Jump to content

Upload Hızı Neden Düşük?

SpeedyIsteam

Recommended Posts

slm arkadaşlar herkese merhaba ben 4096 bağlantı kullanıyorum.Download hızım gayet iyi fakat upload hızım çok düşük.Bilgisayarı formatlıyorum upload hızı 100 civarlarında yani buda normal 4096 için fakat bir süre sonra mesela 1 gün sonra upload hızı 40'lara düşüyor.Bunun nedeni nedir acaba.

formattan sonra her yazılımı teker teker kurup deneme uploadı yapabilirsin.Upload hzı düşünce düşüren yazılım da ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum

@morning ben bi bağlantı kuramadım açıkcası

Upload hızın antivirüs programın ve upload yaptıgın serverla alakalı olabilir rapidde bazı serverlar cok hızlı bağzıları yavaş boş vakitlerini yakalamak gerek ben sabahları level3 ü sonrası içinde TeliaSonerayı kullanıyorum

Upload hızın antivirüs programın ve upload yaptıgın serverla alakalı olabilir rapidde bazı serverlar cok hızlı bağzıları yavaş boş vakitlerini yakalamak gerek ben sabahları level3 ü sonrası içinde TeliaSonerayı kullanıyorum

bak sen de diyorsun antivirüs programınla alakalı olabilir.Adam antivirüsü yüklemeden önce upload denesin, sonra antivirüsü yükleyip de upload etsin.Hız düştüyse büyük ihtimalle antivirüstendir demek istiyorum.

edit:bu arada ttnet'in tarifelerinde upload hızı download hızının 4'te biri bunu da hesaba katın.

kardeş ne kadar teşekkür etsem az sizlere .Antivirüs engelliyormuş hızını.Kaldırdım ve şimdi eski haline döndü.bana upload hızını düşürmeyecek bi antivirüs programı önerebilirmisiniz.Ben nod u kullanıodum.

bende de nod32 var ama kurduktan sonra upload hızı düşmüyor.Kaspersky kursan çok çok daha yavaş olacaktır upload hızı.Diğerleri de pek iyi değiller.Antivir kullan derim.6 MB ram kullanımı var hiç kasmıyor( v7'sini kullanmıştım)

bir de şu aralar yeni bir yazılımdan bahsediyorlar.Norton antibot.Yeni 2008 testlerinde birinci çıkmış.Bağımsız ve kasmayan bir yazılımmış.yani antivirüsün yanında kullanılabilirmiş.Programın virüs veritabanı yokmuş, yazılımların davranışına göre virüs diyormuş.Hiç yanlış alarm verdiği olmamış.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...