Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Asus X553ma-bing-sx376b

bkrydn68
 Share

Recommended Posts

asus x553ma-bing-sx376b laptobu 2015 yılında aldım.Oğlum okula üniversitede okurken recovery bölümünü silmiş. Elimde orjinal keyi var .windows 8.1 with single language yükledim ama keyi uymadı. Acaba Keyine bakarak yada kehangiişletim sürümü olduğunu öğrenebilir miyim.Ya da işletim sistemini öğrenmenin başka yolu var mıdır yardımcı olursanız çoksevinirim

hasan835, 14 dakika önce yazdı:

değerli kardeşim, 

ShowKeyPlus version 1.0.7060 (rar'lı) portable programı verdiğim, kendi sitesinden indir, masaüstüne zipten çıkar kurulumdur,

yönetici olarak çalıştır deyip (oem) (retail)'mi lisansının ne olduğunu görebilirsin,

indirme linki: 

Please register to see this content.

rarlı dosya boyutu : 4.32 mb

saygılarımla;

sayın arkadaşım. Ben zaten keyini buluyorum Fakat benim bulamadığım tam olarak windowsun hangi sürümü olduğu..

bkrydn68, 3 saat önce yazdı:

asus x553ma-bing-sx376b laptobu 2015 yılında aldım.Oğlum okula üniversitede okurken recovery bölümünü silmiş. Elimde orjinal keyi var .windows 8.1 with single language yükledim ama keyi uymadı. Acaba Keyine bakarak yada kehangiişletim sürümü olduğunu öğrenebilir miyim.Ya da işletim sistemini öğrenmenin başka yolu var mıdır yardımcı olursanız çoksevinirim

s.a usta kolay gele 8.1 normal kurman gerek