Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eklentilerin [addon] Xp Cd'sine Eklenmesi Anlatımı

morning
 Share

Recommended Posts

morning kardeş çalışmaların için çok teşekkürler.senin çalışmalarını devamlı takip ediyorum.Formatlık xp çalışman çok hoşuma gitti.formatlık xp deki program klasörüne katılımsız programları ve reg ayarlarını attığımızda kuruluyor.Bunun nasıl yapıldığını,hangi dosyaların hangi klasörlere konduğu ve hangi komut dosyalarının nasıl ve nerede kullanılması gerekiyor.bunuda anlatabilirmisin.mesela: hf.cmd,setup.exe instipll,saat.reg ve buna benzer cmd dosyalarının kurulması olayını anlatabilirmisin.çalışmalarının devamını diliyorum.teşekkürler.

morning kardeş çalışmaların için çok teşekkürler.senin çalışmalarını devamlı takip ediyorum.Formatlık xp çalışman çok hoşuma gitti.formatlık xp deki program klasörüne katılımsız programları ve reg ayarlarını attığımızda kuruluyor.Bunun nasıl yapıldığını,hangi dosyaların hangi klasörlere konduğu ve hangi komut dosyalarının nasıl ve nerede kullanılması gerekiyor.bunuda anlatabilirmisin.mesela: hf.cmd,setup.exe instipll,saat.reg ve buna benzer cmd dosyalarının kurulması olayını anlatabilirmisin.çalışmalarının devamını diliyorum.teşekkürler.

Pekala anlatırım.

kardeş lütfen yardım et ben şimdi herhangi bir programı entegra ettiğim zaman bu programlar otomatik kuruluyor mu?Eğer kurulmuyorsa biz nasıl otomatik kurduracaz? lütfen yardım

Otomatik kurulmaktadır tabii eklenti yapımcısından kaynaklı bir sorun olmadığı sürece.

• 4 hafta sonra ...

CD'ye doğrulama istemeden ekleniyor ama açarken doğrulama ister mi bilmiyorum.

XP Modifiye anlatımları başlığında orjinal yapacak ürün anahtarı var. Sıkışırsan oradan yaparsın.

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

arkadaslar bu n lite da bilesenler kısmını tam bilmiom full bir ayar yapan arkadas varsa resimli bir anlatim yaparmi

bide ince ayarlari yapan varsa onuda resimli koyarsaniz sevinirim

Edited by 60

• 1 ay sonra...

Forumda verilen modifiye xplere addon yapmak mümkün mü?(en büyük emektarlardan; Baris_seven arkadasımızn ürünlerinde genelde net framework güncellemeleri olmuyor bunlara netframework eklemek istiyorum mesela)

Edited by scocth

• 1 ay sonra...
ÖNCELIKLE TEŞEKKÜRLERİMİ SÖYLIYIM PEKI BU XP 2010 GÜNCELLEME PAKETİ ADDON OLARAK WARMI ELİNİZDE XP CDYE ENTEGRE ETMEK ICIN WARSA BI UP YAPARSANIZ SEVINIRIM ARKDASLAR içinde NETFAREVORK JAVA FLAŞ PLAYER MP11 WARSA COK SEVİNİRİM ARKDASLAR.... Edited by egolas41

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

RVM iye entegre ettiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.bu hata ne ile ilgili olabilir.

hiçbir entries.*.ini dosyası bulunamadı diye hata alıyorum. bu dosyanın içeriğide söyle

[general]

builddate=03/13/2006

description=

language=Turkish

title=

version=1.0

website=

[EditFile]

I386\SVCPACK.INF,SetupHotfixesToRun,AddProgram

[AddProgram]

AdobeReader9.3.0_addon.exe

herhangi bir türkce karakter de yok ,. bunu birkaç hazırladığım addon da da denedim. acaba rvm integratör bu addonları kabul etmiyormu. yardımcı olursanız sevinirilm.

Edited by osman999

• 1 ay sonra...

RVM iye entegre ettiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.bu hata ne ile ilgili olabilir.

hiçbir entries.*.ini dosyası bulunamadı diye hata alıyorum. bu dosyanın içeriğide söyle

[general]

builddate=03/13/2006

description=

language=Turkish

title=

version=1.0

website=

[EditFile]

I386\SVCPACK.INF,SetupHotfixesToRun,AddProgram

[AddProgram]

AdobeReader9.3.0_addon.exe

herhangi bir türkce karakter de yok ,. bunu birkaç hazırladığım addon da da denedim. acaba rvm integratör bu addonları kabul etmiyormu. yardımcı olursanız sevinirilm.

• 1 yıl yıl...
  • 9 ay sonra...
eklediğiniz addona göre değişir.

addonun entries.ini dosyasını paylaşırsanız daha detaylı yardımcı olurum.

kardeşim bende bir lite xp var ama ağ paylaşımı kaldırılmış ben buna ağ paylaşımını eklemek istiyorum nasıl yaparım nlite kullanmayı biliyorum ama o bileşenleri orjinal cd den nasıl alıcam ve hangileri bunlar