Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ga-p43t-es3g Drr3 Arıyorum Uygun Fiyata

lamont
 Share

Recommended Posts

lamont, 6 saat önce yazdı:

tmm kardeşim 775 pin 

buymuş bendeki hocam zor buldum zaten bunu da zamanında üst düzey kartlardanmış: uzun süredir çalıştırmıyorum

arkadaşımda (oda 775 hastası)  5 veya 6 tane P5P43TD-USB3-ASUS-0405 var birini satar mı sorayım:

sordum 6 tane varmış satmayı düşünmüyorum hatta bulursam alacağım dedi:

benim ardiyeye bakmam lazım başkas ddr3 775 varsa bunu veririm 8gb yeter bana

Please register to see this content.

Edited by efe34

Eski nesil donanımlara çok yüksek rakamlar çekiyorlar biliyorum bende yaşadım. MSI 970 Gaming anakartım yandığı için ikinci el aradım taradım zar zor Gigabyte 990XA-UD3 revizyon 3.0 modelini 280 TL'ye aldım tertemiz kullanılmış alalı 2-3 ay oldu bir sorununu görmedim daha. Ama ben anakart ararken 970 chipset anakartlara bile 400-500 TL isteyenleri gördüm o fiyata sıfır DDR4 anakart alıyorsun yani yazık günah. Satış sitelerinden bir şey bulamazsan forumların ikinci el bölümlerini dolaş ben bir forumdan ikinci el bölümünden almıştım.

The_Undertaker, 8 saat önce yazdı:

Eski nesil donanımlara çok yüksek rakamlar çekiyorlar biliyorum bende yaşadım. MSI 970 Gaming anakartım yandığı için ikinci el aradım taradım zar zor Gigabyte 990XA-UD3 revizyon 3.0 modelini 280 TL'ye aldım tertemiz kullanılmış alalı 2-3 ay oldu bir sorununu görmedim daha. Ama ben anakart ararken 970 chipset anakartlara bile 400-500 TL isteyenleri gördüm o fiyata sıfır DDR4 anakart alıyorsun yani yazık günah. Satış sitelerinden bir şey bulamazsan forumların ikinci el bölümlerini dolaş ben bir forumdan ikinci el bölümünden almıştım.

775 soket 16gb ram kapasiteli anakart çok zor bulunuyor: brnim aylardır alınık  ilanım var DH de p45 chipsetli anakart: bulamıyorum

Zapotek, 57 dakika önce yazdı:

araya kaynak yapmış oluyorum ama merak ettim 16gb ram destekli 775 chip'li anakart aramanız eldeki parçaları değerlendirmek içinmi yoksa özellikle bu donanım konfigürasyonu çok daha randımanlı çalıştığı içinmi ?

ARKADAŞ ÖZEL BİR PROGRAM Çalıştırıyormuş ve 16gb ram desteği istiyormuş artık program ve bütçe daha yeni donanıma müsait değil: benim ki meraktan xeon işlemcileri denemek  için: ana sistemim amd ryzen: bir de x79 intel sistemim var

• Thanks 1

Arkadaşlar Maddi Bütçem Olmadıgı İçin Lakin Bana 16 Gb Destekli 775 pin Anakart Lazım İşlemci Ram Degiştirmem Çok Pahalı Olur Ama Anakart İşimi Şimdilik Görürü İleride Yeni Sistem Toplaycagım Ga-p43t-es3g Drr3  Bulaiblirseniz Sevinirim .

Merak ettiğim konulardan biri, Xeon E5450 ile Bır Pc Toplanacaksa O.c. için en ideal Anakartlar P45 Serisi Sanırım . Piyasada Bir Çok P41/P43 ve G35/G41 serisi Kart bulunuyor, bunların bazılar dd2 basısı hem dd2 hem ddr3, Bunlarında O.c. performansı limitleri ve stabiliteyi yakalamadaki limitlerini bilen kullanan test eden varsa yazabilir mi acaba.
Simdiden Teşekkürler.

SemihMehmetoglu, 1 saat önce yazdı:

Merak ettiğim konulardan biri, Xeon E5450 ile Bır Pc Toplanacaksa O.c. için en ideal Anakartlar P45 Serisi Sanırım . Piyasada Bir Çok P41/P43 ve G35/G41 serisi Kart bulunuyor, bunların bazılar dd2 basısı hem dd2 hem ddr3, Bunlarında O.c. performansı limitleri ve stabiliteyi yakalamadaki limitlerini bilen kullanan test eden varsa yazabilir mi acaba.
Simdiden Teşekkürler.

gördüğüm kadarıyla ddr2 tercih eden çok var : sebebini bilmiyorum

Edited by efe34

Wani, 3 saat önce yazdı:

Bir tane Letgo'da denk geldim arkadaşla iletişim kurup fiyat biraz daha düşürebilirsiniz. Bir tanede Aliexpresste gördüm. Letgo'daki arkadaş 250tl yazmış belki araştırılsa başkada bulunabilir. Aliexpress'teki ise 51 dolar istiyor.

Letgo İlanı: 

Aliexpress İlanı: 

Reis hiç PM vs atmıyorsun hayırdır unuttun mu bizi? ?

Wani, 15 saat önce yazdı:

Bir tane Letgo'da denk geldim arkadaşla iletişim kurup fiyat biraz daha düşürebilirsiniz. Bir tanede Aliexpresste gördüm. Letgo'daki arkadaş 250tl yazmış belki araştırılsa başkada bulunabilir. Aliexpress'teki ise 51 dolar istiyor.

Letgo İlanı: 

Aliexpress İlanı: 

Kardeşim Çok Saol Hemen Yazdım Dönüş Yapmasını Bekliyorum