Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Visual C++hataları

erdal4444
 Share

Recommended Posts

oyunlarda farklı farklı visualc++ hatalarına denk gelmişsinizdir.vcruntime100.dll yada msvcp100 vs vs hataları çok başımıza gelmiştir.halen daha geliyor..son olarak 2 gün önce yüklediğim bir oyunda hata oluştu.visual 2010 kurdum düzeldi..başka bir oyun kurdum.bu seferde vcruntime140 hatası verdi..2015 visual içinde olan bi dll dosyası onuda kurdum fakat 0x0000007b hatası tekrar çıktı..anlamadıgım şu..tüm paketleri 2003-2019a kadar eksiksiz kurmama ragmen neden bu hataları alıyoruz..sürekli sil yükle yada farklı şeyler yapmak zorundamı kalıcaz..bu hatalara sebep olan şey nedir? nasıl bir yol izlemeliyiz..eski yada en yeni full paketleri kursak bile aynı hatalar oluşuyor..

Net framework 4.8i'de yükleyin ve aktif edin.(Eğer yüklenmemiş veya aktif değilse) Her format sonrası önce microsoft visual c++ paketlerini ve flash paketini katılımsız olarak yüklerim sonrasında aktif değilse net frameworkü aktif eder pc'yi yeniden başlatırım bunun sonrasında dll hatası aldığımı görmedim henüz.

• Like 2

gangstarap, 13 dakika önce yazdı:

Sadece 64 bit sürümlerini yükleyince de çalışabiliyor!,

32_64 bit tüm sürümleri mi yüklediniz?,

ayrıca oyunun son güncellemelerine baktınız mı?

32 yada 64 bitleri genelde yüklüyorum..aynı visual c++ isteyen oyunlardabile sorun çıkıyor..son güncellemeleride kuruyorum aynı durum..

senyor3, 10 saat önce yazdı:

Net framework 4.8i'de yükleyin ve aktif edin.(Eğer yüklenmemiş veya aktif değilse) Her format sonrası önce microsoft visual c++ paketlerini ve flash paketini katılımsız olarak yüklerim sonrasında aktif değilse net frameworkü aktif eder pc'yi yeniden başlatırım bunun sonrasında dll hatası aldığımı görmedim henüz.

4.7 yüklü ama 4.8 kurulu olması gerekiyorsa onuda yüklerim..yine hata alırsak oyunlarda nasıl bir yol izleriz?

erdal4444, 4 dakika önce yazdı:

4.7 yüklü ama 4.8 kurulu olması gerekiyorsa onuda yüklerim..yine hata alırsak oyunlarda nasıl bir yol izleriz?

Yükle ve aktifleştir. Visual c++ paketlerini topluca temiz yükle.

Please register to see this content.
 katılımsız pakete ulaşabilirsin. Hepsi bittikten sonra pc'yi yeniden başlat. Bu arada kullandığın windows ne ? Aşırı modifiyeli sistemlerde bazı bileşenler silindiği için onunla birlikte dll'ler silinebiliyor.

senyor3, 9 dakika önce yazdı:

Yükle ve aktifleştir. Visual c++ paketlerini topluca temiz yükle.

Please register to see this content.
 katılımsız pakete ulaşabilirsin. Hepsi bittikten sonra pc'yi yeniden başlat. Bu arada kullandığın windows ne ? Aşırı modifiyeli sistemlerde bazı bileşenler silindiği için onunla birlikte dll'ler silinebiliyor.

sabit kullandıgım bi windows yok.modifiyeli ise kokteyl kullanıyordum bizaman ama baya  oldu.şimdi ise agustos güncellemeli bi windwos kullanıyorum.dll silinmesi durumuda mı var hocam.yüklü görünüyor oysaki.

erdal4444, 5 dakika önce yazdı:

sabit kullandıgım bi windows yok.modifiyeli ise kokteyl kullanıyordum bizaman ama baya  oldu.şimdi ise agustos güncellemeli bi windwos kullanıyorum.dll silinmesi durumuda mı var hocam.yüklü görünüyor oysaki.

Bazı bileşenler dll'den besleniyor o bileşeni sildiğinizde dll' dosyalarıda gidebiliyor ama siz dediklerimi  yaptıktan sonra hata alıyor musunz kontrol edin.