Jump to content

Teamviewer 3

a.emre_38

Recommended Posts

arkadaşlar yanlış yere konu açtıysam özür dilerim.TeamViewer 3 bu program yanlış anlamadıysam uzak masa üstü programı.peki ben bu programı indirdim ama nasıl bağlanacağımı bilmiyorum.ID diye bişi yazıyor o ne.bide onu nasıl bulurum .eğer bilginiz var ise yazarmsınız.şimdiden teşekkür ederim

Karşındaki pc dede aynı proğram çalıştırılacak.O dediğin ID ve Passwd sana verilecek.sağ tarafdaki ID yerine verilen ID'yi yazacaksın password sorulduğundada karşıdan verileni yaz tamamdır....Bilmem anlatabildimmi....

TeamViewer programı kurulumu ve kullanımı kolay, oldukça kullanışlı bir program.

TeamViewer'ın birbiriyle bağlantı sağlamayı düşünülen iki bilgisayardada kurulu ve TeamViewer çalışıyor olmalı.

Kurulumda dikkat edilmesi gereken yerlerin başında; kurulum sırasında Personal User seçmelisiniz daha sonra sizden bir şifre oluşturmanız istenecektir.

Örneğin 4 karakter bir şifre oluşturduktan sonra programın kurulumu tamamlanıyor. Programı ilk çalıştırdığınızda size bir kullanıcı kimliği (ID) atayacaktır.

Yönetilmesi istenen bilgisayar ID ve şifresini diğer bilgisayar sahibine "yöneticiye" vermesi gerekir ki bilgisayarlar arasındaki iletişim sağlanmış olsun.

Kolay gelsin. Esen kalın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...