Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Pc Kapanıyor

kemalçelik

Recommended Posts

Nasıl kapandığını açıklayıcı bir şekilde vede ne yaptığında kapandığını tam olarak anlatırsan sana yardımcı olabiliriz. Normalde herkezin bilgisayarı kapanır arkadaşım. bir sebeb var ki kapanmıştır. :D

Açıklarsan seviniriz...

Nasıl kapandığını açıklayıcı bir şekilde vede ne yaptığında kapandığını tam olarak anlatırsan sana yardımcı olabiliriz. Normalde herkezin bilgisayarı kapanır arkadaşım. bir sebeb var ki kapanmıştır. :wub:

Açıklarsan seviniriz...

bablyon sözlük indirdim yüklemenin yarısında pc kapandı. winamp türkçe indirdim yükleme yarıdayken oda kapandı.neden olduğunu anlıyamadım. bilgisayarımda tncxp yüklü iki yıldır kullanıyorum memnunum. başka yerlerden download yaptığımda kapanmıyor.teşekkür ederim.

kardeş programla alakası yok onun iftira atmayı bu kadar çok sevme eğer beğenmiyorsan siteyi başka yere git işlemci ısınıyor tnctr ailesinin bir suçu yok

iftira atmıyorum.tnctr,çok seviyorum.amacım bilgilenmek. suçluda aramıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...