Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 4in1 Tr 32bit 64bit 1909 (18363.356)(19h2)

mkrts
 Share

Recommended Posts

34ero, 2 dakika önce yazdı:

19h2 sürümü en son buydu galiba...

Windows 10  Tr

32bit -64bit   1909 (18363.387)  (19h2)

ustam bende tam bilmiyom  bu yöntemle yaptım 19h2 diyordu bu sürüme

yineben, 3 saat önce yazdı:

tüm emeklerinize sağlık

teşekkürler

mahmutdemir, 4 saat önce yazdı:

indirdim kurdum sorunsuz  çok mükemmel ...
kolay gelsin..

kendimize yaptık turk telekom 10 gb hediye verince upload edeyim dedim :) turk telekoma da teşekkürler :D 

Extralarge, 5 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim, indirip kurdum. Güzel çalışıyor. Tüm sürümlerin olduğu x64 Bit AIO yokmu hocam ?

yok be üstad 

Please register to see this content.
 bu yöntemle direk esd indiriyom. ordan ntlite ile iso ya geçiyorum.

consumer ve business iso ları var. sürümler aynı kapıya çıkıyor hep siz hangi sürümü istiyorsunuz ve sebebi nedir acaba ? ben hep pro kuruyorum. sebebini de bilmiyorum :D

cuneyt78, 9/30/2019 - 9:55 PM yazdı:

indirip kuralım mı yoksa ekim sonu yayınlanacak versiyonu mu bekleyelim?

bilmem ki ustam ilk yorumlar olumlu acil format gerekiyorsa en günceli şu an için bu sanırım. acil değilse beklemekten zarar gelmez 

kocamanadam, 10/1/2019 - 6:25 AM yazdı:

Eline sağlık kardeşim.Çok stabil ve hızlı.?

teşekkürler ilk kez iso hazırladım hızlıca sonuca gitmeye çalıştım güncel olsun gerisi fasa fiso dedim :D 

öyle derinlemesine ayar yapmadım yapamam da zaten bilgim yok :D 

• Like 1

cuneyt78, 9/30/2019 - 9:55 PM yazdı:

indirip kuralım mı yoksa ekim sonu yayınlanacak versiyonu mu bekleyelim?

s.a kardeşim indir kullan ekim ayında da yayınlanmıcak galiba tam net bir cevap vermiyor microsoft meil attım çalışmalar devam ediliyor nette dolaşanla ra dikkat edin diyor sisteminize virüs bülaşmasın diyor antivürüs kullanın diyor 2008 den beri virüs programı kullanmıyom dedim hepsi gereksiz ya sistemi kasıyor yada bir şekilde bulaşıyor para tuzagı yaptınız her işi dedim benim eniştem orjinal dvd aldı virüs programı kulanıyor güncellemesini alıyor eski dvd olsada yinede nasıl olduysa virüs bulaşmıs pc ye harici flaşh a programlarla hellettim kısaca hiç bir şeyin garantisi yok olcaksa olur indir kullan beğenmezsen silersin ben bu şekilde kullanıyorum haddimi aştıysam özür dilerim hakkınızı helal edin kardeşlerim

s.a mkrts üsta kolay gelsin indirip deneyecem el degmemiş iso varmı  kendim için istiyor kurcalıcam stabilmi diye kolay gele hayırlı günler

AdnanG252m252351, 11 saat önce yazdı:

s.a kardeşim indir kullan ekim ayında da yayınlanmıcak galiba tam net bir cevap vermiyor microsoft meil attım çalışmalar devam ediliyor nette dolaşanla ra dikkat edin diyor sisteminize virüs bülaşmasın diyor antivürüs kullanın diyor 2008 den beri virüs programı kullanmıyom dedim hepsi gereksiz ya sistemi kasıyor yada bir şekilde bulaşıyor para tuzagı yaptınız her işi dedim benim eniştem orjinal dvd aldı virüs programı kulanıyor güncellemesini alıyor eski dvd olsada yinede nasıl olduysa virüs bulaşmıs pc ye harici flaşh a programlarla hellettim kısaca hiç bir şeyin garantisi yok olcaksa olur indir kullan beğenmezsen silersin ben bu şekilde kullanıyorum haddimi aştıysam özür dilerim hakkınızı helal edin kardeşlerim

s.a mkrts üsta kolay gelsin indirip deneyecem el degmemiş iso varmı  kendim için istiyor kurcalıcam stabilmi diye kolay gele hayırlı günler

ustam soruna cevabı yine postu açan arkadas vermiş ama gözünden kaçmış sanırım

burda detaylı bir şekilde el değmemiş nasıl iso yapabileceğini hem resimli hemde aşamalı olarak anlatmış - izah etmiş - tarif etmiş. 

bir incele derim.

Saygılarımla

Edited by bektafig
yazım hatası

bektafig, 5 saat önce yazdı:

ustam soruna cevabı yine postu açan arkadas vermiş ama gözünden kaçmış sanırım

burda detaylı bir şekilde el değmemiş nasıl iso yapabileceğini hem resimli hemde aşamalı olarak anlatmış - izah etmiş - tarif etmiş. 

bir incele derim.

Saygılarımla

tesekkurler bakacağım  kolay gelsin

nikferce, 12 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık. GPT disklere kurulan sürümü yayınlayacak mısınız? Desteklemiyor sarım.

gpt olunca otomatikten uefili olur
bu yüzden uefi kurulum yapar

diskiniz mbr olarak biçimlendirilmişse  kurulum yapmaz 
bölümleme aşamasında tüm partition ları silip yeniden yeni bölümler oluşturmanız gerekir ...
zaten yeniden oluşturursanız uefi,  diskinizi  otomatik olarak
gpt olarak bölümleyecektir .... 

Edited by mahmutdemir

sayın admin zamanınız varsa  bizler uzun zamandır tnctr kullanıcıları olarak  böyle bir sürüm istiyor öneriyor talep ediyoruz
teknik servis işiyle uğraşan çogu arkadaşın çooookkkk   işini görecektir

Windows10 - Windows 8.1 - Windows 7 TekISO Haline getirilerek birleştirilmiş 32/64 Bit birleştirilmiş AIO sistemdir.

yeni ve türkçe sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz admin 
sitenizi hep yakından takip ediyoruz

windows  Pro all tek iso    6 in 1  mbr sürümüdür

Windows 10 Pro v1909 x86
Windows 10 Pro v1909 x64
Windows 8.1 Pro Vl x86
Windows 8.1 Pro Vl x64
Windows 7 Pro  Sp1 x86
Windows 7 Pro   Sp1 x64

Windows 7-10  tek iso uefi 

windows 10 pro 1909  64bit
windows  7  pro                64bit 

mahmutdemir, 35 dakika önce yazdı:

sayın admin zamanınız varsa  bizler uzun zamandır tnctr kullanıcıları olarak  böyle bir sürüm istiyor öneriyor talep ediyoruz
teknik servis işiyle uğraşan çogu arkadaşın çooookkkk   işini görecektir

Windows10 - Windows 8.1 - Windows 7 TekISO Haline getirilerek birleştirilmiş 32/64 Bit birleştirilmiş AIO sistemdir.

ustam kokteyl sistemlerin mimarı bu dediğini yapalı 20 gün falan oldu

https://www.tnctr.com/topic/522503-kokteyl-ekosistemi-kokteyl-edition-işletim-sistemleri-aio

34ero, 10/2/2019 - 7:30 PM yazdı:

19h2 sürümü en son buydu galiba...

Windows 10  Tr

32bit -64bit   1909 (18363.387)  (19h2)

toplu güncelleştirmeler yükledim

şu anda 18363.388 oldu neye göre gidiyor bu rakamlar :) 

• Thanks 1

datron24, 17 saat önce yazdı:

dili  türkçemi            yoksa   yabancı dilmi

TÜRKÇE

nikferce, 16 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık. GPT disklere kurulan sürümü yayınlayacak mısınız? Desteklemiyor sarım.

Destekliyor. 

GPT yani GUID Pertition Table  'ı Yerel Disk C ve D'niz ikisi de GPT olarak biçimlendirilmiş olması gerekli.

UEFI Kurulum ile kurarsanız GPT olarak Kullanabilirsiniz.  Ben kurdum herhangi bir sorun yok GPT konusunda . 

ISO'yu Rufus ile GPT modunda Flash a yazdırın

bektafig, 8 saat önce yazdı:

TÜRKÇE

Destekliyor. 

GPT yani GUID Pertition Table  'ı Yerel Disk C ve D'niz ikisi de GPT olarak biçimlendirilmiş olması gerekli.

UEFI Kurulum ile kurarsanız GPT olarak Kullanabilirsiniz.  Ben kurdum herhangi bir sorun yok GPT konusunda . 

ISO'yu Rufus ile GPT modunda Flash a yazdırın

Cevapladığınız için teşekkür ediyorum. Strelec .iso kullanıyorum.  Boot olarak efi modda başlamıyor. Normal yoldan çalıştırınca kurulumda sıkıntı yokmuş. Strelec.iso kullanan varsa efi modda boot yapabilen varsa yazar mı? Kullandığım usb bellekten dolayı olabilir mi bilmiyorum. Ademhoca multiboot ile sorun olmuyor, efi modda boot yapabiliyorum.

mkrts, 10/4/2019 - 11:07 AM yazdı:

ustam kokteyl sistemlerin mimarı bu dediğini yapalı 20 gün falan oldu

https://www.tnctr.com/topic/522503-kokteyl-ekosistemi-kokteyl-edition-işletim-sistemleri-aio

üstad güzel çalışma  ama  sade ve orjinal olması lazım  ve hepsinin de profesyonel sürümü olması gerekiyor...
özellikle kurumsal alanlar hepsi pro sürümünü kullanıyor  bu yüzden bize de pro olması gerekiyor ...