Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Extreme Performance Edition 1903 V2 X86 - X64

FastZeit
 Share

Recommended Posts

FastZeit, 6 saat önce yazdı:

Bu Çalışma Bu Güzel İnsana Armağan Olsun :) Deffender Kaldırıldı Lakin Tekrar Aktif Etmek İsteyen Arkadaşlar İçin Sağ Alt Köşede İkonu Bulunmakta Dileyen İstediği Şekilde Aktif Edebilir .

Hesap Makinesi Silinmedi Hesap Makinesi Hariçtir.

Not:DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.  

Kurulumdan sonra Defender çıkmadı. Güncelleme yapınca geldi ama bu kez de Virüsten Koruma yoktu. Regedit'ten disable'ı sildim fayda etmedi. Önceki Windows'a geri döndüm. Bu demek oluyor ki, güvenilir değilsin!

Bessonnitsa, 15 saat önce yazdı:

Kurulumdan sonra Defender çıkmadı. Güncelleme yapınca geldi ama bu kez de Virüsten Koruma yoktu. Regedit'ten disable'ı sildim fayda etmedi. Önceki Windows'a geri döndüm. Bu demek oluyor ki, güvenilir değilsin!

çok mu önemli windowsun saçma sapan antivirüsü ? 

• Like 1

Beğenmediğiniz Defender çokta güzel sistem koruyor. Basit ve kullanışlı! Diğer bir artı yanı, Microsoft dışında muhataba gerek duymuyorsunuz. Muhatap dediğim de, Defender'da sorun yaşanırsa eğer, ki sorun da yaşamıyorsunuz.  Gerekli Windows ayarlarını da yapınca gayet stabil bir sürüme ulaşıyorsunuz. Bence siz çok abartıyorsunuz!

Eşe dosta lazım olduğu zaman format atarım, sistemin durumuna göre Windows 7 veya Windows 10 tercih ederim. Windows 10 yüklediğim sistemlerde sürücülerden sonra ilk 30 dakikada bu işlemlerin büyük çoğunluğunu gerçekleştiriyorum zaten. Extreme Performance Edition demek için bundan daha fazlasına ihtiyacı var, konuda performansa olan katkıları ile ilgili detaylarda verilirse güzel olacaktır.

Yazdıklarıma ek olarak şunlarıda belirteyim. Windows Defender sıradan bir kullanıcı için yeterli bir anti-virüs programıdır, SmartScreen ile beraber kapalı olarak gelmesinden hoşlaşmadım. Defender kullanmayı sevmeyen kişileri sıradan kullanıcı kabul edemeyiz Defender ve SmartScreen hizmetini kuruluşta aktif tutmanızı öneriyorum, bunları kapatmak isteyen varsa nasıl kapatacağını konu altında açıklayabilirsiniz, gayet basit bir kapatılışı var zaten.

opysium, 10 saat önce yazdı:

Yazdıklarıma ek olarak şunlarıda belirteyim. Windows Defender sıradan bir kullanıcı için yeterli bir anti-virüs programıdır, SmartScreen ile beraber kapalı olarak gelmesinden hoşlaşmadım. Defender kullanmayı sevmeyen kişileri sıradan kullanıcı kabul edemeyiz Defender ve SmartScreen hizmetini kuruluşta aktif tutmanızı öneriyorum, bunları kapatmak isteyen varsa nasıl kapatacağını konu altında açıklayabilirsiniz, gayet basit bir kapatılışı var zaten.

+1