Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kaspersky 2009/2010 Mu Nod 32 Mi Sizce Daha Iyi?

TornadoEffect

Recommended Posts

• Replies 215
  • Created
  • Last Reply

bence nod32 2.50 sürümünden sonra kendını bozdu çok fazla kaçıtıyo ve kendıde kılıtlenıyo kaspersky 2010 2009 sürümüne göre çok hafif ama bu 2sindende iyi olan testlerde birinci olan g data ben şuan kullanıyorum kasperden daha hafif ve sağlan tavsiye ediyorum.

ARKADAŞLAR YORUMLARIN HEPSİNİ OKUDUM BELKİ BANA KATILAN OLMUCAK BELKİDE SEN HİÇ BİŞEY BİLMİYORSUN DİYEBİLRSİNİZ AMA BEYA BİR ZAMANDIR BU İŞİN İÇİNDEYİP VÜRÜS LERİN A'DAN Z'YE ÇOGUNUN NE İŞE YARADIĞINI BİLİRİM VE VÜRÜS PROGRAMI TARTIŞMASI VAR BU KONUDADA BENCE HİÇ BİR VÜRÜS PROGRAMI HİÇ BİR ŞEYE YARAMIYPR HEPSİ KAÇIRIYOR PC YE BEN HOĞUNU DENEDİM İSİMLERİNİ YAZMAYA GEREK YOK HE COK İSTİYORSANIZ ŞU BİZİM ÜNLÜ Kaspersky COGU KİŞİNİN KULLANDIĞI Nod 32 HEPSİ AYNI HE DİYECEKSİNİZ SEN PEKİ NE KULLANIYORSUN DEYE BEN NOD32 2.7 KULLANIYORUM BUDA KAÇIRIYOR AMA BAŞKA YOK YANE HEPSİ KISACA GÜVENLİK (0) ARAŞTIRINCA..!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...