Jump to content
FastZeit

Windows 8.1 Extreme Performance Edition 2in1 X86 - X64 (24 Ekim 2019)

Recommended Posts

KHEDIRA, 5 dakika önce yazdı:

BOOT EDİLMİYOR

Em7Ish.png

Konu İçerisinde Yer Alan Görseller Kurulumun Sağlıklı Bir Şekilde Yapıldığına Dair Görsellerdir.  İSO Hash Değerlerini Kontol Edebilir Misiniz Lütfen? Eksik İndirmiş Olabilirsiniz. Winrar Eski Sürüm İse Güncelleyip Tekrar Klasöre Çıkartın. Veya İso Dosyalarının Yerini Boş İso Dosyaları İle Değiştirmeyi Deneyin. Yahutta Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.  DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

FastZeit, Şimdi yazdı:

Konu İçerisinde Yer Alan Görseller Kurulumun Sağlıklı Bir Şekilde Yapıldığına Dair Görsellerdir.  İSO Hash Değerlerini Kontol Edebilir Misiniz Lütfen? Eksik İndirmiş Olabilirsiniz. Winrar Eski Sürüm İse Güncelleyip Tekrar Klasöre Çıkartın. Veya İso Dosyalarının Yerini Boş İso Dosyaları İle Değiştirmeyi Deneyin. Yahutta Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.  DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

ilk defa sistem kurmuyorum dostum. bariz bir sıkıntı var işte senin isolarda. bu siteden indirdiğim hiçbir sistemde boot edilmeme sorunu yaşamadım. winrar son sürüm, hash değeri tutuyor, eksik indirme falan yok, ayrıca flash bellekten kurulum yapıyorum. sıkıntı senin isoda

FastZeit, 2 dakika önce yazdı:

Üstad eline sağlık tam arşivlik sistem olmuş indiriyorum şu an 

KHEDIRA, 3 dakika önce yazdı:

ilk defa sistem kurmuyorum dostum. bariz bir sıkıntı var işte senin isolarda. bu siteden indirdiğim hiçbir sistemde boot edilmeme sorunu yaşamadım. winrar son sürüm, hash değeri tutuyor, eksik indirme falan yok, ayrıca flash bellekten kurulum yapıyorum. sıkıntı senin isoda

İso da Sorun Olabilir Lakin Yaptığınız İşlemleri Bilemediğim İçin Kurulumu Sağlayamaya Olabilirsiniz. Sanal Sürücülerde Kurulumu Sağlıyorsanız Ön Yükleme Yapmalısınız.

Ellerine Emeğine Klavyene Yüreğine Sağlık Üstad. Tam Arşivlik Bir Çalışma Olmuş Oldukça Performanslı Sistemi Kapatıp Açmak 10 Saniyeden Kısa Sürüyor Sayende Sistemlere Can Geldi.. Başarılar!

34ero, Bir saat önce yazdı:

dosya eksik iniyor olabilir boyuta dikkat edin 

hadi bende eksik indi diyelim windows 10 konusunda sorun yaşayan diğer herkestede mi eksik indi ? ya iso da sorun var kardeşim bunu kabul etmek niye bu kadar zor ? Allahtan kendi işimi kendim halledebiliyorum da arkadaşın fixlemesine gerek kalmadı. küçük bir google aramasıyla boot edebildim isoyu.

34ero, Bir saat önce yazdı:

dosya eksik iniyor olabilir boyuta dikkat edin 

hadi bende eksik indi diyelim windows 10 konusunda sorun yaşayan diğer herkestede mi eksik indi ? ya iso da sorun var kardeşim bunu kabul etmek niye bu kadar zor ? Allahtan kendi işimi kendim halledebiliyorum da arkadaşın fixlemesine gerek kalmadı. küçük bir google aramasıyla boot edebildim isoyu.

KHEDIRA, 56 dakika önce yazdı:

normal ve efi olarak kurulum denedim normal kurulum dediğin gibi boot hatası verdi efi de problem yok ...

dual boot ile ilgili bir durum olabilir.

Edited by 34ero

FastZeit, 13 saat önce yazdı:

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

Konu İçerisinde De Belirttiğim Gibi Sıkıntı Yaşıyorsanız Bu Değerli Öneri Vede Yorumlarınızı Esirgemeyin Elimizden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırız İnşallah Lakin Üslubunuza Dikkat Ederek Belirtin Bunları Barzoluk Yapmaya Gerek Yok Körü Körüne Çok Bildiğini Sanmaya Gerek Yok. Bu Şekilde Davranan İnsanların Yorumlarına Yer Verilmeyecektir... İlla Edep İlla Edep.

• Like 1
  • Thanks 2

Please login or register to see this link.

Emeğine sağlık herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım gayet stabil.

• Like 1

Bir sonraki çalışma için ,

1-StartIsBack Başlat Düğmesi

2-ISO İçerisindeki "software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

3-W8.1 Embedded Industry Pro U3 x64 ile daha hafif bir sistem olabilir

Sorunu hallettim, biraz daha bekleyince oluyor.

Lakin şöyle bir durum var, update denetleme, indirme ve yükleme çok yavaş çalışıyor. Ayrıca 2014 filan eski güncellemeleri buluyor. 

uefı olarak kurdum gayet hızlı satbil  daha öncede win 10 .8. 7  hepsin denedim kesinlikle bir sorun raslamadım bazı arkadaşlar iso hatalı diye  ısrar ediyor yorum yazdım.

Merhaba formatı attım güncelleştirmeleri denetle dediğimde aşağıdaki güncelleştirmeler çıktı. Ek olarak League of Legends oynadım bir sorun yoktu ama Pubg Lite girdiğimde sürekli FPS drop aldım. Windows 10 da böyle sorun yoktu Windows 8.1 sisteme yaramadı sanırım neyden kaynaklanıyor çözemedim

LxI3cc.png

THH3aI.png

Üstad mrb,bendede ne Uefi ne bios kurulum çalışmadı.İndişrmede Rar da sorun yok.Rar dan  Iso  ve Isodan Usb ye çıkarmada da sorun yok.Hem Uefi hem Bios iki PC dede ilk kurulum sayfasından sonra gerekli dosyalar eksik hatası veriyor,Okadar Gb indirdik boşa gitti herhalde,neyse sağlık olsun..

Merhabalar;

Uefi kurulum yaptım bende sorun olmadı sistemin performansını oyun kurup denemedim normal olarak işlemlerimi akıcı şekilde yapabiliyorum fakat 1.2 gb güncelleme çıktı apışıp kaldım :) 

Edited by Senkron2

Yeni Sürümde Tüm Sıkıntılar Giderilecektir İnşallah.

• Like 1

Sistemde internet tarayıcı mı yok yoksa ben mi bulamadım?

Başka pc den chrome setup indirip yüklemek zorunda kaldım ve internet explorer yok!

Ayrıca internet explorer i nasıl aktif hale getirebilirim ya da tekrar yükleyebilirim?

Çünkü ne yaptıysam yükleyemedim.

By_FaRuK, 11.11.2019 - 16:45 yazdı:

Sistemde internet tarayıcı mı yok yoksa ben mi bulamadım?

Başka pc den chrome setup indirip yüklemek zorunda kaldım ve internet explorer yok!

Ayrıca internet explorer i nasıl aktif hale getirebilirim ya da tekrar yükleyebilirim?

Çünkü ne yaptıysam yükleyemedim.

değerli kardeşim, bu sayfadaki İE11 ekle+kaldır mevcut denermisin?

saygılarımla;

Yazıcı kullanmaktayım  kurulum ve kullanımdan dolayı problem yaşarmıyım.

Açıklamalar kısmında kaldırılan ve silinen bileşenlerden bahsetmişsiniz sormamın nedeni.

Not: Windows 8.1x64 Embedded Industry   sürümü gelebilirmi

Edited by cankusa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By FastZeit
      Windows 7-8.1-10 AIO Edition 6in1 X86 - X64 (02 Aralık 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [02 ARALIK 2019]
      SEÇMELİ VE SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Derlenen Windows 7 Ultimate Sp2, Windows 8.1 Update 3 Pro Vl Aero+, Windows 10 Professional Version 1903 Sürümlerini Derleyerek Oluşturduğum İçerisinde MSDN ve Güncel Sürümleri Barındıran AIO ! Sürümler İçerisine 02.12.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Seçmeli Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Windows 7 Ultimate Sp2 Sistem Hakkında :..

Nisan 2016 Tarihinde Yayınlanan KB3125574-v4 Kodlu Toplu Güncelleştirme Eklenip SP2 Adı Verilmiştir.

İşletim Sistemi : Windows 7 Sp2 Tüm Sürümler 13in1 x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Güncelleme Durumu : 02.12.2019 İtibariyle Güncel
      (Defender ve NetFX 4.8 Güncelleştirmesi Hariç)
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      SATA Desteği : Eklenmiştir.
      Dil : Türkçe

..: İÇERİK (2) :..

# Windows 7 Ultimate (x86) 2019

# Windows 7 Ultimate (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (7) :..

# Güncelleme Derlemesi Ultimate x86/x64 Sürümleri Üzerinden Oluşturulmuştur.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Kapatıldı Windows Update’de Görünmez.

# UEFİ Kurulum Yapıp Aktivasyon Yaparsanız, Aktivasyon Aracı UEFİ Kurduğunuzu Otomatik Olarak Tanır Aktivasyon Yapar.

# GMT+3 İstanbul Time Zone Güncellemesi Yapılmıştır.

# Boot.wim'e USB 3.0 Desteği Eklenmiştir.

# Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Devre Dışı Bırakılmıştır, Arkaplanda Çalışıp Kullanıcılardan Habersiz 6 GB Boyutunda Bir İndirme Yapabiliyordu, Windows 10'a Yükseltme Bildirimi Almazsınız, Herhangi Bir Dosya İndirmesi Olmucaktır Arkaplanda. ( Dileyen İstediği Takdirde Aktif Edebilir Güncellemesi Enteğre Edilmiştir. )

..: EKLENENLER (2) :..

# MSXML.Dll Dosyaları

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları 

# WinSxS Önbellek Dosyaları

..: Windows 8.1 Update 3 Pro Vl Aero+ Sistem Hakkında :..

İşletim Sistemi : Windows 8.1 Update 3 Pro Vl Aero+ x86 - x64 (02 Aralık 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : KMS VL Aktivasyon Aracı Kullanılmıştır.
      Güncelleme Durumu : 02.12.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM İle Yapılmıştır, CMD Üzerinden VS Güncelleştirme Yüklenemez.
      UEFI Desteği : Var.
      DaRT Desteği : Önyükleme'ye Entegre Edildi
      NetFX Durumu : Net Framework 3.5 Aktif Edilmiştir, Net Framework 4.8 ve Türkçe Dil Paketi Eklenmiştir.

# Windows 8.1 Update 3 Pro Vl Aero+ (x86) 2019

# Windows 8.1 Update 3 Pro Vl Aero+ (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (22) :..

# Güncelleme Derlemesi x86/x64 Pro VL Üzerinden Toplanmıştır !

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# Sağ Tik Menüye "Sahiplik Al" Fonksiyonu Eklendi.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.) Gelir.

# Windows Hata Raporu ve Güvenlik Merkezi Servisleri Devre Dışı Bırakılmıştır.

# Ribbon (Şerit) Kapatıldı.

# Başlık Rengi Beyaz Olarak Değiştirildi.

# Start İs Back İnce Ayarları Yapıldı.

# Varsayılan Arkaplan Değiştirildi.

# 3. Parti Tema Kurma Desteği Aktif Edildi.

# Varsayılan Arkaplan Değiştirilmiştir.

# Sistem Pil İle Çalışırken Aero’nun Çalışmasını Sağlandı.

# Sistemin Daha da Saydam Bir Görünüme Kavuşması Sağlandı.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Kurduğunuz Sürüm Yazacak Şekilde Değiştirildi.

# Windows Gezgin Penceresi Windows 7’ye Benzetilerek Saydamlaştırıldı.

# Bilgisayar Klasöründeki Kategori Düzeni Windows 7’deki Gibi Ayarlandı.

# Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörleri Kaldırıldı.

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Kapatıldı Windows Update’de Görünmez.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Devre Dışı Bırakılmıştır, Arkaplanda Çalışıp Kullanıcılardan Habersiz 6 GB Boyutunda Bir İndirme Yapabiliyordu, Windows 10'a Yükseltme Bildirimi Almazsınız, Herhangi Bir Dosya İndirmesi Olmayacaktır Arkaplanda. ( Dileyen İstediği Takdirde Aktif Edebilir Güncellemesi Enteğre Edildi. )

..: EKLENENLER (9) :..

# MSXML.Dll Dosyaları
      # Logon Aero Glass 1.4.6
      # Base Temaları
      # Clearscreen Sharp Temaları
      # Snowy 8 Temaları
      # Soft 8 Temaları
      # Net Framework 4.7.2 Türkçe
      # Start İs Back Başlat Menüsü

..: KALDIRILANLAR (8) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları 

# Metro Uygulamaları

# Windows Defender

# Windows Store

# Microsoft One Drive

# Windows Camera

# Windows Media Viewer

..: Windows 10 V1909 19H2 Professional Sürümler Sistem Hakkında:..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Professional x86 - x64 (02 Aralık 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Güncelleme Durumu :  02.12.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi

# Windows 10 Pro (x64) 2019
       # Windows 10 Pro (x86) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (10) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey,mephistooo2,hasan835 ‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz,  Sevgi Ve Muhabbetle.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

03.12.2019:
      Aralık 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

19.11.2019:
      Kasım 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

12.09.2019:
      Eylül 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

23.08.2019:
      Ağustos 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

13.07.2019:
      Temmuz 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

14.06.2019:
      Haziran 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

27.05.2019:
      Mayıs 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

03.04.2019:
      Nisan 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

16.03.2019:
      Mart 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

10.02.2019:
      Şubat 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

15.01.2019:
      Ocak 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.
      Versiyon 2009 Yazısı Versiyon 2019 Olarak Güncellenmiştir.
      Boot.wim’e Usb 3.0 Desteği Eklenmiştir.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Windows 10 İçin Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

İso Dosyası Boyut: 10,8 GB (11.684.800.512 Bayt)
      Dosya Adı : Windows 7-8.1-10 AIO Edition 6in1 X86 - X64 (02 Aralık 2019) Uefi Esd.iso
      Dil/Arayüz: Türkçe
      Lisans Kullanımı: Seçmeli / Sınırsız Lisans Seçenekleri
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 29E5D99F86E894DCB035A9134E517358
      Sistem/Platform: Windows 7 / 8.1 / 10
      Editör: #FastZeit
      (x86 & x64)

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 8.1 Update 3 Pro Vl x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SEÇMELİ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 8.1 Update 3 Pro Vl x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Seçmeli Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Sistem Hakkında :..
        İşletim Sistemi : Windows 8.1 Update 3 Pro Vl x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Aktivasyon : KMS VL Aktivasyon Aracı Kullanılmıştır
      ESD Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır. Ultra Esd Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel (Defender Güncelleştirmesi Hariç)
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM İle Yapılmıştır, CMD Üzerinden VS Güncelleştirme Yüklenemez.
      Dart Desteği : Önyükleme’ye Entegre Edilmiştir.
      Dual Boot : (x86) & (x64) Boot.wim Dosyaları Birleştirildi.
      NetFX Durumu : Net Framework 3.5 Aktif Edilmiştir, Net Framework 4.8 ve Türkçe Dil Paketi Eklenmiştir.
      İso Dosyası Boyut : 4,23 GB (4.545.222.656 Bayt)
      Dosya Türü : ZIP -> ISO
      İso Dosyası Adı : Windows 8.1 Update 3 Pro Vl x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İso Dosyası MD5 Değeri : 9C1205FA85CA45562EC4726B96B07E24

# Windows 8.1 Update 3 Pro Vl (x86) 2019

# Windows 8.1 Update 3 Pro Vl (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (8) :..

# Güncelleme Derlemesi x86/x64 Pro VL Üzerinden Toplanmıştır !

#Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# En Yüksek Güç Modu Olan Nihai Performans Modu Eklenmiştir!

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Devre Dışı Bırakılmıştır, Arkaplanda Çalışıp Kullanıcılardan Habersiz 6 GB Boyutunda Bir İndirme Yapabiliyordu, Windows 10'a Yükseltme Bildirimi Almazsınız, Herhangi Bir Dosya İndirmesi Olmayacaktır Arkaplanda. ( Dileyen İstediği Takdirde Aktif Edebilir Güncellemesi Enteğre Edildi. )

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll Dosyaları

..: KALDIRILANLAR (3) :..

# Elle Kurulum Ve Yükseltme Dosyaları

# WinSxS Yedek Dosyaları

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.  
      # Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey,mephistooo2,hasan835 ‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz,  Sevgi Ve Muhabbetle.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Kasım 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

12.09.2019:
      Eylül 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

23.08.2019:
      Ağustos 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

13.07.2019:
      Temmuz 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

14.06.2019:
      Haziran 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

27.05.2019:
      Mayıs 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

03.04.2019:
      Nisan 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

16.03.2019:
      Mart 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

10.02.2019:
      Şubat 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.

15.01.2019:
      Ocak 2019 Güncelleştirmeleri Eklenmiştir.
      Versiyon 2009 Yazısı Versiyon 2019 Olarak Güncellenmiştir.
      Boot.wim’e Usb 3.0 Desteği Eklenmiştir.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

Not: DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.
        Not 2: Nihai Performans Modunu Aktifleştirmek İçin Öncelikle Windows + R Tuşlarına Basarak Çalıştır’ı Açın. CMD Yazarak Komut İstemini (Yönetici Olarak) Başlatın.Komut İstemi Açıldıktan Sonra Belirtilen Şu Komutu Yazıp Enter’a Basın. Komut: powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00–03f14749eb61  

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...