınması gereklidir.

diğer gelecek olan güncellemeleri gizle deyip almayabilirsiniz, alırsanız ne olur? PC yük altında ezilir kalır, sistem stabil çalışmaktan çıkar,

saygılarımla;

SoNKraL_, 11 saat önce yazdı:

hocam 1 gb ramli netbook'a bile 64 bit sürüm kurdum windows 7 ultimate lite sürümdü sıkıntısız ve full performanslı çalışıyor :) 32 bit günümüzde pek kullanılmaz oldu çünkü insanlardaki ramler devasa boyutlara geçti ben bile 10-11 senelik makine kullanıyorum 10 gb ram var şuan :)

Katılmıyorum hocam. Ben Windows 8.1 ve Windows 7 hastası olan biriyim zaten Windows 10'u da sevmediğimi az çok bilenler biliyor. Harici diskim de Windows 8.1 Pro, Home Single Language ve Embedded İndustry Pro var Revo Uninstaller'in son sürümü de dahil Pro ve Home Single Language'de sorunsuz kullandım. Sadece Embedded İndustry Pro'da çalıştıramadım LicProtector hatası veriyor. Bu arada bu yazmış olduğum sistemler MSDN ISO kesinlikle oynanmış editlenmiş sistemler değil. Zaten kolay kolay Edit'li sistem indiren biri de değilim. Orijinal MSDN Embedded İndustry Pro'da çalışmayan Revo Uninstaller hasan835 üstadın Embedded İndustry Pro çalışmasında da çalışmıyor. Bence üstadın silmiş olduğu bileşenlerden kaynaklanmıyor bu sorun. Sistemin genel olarak sorunu bu galiba. Mesela solidshare'de bir kişi daha yorum yapmış Embedded İndustry Pro'da Revo Uninstaller açılmıyor hata veriyor diye. Şuan Embedded İndustry Pro kullanıyorum MSDN ISO olarak kurdum sistemi yine çalışmayınca mecburen Your Uninstaller kurdum sisteme bunu kullanıyorum ama diğer sürümlerde kesinlikle Revo kuruyorum :) 

hasan835, 10 saat önce yazdı:

çözüm önerileri,

indirme linki : Please login or register to see this link.

winrar 5.80 kullanınız,

saygılarımla;

Üstad özelden bana da key atmıştın öncelikle onun için teşekkür ederim. Bu verdiğin key sadece kurulum ekranını geçmek için mi yoksa kurulumdan sonra windowsu etkinleştirmek için mi? Verdiğin key'i hem kurulum da hem de kurulumdan sonra denedim etkinleştirmiyor kurulumu da geçmiyor mecburen yabancı bir siteden bulduğum Embedded İndustry Pro key'i ile geçtim. Şuan sistem etkinleştirilmiş değil sağ altta windows'u etkinleştir yazısı var. Bir yardımcı olurmusun sana zahmet.