Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

.bora Virüsü Bulaştı

efe34
 Share

Recommended Posts

efe34, 22 saat önce yazdı:

Dosyalari kurtardiniz mi

Silinen de oldu kurtarılan da oldu kurtarılanların adı değişmiş!,ad düzeltme ile eski haline gelip çalıştılar!,ara ara yedek hdd'ye dosya aktarırım o da çok işe yarar!,benim yaptığım gibi yapıp dosyaları kurtarırsanız,bana bi zahmet hatırlatın,bir gün yine başka birinin başına gelirse durumu çözmüş oluruz!.

Edited by gangstarap
  • Like 1

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

R Studio ile veri kurtarma işleminde dosya isimleri değişmez, aynı kalır. Favori veri kurtarma yazılımımdır. 

Şu makale incelenmeli.

Please register to see this content.

üstad bu sanırım geri yükleme ile ilgili:

shadoww expres geriyükleme dosyası buldu export etti dosyaları ama export edilenlerde şifreli

kaspersky rescue diskle virüs hala duroyorsa sileyim dedim botable flashka virüs temizliği yaprtım tekrar shadow expres çalıştırdım bir tane olan geri yükleme noktası yokoldu: sanıyorum orasıda enfekte olnuştu ve bozuldu yedek üstüne bir de kaspersk yile

cryptonun çözülmesini bekleyeceğiz gibi görünüyor virüsü yollayanın yolladığı notta yaklaşık 20 haneli bir kod var

onu ve 900 küsur doları yollarsanız şifreyi veriyorlar

aaa

bi dk ka bu işlemleri yapmadan tüm sistemin yedeğini almıştım (kasperskydem önce: onu geri yükleyip geriyükleme bölümünü belki acronis sapıtmazsa geri getirebilirim

sistemw7 pro bu arada

Edited by efe34