Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Ntlite Güncelleme Entegre Etme

571
 Share

Recommended Posts

Merhabalar; Windows 7 kurulumunda sonra güncelleme benim bir hayli zamanımı almakta. İnternette araştırma yaparken NTLite ile toplu güncelleştirme entegre edilebildiğini gördüm. Hatta bir tane deneme amaçlı yaptım sanırım eklediğim güncellemeler eksik kurulumdan sonra bilgisayar halen güncelleme alıyor.

Hazır güncelleme eklenmiş sistem kullanamıyorum. Lisans giremiyorum çoğunda bir şeyler eklenmiş çıkarılmış ben sadece güncelleme eklemek istiyorum.

Tüm güncellemeleri nasıl temin edebilirim. Güncellemeleri NTLite üzerinde indirip ekledim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eski sürüm premium ntlite ve crackli ntlitede(çünkü eski sürüm) buglar olduğundan güncellemeleri entegre ettiğinde sistemde sorunlar yaşarsın. son sürüm ntlite kullanmak zorundasın yoksa windows asla stabil olmaz. olamaz. program windowsu hatalı hazırlar. free sürümde ise güncelleme entegresi yok.

Kurulumdan hemen sonra aşağıdaki güncellemeler geliyor.

image.png.37b11d88c4f8e970ffacd12c47cec115.png

Please register to see this content.

image.png.edd4d64c63c36c86e791f540ca41aa3a.png

Merak ettiğim husus şu;  Şuan kurulum yaptığım bir bilgisayar da otomatik aldırıyorum güncellemeleri 176 adet buldu indirdi kuruyor.

NTLite entegre sürümde ise 68 tane kurulu,  7 tane yeni güncelleme var.  

Edited by 571

bazı güncelleştirmeler eskisinin yerine geldi. ntlite doğru olanı yapıyor. o kaçan güncellemeler büyük ihtimalle zaten ntlite tarafından entegre edilmiştir. microsoftun bir bugu olabilir tekrar kurması. size sordum aslında az önce tekrarmı kuruyor yoksa zaten entegre etmedimi diye ancak cevap vermediniz. eğer tekrar kurma olayı varsa ntlite forumundan nuhi ile iletişime geçip bu sorunu düzelttirebilirsiniz bu forumdaki insanlar ntlite hatalarını çözemezler

Edited by EgeGrkn

EgeGrkn, 36 dakika önce yazdı:

bazı güncelleştirmeler eskisinin yerine geldi. ntlite doğru olanı yapıyor. o kaçan güncellemeler büyük ihtimalle zaten ntlite tarafından entegre edilmiştir. microsoftun bir bugu olabilir tekrar kurması. size sordum aslında az önce tekrarmı kuruyor yoksa zaten entegre etmedimi diye ancak cevap vermediniz. eğer tekrar kurma olayı varsa ntlite forumundan nuhi ile iletişime geçip bu sorunu düzelttirebilirsiniz bu forumdaki insanlar ntlite hatalarını çözemezler

Amacım NTLite hatalarını gidermek değil. NTLite ile ekleyeceğim doğru güncelleme paketini edinmek.  Örneğin şuan güncellemeleri WUD ile indiriyorum. gereksiz olanlarıda @MOTUNbir konuda  paylaşmış olduğu blacklist'ten eliyorum. Doğrumu gidiyorum onu merak ediyorum. 

571, 26 dakika önce yazdı:

Amacım NTLite hatalarını gidermek değil. NTLite ile ekleyeceğim doğru güncelleme paketini edinmek.  Örneğin şuan güncellemeleri WUD ile indiriyorum. gereksiz olanlarıda @MOTUNbir konuda  paylaşmış olduğu blacklist'ten eliyorum. Doğrumu gidiyorum onu merak ediyorum. 

Gereksiz olanları eliyorsan bir sürü yeni güncelleme verecektir windows update. şahsen ntlite zaten telemetry ve upgrade güncellemelerine tik atmaz ve onları entegre etmez siz zorla seçmezseniz. yeterli olacaktır ntlitenin kendi ayarları. kullandığın listeler zaten güncel değilse izlediğin yolda hatalı olacaktır