Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kaspersky 2009/2010 Mu Nod 32 Mi Sizce Daha Iyi?

TornadoEffect

Recommended Posts

• Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Benim kadar antivüris deneyeniniz yoktur belki.Birinci şart satın alın akadaşlar Ben en iyisini kullanıyorum diyen arkadaşların pc lerinde bile en az 4-5 trojen yuva yapmıştır. En iyisi budur demiyorum ama daha 3 gün öncesine kadar Nod 32 kullanıcısıydım bi trojan ın gezindiğini sezdim kasper i yükledim ama sonuç temiz görünüyodu.

Şimdi benim bu durumda gönül rahatlığı ile işlerime devam etmem lazımdı değilmi amaa olmadı

sonra norton yükledim 7 adet trojan türevi virüs buldu bunların biriside Infostealer.Gampass trojan nurse idi 2006 nın belalarından neyse şimdi temiz 1 gb ram var hiç kasmıyor gerisi size kalmış

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar hepiniz bi kasperskydır gidiosunuz neyine güveniosunuz o antivirüs ben anlamadım derin tarama yaptğı içinmi sistemi kastığı içinmi boyutu büyük olduu içinmi nod32 derim ben kardeş kaspersky kasmaktan başka bi işe yaramıo ezbere konuşuo herkes

slm Bu konu bitmiş ama yinede bende yorum katmak istedim bu işle profesyonel olarak uğraşıyorum avg free antivir avast hom pro panda norton kav ve daha adı aklıma gelmeyen onlarca antivüs kullandım şu sadece şunu söyleyebilirim kav numberone :dribble::pc:

• 5 hafta sonra ...

laptop un asus f3sg değil mi su an bende asus f3sg kullanıyorum kaspersky 2009 kurdum ama makına cok kastı acılması 3-4 dk buldu bende nod32 kurdum ne kasma var ne de virüs ben nod 32 den sasma derim

ya da cok istiyosan kaspersky'07 kullan ama onunda güncellemesi kalktı die duydum

avirayı kur farka bak ne kasma nede virüs saniyede buluyor mükkemmel 1 hafta nod32 2 yıl kasper kullandım biri virüs bulmaz bulsa bile silemez diğeri sistemi çok kasar gereksiz ama avirada bunlar yok...ve 1 aydrda avira kullanıyorum tek kelimeyle mükkemmel...

bana inan kur keyfie bak...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...