Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Addon İstekleri Buraya

©ιтρєηтασιχ
 Share

Recommended Posts

Yapılmasını istediğiniz addon programları burdan belirtebilirsiniz...

Ama lütfen istediğiniz programın linkini vermeyi unutmayınız...

Umarım yararlı bir bölüm olur şimdiden istekte bulanacak arkadaşlara teşekkürler saygılarımla...

• Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bu bölüm çok işe yarıyacak kanısındayım. Fakat sizden başta nasıl orjinal addon yapıldığını ve bunun t13 haricinde nasıl çalışabildiğini anlatan bir yazı bekliyoruz desem çok şeymi istemiş olurum.

Umarım çok şey istemiş olmam da bu isteğime bi cevap alırım.

Şimdiden ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Dediğiniz konu burada tarafımca verilmiştir saygılarımla...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=63263&hl=[/CODE]

Fakat t13 hakkında bilgim yok bilgisi olan olursa bu konu altından yada addonlar bölümü altında konu açarlarsa sevinirim saygılarımla...

Orjinal addon dediğiniz real addonlarsa onların yapımını anlatmayı düşünüyorum bi ara ama müsait olamıyorum kendi sorunlarım nedeni ile t13 dışında dediğiniz nerede yükletmek istiyorsunuz gui ekranında mı ? Bu ikisinin dışında tek bir seçenek var programı i386 klasörüne xp dosyası gibi yedirmek ve txtsetup.sif dosyasından nerelere kopyalanacağını belirtmek...

Orjinal addon dediğiniz real addonlarsa onların yapımını anlatmayı düşünüyorum bi ara ama müsait olamıyorum kendi sorunlarım nedeni ile t13 dışında dediğiniz nerede yükletmek istiyorsunuz gui ekranında mı ? Bu ikisinin dışında tek bir seçenek var programı i386 klasörüne xp dosyası gibi yedirmek ve txtsetup.sif dosyasından nerelere kopyalanacağını belirtmek...

kardeşim bence ağır kaçar...

office 2003 addon lazım elinde olan varmı RMW entegre ediceğim

Rvm Integrator :D

Morning'in verdiği paket eryen'e ait 69-70 mb arası olan ise gerçekten iyi, direk entegre edilebilen nadir office 2003'lerdendir. Ancak Framework de entegre etmişsen ondan önce kurulması lazım. Bunun için de i386 içindeki svcpack.in_ dosyasını expand -r svcpack.in_ komutu ile svcpack.inf şeklinde açarak not defteri ile sondaki program listesini düzenleyebilirsiniz orda yazan soraya göre yüklenir, değiştirebilirsiniz. 1. sırada office, 2. sırada .net framework önerirm. Sonra da Java varsa o olsun. Bir limewire eklesen mesela Java ister vs.. O yüzden bu gibi bileşenlerin, sırasını iyi yapmak lazım addonlarda bazen..

Rvm Integrator :D

Morning'in verdiği paket eryen'e ait 69-70 mb arası olan ise gerçekten iyi, direk entegre edilebilen nadir office 2003'lerdendir. Ancak Framework de entegre etmişsen ondan önce kurulması lazım. Bunun için de i386 içindeki svcpack.in_ dosyasını expand -r svcpack.in_ komutu ile svcpack.inf şeklinde açarak not defteri ile sondaki program listesini düzenleyebilirsiniz orda yazan soraya göre yüklenir, değiştirebilirsiniz. 1. sırada office, 2. sırada .net framework önerirm. Sonra da Java varsa o olsun. Bir limewire eklesen mesela Java ister vs.. O yüzden bu gibi bileşenlerin, sırasını iyi yapmak lazım addonlarda bazen..

ben NR.Vistaboot ekranı entegre ettim boot ekranı çalışıyor ama kur devam etmiyor. onu entegre etmezsem sorunsuz bir şekilde kuruluyor xp neden yapıyordur

Edited by BOZOAHA

@baris_seven ilk başta kurdurmak istediğin addonunun başına 00 eklersen ilk başa onu alır svcpack.inf içine programlar işim sırasına göre sıralanıyor

ayrıca benim vermiş olduğum 61.8 mblık office de Addon olarak çalışıyor

http://rapidshare.com/files/135988352/NR_VistaUAP_Addon_1.1.cab.html[/CODE]

Vİsta kullanıcı resimlerini ekleyecektir listeye

[CODE]http://rapidshare.com/files/135988378/NR_UAPReplace_Addon.cab.html[/CODE]

xp kullanıcı resimlerini vistayla değiştirecektir.

rica etsem bana internet expolorer 7 sp3 te calışan yamasını verebilirmisiniz ve net frameworkun 1 - 2 - 3 .... eklentisinide verirseniz çok ğüzel olur şimdiden allah razı olsun

haci bi sefer yazsaydin olurdu yaa 10 kere yazmişsin neyse al bakalim

http://rapidshare.com/files/137521390/ProgramAddons_Internet_Explorer_7_1_.0.5730.13.cab.html[/CODE]

Selam arkadaşlar benim için vereceğim Firefox'a Adobe Flash eklentisini de yaparak addon haline getirebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler kolay gelsin...

Please register to see this content.

Edited by ayazoglu