Jump to content

2 Yıllık Tavsiyeleriniz

zadi01

Recommended Posts

hiç birini taviste etmem bende iki yıllığım elektronik haberl. lise mezunlarıyla aynı muameleyi goruyorum mezun olan diğer arkdaşlarımda dahil dikey geçişle yıtrarım diyosan sen bilirisin 4 senelik dışında bişeyy düşünme derim

Açıköğretimden dikey geçiş yapabileceğin bir bölüme girmeye çalış. 2 sene okul okursun. 2 sene de açıköğretimden devam edersin faküte mezunu olursun...

http://www.aof.anadolu.edu.tr/kilavuz/2007_2008/2007_2008_BesliKayitKilavuzu04.pdf[/CODE]

bu klavuzun 40. sayfasında başlayan tablodaki bölümlerden seçmeye çalış...

hiç birini taviste etmem bende iki yıllığım elektronik haberl. lise mezunlarıyla aynı muameleyi goruyorum mezun olan diğer arkdaşlarımda dahil dikey geçişle yıtrarım diyosan sen bilirisin 4 senelik dışında bişeyy düşünme derim

elektronik haberleşme nasıl bir bölüm dört yıllık varmı kardes bilgilendirirmisin bir de ben endüstriyel elektronik e gitmeyi düşünüyorum senin fikirlerin nelerdir açıklarsan sevinirim

Açıköğretimden dikey geçiş yapabileceğin bir bölüme girmeye çalış. 2 sene okul okursun. 2 sene de açıköğretimden devam edersin faküte mezunu olursun...

http://www.aof.anadolu.edu.tr/kilavuz/2007_2008/2007_2008_BesliKayitKilavuzu04.pdf[/CODE]

bu klavuzun 40. sayfasında başlayan tablodaki bölümlerden seçmeye çalış...

açıköğretime sonradan geçecekse neden en baştan okumuyor ki?

geçişle falan neden uğraşsın?

2 yıllık endüstriyel elektronik mezunuyum.DGS ile Ankara üniversitesi elektronik mühendisliğine girdim.eğer yapabileceğine inanıyorsan 2 yıllık tercih et.

Bende ole düşünüyorum ama önümde okuyabileceğim bir sene daha var onu da okursam anadolu teknik lisesi mezunu oluyorum iş yeri açma belgem oluyor ama üniversite ye gidersemde pişman olmak istemiyorum kafam çok karışık offfff napcam!!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...