Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Extreme Performance Edition 1903 V2 X86 - X64

FastZeit
 Share

Recommended Posts

Sorry, you can't view or download this file at this time.

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

Hata veriyor.

yy1980, 56 dakika önce yazdı:

v indir sitesinden alıntı    

Please register to see this content.

Güzel Kardeşim Alıntı Diyorsun Da Dediğin Sitede Benim İmzam Geçiyor #FastZeit Bil İstedim Kimmiş Alıntı :) Taklitler Aslını Yüceltir. Onların Paylaştığı Tarih Belli Benim Paylaştığım Tarih Belli.

Bessonnitsa, 2 saat önce yazdı:

Defender ve Smartscreen aktif edilebiliyor mu? Kalıcı mı silindi?

Kalıcı olarak sildim bu yüzden geri yüklenemez, çalışmanın alt yapısı benim sistemime dayanıyor :) Her ne kadar hayır dese de durum böyle. 

Hocam ISO'nuz bootable değil. Aşağıdaki resme bakarak durumu anlayabilirsiniz. Sonraki sürümde düzeltirseniz sevinirim. Çalışmayı başarılı buldum. Temiz bir Windows 10 arayanlar için güzel olmuş. Hesap makinesi silindi yazmışsınız ama dahil gelmesi de güzel.

Screenshot_22.png.49f79eab9b296517d6a113ae7fce3ae8.png

• Like 1

senyor3, 37 dakika önce yazdı:

Kalıcı olarak sildim bu yüzden geri yüklenemez, çalışmanın alt yapısı benim sistemime dayanıyor :) Her ne kadar hayır dese de durum böyle. 

Cevap için teşekkürler.

Anlamadığım şey, modifiye Windowsların hemen hemen hepsinde Defender ve Smartscreen siliniyor. Sebebi nedir?

42 minutes ago, canavar123 said:

Hocam ISO'nuz bootable değil. Aşağıdaki resme bakarak durumu anlayabilirsiniz. Sonraki sürümde düzeltirseniz sevinirim. Çalışmayı başarılı buldum. Temiz bir Windows 10 arayanlar için güzel olmuş. Hesap makinesi silindi yazmışsınız ama dahil gelmesi de güzel.

Screenshot_22.png.49f79eab9b296517d6a113ae7fce3ae8.png

Tahmin ettim bende vmware da boot ettiremedim 

senyor3, Bir saat önce yazdı:

Bu Çalışma Bu Güzel İnsana Armağan Olsun :) Deffender Kaldırıldı Lakin Tekrar Aktif Etmek İsteyen Arkadaşlar İçin Sağ Alt Köşede İkonu Bulunmakta Dileyen İstediği Şekilde Aktif Edebilir .

FastZeit, 23.10.2019 - 16:14 yazdı:

# (Hesap Makinesi Hariç, Silinen Tüm Uygulamaları Microsoft Store’den İndirebilirsiniz.)

Hesap Makinesi Silinmedi Hesap Makinesi Hariçtir.

Not:DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.  

Em7Ish.png

Konu İçerisinde Yer Alan Görseller Kurulumun Sağlıklı Bir Şekilde Yapıldığına Dair Görsellerdir.  İSO Hash Değerlerini Kontol Edebilir Misiniz Lütfen? Eksik İndirmiş Olabilirsiniz. Winrar Eski Sürüm İse Güncelleyip Tekrar Klasöre Çıkartın. Veya İso Dosyalarının Yerini Boş İso Dosyaları İle Değiştirmeyi Deneyin. Yahutta Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.  DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz

FastZeit, 4 dakika önce yazdı:

Em7Ish.png

Konu İçerisinde Yer Alan Görseller Kurulumun Sağlıklı Bir Şekilde Yapıldığına Dair Görsellerdir.  İSO Hash Değerlerini Kontol Edebilir Misiniz Lütfen? Eksik İndirmiş Olabilirsiniz. Winrar Eski Sürüm İse Güncelleyip Tekrar Klasöre Çıkartın. Veya İso Dosyalarının Yerini Boş İso Dosyaları İle Değiştirmeyi Deneyin. Yahutta Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.  DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz

ilk defa sistem kurmuyorum dostum. bariz bir sıkıntı var işte senin isolarda. bu siteden indirdiğim hiçbir sistemde boot edilmeme sorunu yaşamadım. winrar son sürüm, hash değeri tutuyor, eksik indirme falan yok, ayrıca flash bellekten kurulum yapıyorum. sıkıntı senin isoda

FastZeit, 2 saat önce yazdı:

Bu Çalışma Bu Güzel İnsana Armağan Olsun :) Deffender Kaldırıldı Lakin Tekrar Aktif Etmek İsteyen Arkadaşlar İçin Sağ Alt Köşede İkonu Bulunmakta Dileyen İstediği Şekilde Aktif Edebilir .

Hesap Makinesi Silinmedi Hesap Makinesi Hariçtir.

Not:DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.  

Cevap için teşekkürler, deneyeceğim!