Jump to content

Shell32.dll Dosyası Nasıl Shell32.dl_ Dönüştürülür

Recommended Posts

shell32.dll dosyanı kopyalayıp C:\Documents and Settings\Administrator yazan yere kopyala.daha sonra baslat menusunden calıstıra gelip cmd yaz ve enter de.cıkan ekranada makecab shell32.dll yazıp enter a bas %100 e gelince C:\Documents and Settings\Administrator... olan yere bakarsan shell32.dl_ nin oldugunu göreceksin.kolay gelsin..

shell32.dll dosyanı kopyalayıp C:\Documents and Settings\Administrator yazan yere kopyala.daha sonra baslat menusunden calıstıra gelip cmd yaz ve enter de.cıkan ekranada makecab shell32.dll yazıp enter a bas %100 e gelince C:\Documents and Settings\Administrator... olan yere bakarsan shell32.dl_ nin oldugunu göreceksin.kolay gelsin..

Bilgi İçin Sağol Teşekkür Ettim :D

icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

• 1 yıl yıl...

şimdi ghostunu aldığım vistadan explorer.exe dosyasını aldım shell32.dll dosyasınıda aldım ayrıca mydocs.dll dosyasını aldım yukarıda anlatılan gibi yaptım sonuc olarak olumlu olduğunu düşünüyorum ama denemeden ne olur bilmiyorum sonuc şu oluşan dosyalar elde edildi SHELL32.DL_

MYDOCS.DL_ EXPLORER.EX_ oluşanları magiç iso ile iso olan xp cd ye entegre edersem çalışırmı teşekkürler ayrıca bil. kurduğumda ilk açılış ekranı vista olsun istiyorum bu dosyalar hakkında bilgi verebilirmisiniz teşekkürler.

ayrıca video ekleyeceğin için tekrar teşekkürler.

tabi bu işlemleri xp de yaptım daha önceden vista vardı onun ghost u duruyordu dosyaları ghost içinden aldım.

arkadalşar en basit öntemi şu:

bir klasör acın adın herneyse icine caplamak istedini dosyaları atın ve ardından bir bat veya cmd dosyası oluşturun icine şu komutu yazın

komut:

for %%U in (*.*) DO (
    makecab %%U
)[/CODE]

bu komut klasörde bulunan tüm dosyaları caplayacıktır

buda cablı dosyaları acmak icin

komut:

[CODE]for %%U in (*.**_) DO (
    expand -r %%U
)[/CODE]

mantık aynı ilkinde oldu gibi

saygılarımla....

http://rapidshare.com/files/378135044/S_k_st_rma.rar[/CODE]

Buyrun anlatım bana aittir.

[/quo

teşekkürler indiriyorum bakacağım yukarıda yazdıklarımı okuduysanız ilk açılış ekranında hangi dosyalar gerekli nasıl yapılır vs. teşekkürler. indi açınca bayagı yüksek mb çıktı bu kadar sıkıştırma nasıl oluyor bu daha önemli şimdi sen dersinki elimi verdim kolumu alamıyorum teşekkürler.

bir bilgisayarcı arkadaşım vardı her zaman derdiki karşındakinin hoşuna gidecekse ( sen bilirsin diyeceksin ) teşekkürler.

şu an cd yi test edeceğim umarım ileride dahada geniş bilgilerinize başvurabiliriz tecrübelerinizden yararlanabiliriz tekrar teşekkürler.

ya bukadarlık iş için yorumlara bak her sistemde aynı işlem yapılır farketmez dosya masaüstünde farz ediyorum çalıştıra cmd yazıp çıkan ekrana

cd desktop sonra makecab dosyaadı.dll bukadar dosya masaüstünde

Alın size hem cab haline getiren ve hem decab arşiv tipli dosyayı çıkartan iki minik uygulama.Tarafımca yapılmıştır."rokobozz" un verdiği bat kodlarını exe formatına çevirdim.Kendisine teşekkür ederim.cablı dosyayı "Cablı Dosyayı Çıkart"üzerine sürükleyip bırakın.Cablayacağınız dosyayı "Makecab ile Sıkıştır" üzerine sürükleyip bırakın.Bir cmd ekranı açılır ve işlem tamamlanır.Böylece kod yazmadan direk işlemi tamamlamış olursunuz.Saygılarımla

İndirme adresi(49 kb) :

Please register to see this content.

Alın size hem cab haline getiren ve hem decab arşiv tipli dosyayı çıkartan iki minik uygulama.Tarafımca yapılmıştır."rokobozz" un verdiği bat kodlarını exe formatına çevirdim.Kendisine teşekkür ederim.cablı dosyayı "Cablı Dosyayı Çıkart"üzerine sürükleyip bırakın.Cablayacağınız dosyayı "Makecab ile Sıkıştır" üzerine sürükleyip bırakın.Bir cmd ekranı açılır ve işlem tamamlanır.Böylece kod yazmadan direk işlemi tamamlamış olursunuz.Saygılarımla

İndirme adresi(49 kb) :

Please register to see this content.

iyi hoşta nereye çıkartıyor ve nereye hangi bölüme dizine cab lıyor bu programlar anlayamadın ?

Yukarıda verdiğim anlatımdan birşey anlamadın mıda bunu soruyorsunki ?

VİDEOLU anlatımın çok şık ve sade idi yaptım ve cd ye entegre ettim cd yi kurdum çalıştı asıl olan ne biliyormusun hani senin sıkıştıman vardı ya belki ona takıldımda acaba bu şekildemi sıkışıypr diye teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...