Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 19h2-1909-18363.418 Msdn Tr X64

MrRush
 Share

Recommended Posts

The_Undertaker, 6 dakika önce yazdı:

Bence kasım ayını bekleyin şuan ki paylaşımları hiç güvenli bulmuyorum geçen gün arkadaşım indirip sistemine kurmuş ( Bu Konuda'ki Isodan Bahsetmiyorum ) sistem virüs doluydu.

iso ile virüs arasında nasıl bir ilişki kurdunuz: son kullanıcı hatasıdır o

gayet stabil bir sistem (.418 update i ile: yeni update var ama yüklemedim bekleyeceğim hatta kapatacağım updatei: bu güne kadar gördüğüm en stabil w10 sistem) çıktığından beri kullanıyorum ve virüs programı kapalı olarak

18362: de bir anormallik var güncellemeyle kendinizi 20 h1 de bulabilirsiniz insider olmamanıza veya özelliğin kapalı olmasına rağmen: ben dahil kaç kişide oldu bu 20 h1 e update

Edited by efe34

The_Undertaker, 4 dakika önce yazdı:

Bence kasım ayını bekleyin şuan ki paylaşımları hiç güvenli bulmuyorum geçen gün arkadaşım indirip sistemine kurmuş ( Bu Konuda'ki Isodan Bahsetmiyorum ) sistem virüs doluydu.

Kaynak hep aynı yerden. Güvensiz sistem paylaşmam ben. O zaman tüm çalışmalarım güvensiz oluyor demektir. Öyle mi demek şimdi bu?

• Like 2
  • Thanks 1

DJ_Rush, 9 dakika önce yazdı:

Kaynak hep aynı yerden. Güvensiz sistem paylaşmam ben. O zaman tüm çalışmalarım güvensiz oluyor demektir. Öyle mi demek şimdi bu?

Hocam, kulak asmayın: çok teşekkürler paylaşımlar için

Paylaşımlarınızı güvenle arşivime ekliyorum 2 gündür ingilizcesini kullanıyorum

Please register to see this content.

Edited by efe34
  • Like 1

Orijinal isonun SHA1 değeri internette dolaşıyor. SHA1 değeri aynıdır.

Üstat svf ile Türkçe isoyu oluşturmuş sadece. Algoritma zamandan bağımsız çalışıyor sadece.

Bu çalışmada tamamen orijinal isodur.

Başka sitelerde de muhtemelen şuanda bulamazsınız.

Tnctr farkı diyelim.  :D

• Like 1

Kasımda gelecek küçük güncellemelerle Windows 10 da fazla beklentiniz olmasın. Microsoft 1903 olarak 1909 sürümü bize kakaladı bu sefer ufak defek iyileştirmeler yaparak :).

Gözle görünün bir değişiklik bekleme amacında olanlar beklesinler. Ama olmayacak. Sadece yeni çıkan işlemciler için bazı düzenlemeler yapılabilir ki bunlar da güncelleme olarak dağıtılacaktır.

The_Undertaker, 53 dakika önce yazdı:

Hoooppalaaaa :)

X0IMvz.png

• Haha 1

DJ_Rush, 34 dakika önce yazdı:

Hoooppalaaaa :)

elinize sağlık teşekkürler paylaşım için. isonuz sağlam indirip baktım ancak o yazılıma fazla güvenmenizi tavsiye etmem. çünkü çektiği sha değerlerini herkes editleyebiliyor githubdan, çünkü opensource ve hepimiz beraber geliştiriyoruz :) kısaca kokteyl edition sistemleri legit microsoft yayınlanmış iso olarak tanıtabilirim sizlere... etik birşey olmadığı için bu ssi sizlere gösterdikten sonra siliyorum. demek istediğim sha değerinizi manuel bir comparision yapan yazılımla karşılaştırın. yinede windowsun tüm güncellemeleri eklediği paylaşımları beklemek iyi olacaktır diye düşünüyorum. iyi çalışmalar herkese. 

TCxdqc.jpg

Edited by EgeGrkn

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

Kasımda gelecek küçük güncellemelerle Windows 10 da fazla beklentiniz olmasın. Microsoft 1903 olarak 1909 sürümü bize kakaladı bu sefer ufak defek iyileştirmeler yaparak :).

Gözle görünün bir değişiklik bekleme amacında olanlar beklesinler. Ama olmayacak. Sadece yeni çıkan işlemciler için bazı düzenlemeler yapılabilir ki bunlar da güncelleme olarak dağıtılacaktır.

Ben update i kapadım : .418 de kalacağım bir süre

EgeGrkn, 15 dakika önce yazdı:

elinize sağlık teşekkürler paylaşım için. isonuz sağlam indirip baktım ancak o yazılıma fazla güvenmenizi tavsiye etmem. çünkü çektiği sha değerlerini herkes editleyebiliyor githubdan, çünkü opensource ve hepimiz beraber geliştiriyoruz :) kısaca kokteyl edition sistemleri legit microsoft yayınlanmış iso olarak tanıtabilirim sizlere... etik birşey olmadığı için bu ssi sizlere gösterdikten sonra siliyorum. demek istediğim sha değerinizi manuel bir comparision yapan yazılımla karşılaştırın. yinede windowsun tüm güncellemeleri eklediği paylaşımları beklemek iyi olacaktır diye düşünüyorum. iyi çalışmalar herkese.

Hocam kokteyl edition muhabbetinize kendi konunuzdan devam etseniz:

Açıkçası ben rahatsız oluyorum ve yanlışlıkla yazdım bir gün oraya : yazmayın diye uyardınız

Siz de buraya yazmayın lütfen,

Ne alakası var bu isoyla kokteyl zamazingosunun !'!!! 

Edited by efe34
  • Haha 3

EgeGrkn, 23 dakika önce yazdı:

Size göre İso sağlamsa başka söze gerek yok. Milletin kafasını karıştırmayın kendi konunuza dönün. Sadece ben yaparım ben ederim algısından kurtulmanızı tavsiye ederim. Hoş değil bana göre.

• Like 3
  • Thanks 1

efe34, 8 dakika önce yazdı:

Hocam kokteyl edition muhabbetinize kendi konunuzdan devam etseniz:

Açıkçası ben rahatsız oluyorum ve yanlışlıkla yazdım bir gün oraya : yazmayın diye uyardınız

Siz de buraya yazmayın lütfen,

Ne alakası var bu isoyla kokteyl zamazingosunun !'!!! 

Evet yazmayın dedim ancak yinede yazıyorsunuz, başka konuda hakkımda bahsederken de hala hakaret ediyorsunuz. "zamazingo" diyerek hakaret etme hakkını size kim verdi anlamadım? Yapımcısı olarak ben vermedim? (kelime anlamına bak istersen) Neyse olay bu değil şuan. Ben doğru olana devam ediyorum;

--> Sorun burda kokteyl değil herhangi bir iso. verdiğim örnek başka birisinin isosu üzerindende verilebilir. Ancak bana nasıl bir gareziniz varsa buna takılmışsınız ve asıl noktayı kaçırmışsınız.

Microsoft tarafından kasım ayında paylaşılacak olan bir şeyi insanlara sunup (daha güncelleme gelecek diyerek final versyon olmadığını kendiniz söyleyip) 3. parti bir uygulama ile BAKIN BU MSDN VERIFY EDİLDİ dendiği için, insanları uyardım. Buradaki nokta herhangi birisinin buraya msdn iso diye herhangi birşey paylaşıp bakın orjinal msdn diyebilmesini göstermekti. Sizler öğrenin diye gösterdim. Ancak sizlere iyilik yaramadığını tekrar hatırladım. Siz ve  belliki sizin gibi düşünen saygıdeğer arkadaşları bana olan anlamsız nefretinizle baş başa bırakıyorum tekrardan.

DJ_Rush, Şimdi yazdı:

Size göre İso sağlamsa başka söze gerek yok. Milletin kafasını karıştırmayın kendi konunuza dönün. Sadece ben yaparım ben ederim algısından kurtulmanızı tavsiye ederim. Hoş değil bana göre.

Öyle bir algıyı ben vermiyorum siz aldıysanız üzüldüm, ö.m atan herkese anlatıyorum yardım ediyorum. İnsanlar birisine hakaret ederken onun mesajlarını beğenip o fikre katılınıyorsa o kaba davranışta bana göre hoş değildir. İyi günler herkese.

DJ_Rush, 2 dakika önce yazdı:

Bu isodan kokteyl yapacağım dedi zaten dün

GitHubda Sha1 kodunu değiştirebiliyorlarmış

çoçuk mu kandırıyorsunuz yahu

Biri diyor virüs

biri diyor kokteyl

Reklam yapmak için başka konulara yazmayın lütfen

EgeGrkn, 3 dakika önce yazdı:

Evet yazmayın dedim ancak yinede yazıyorsunuz, başka konuda hakkımda bahsederken de hala hakaret ediyorsunuz. "zamazingo" diyerek hakaret etme hakkını size kim verdi anlamadım? Yapımcısı olarak ben vermedim? (kelime anlamına bak istersen) Neyse olay bu değil şuan. Ben doğru olana devam ediyorum;

--> Sorun burda kokteyl değil herhangi bir iso. verdiğim örnek başka birisinin isosu üzerindende verilebilir. Ancak bana nasıl bir gareziniz varsa buna takılmışsınız ve asıl noktayı kaçırmışsınız.

Microsoft tarafından kasım ayında paylaşılacak olan bir şeyi insanlara sunup (daha güncelleme gelecek diyerek final versyon olmadığını kendiniz söyleyip) 3. parti bir uygulama ile BAKIN BU MSDN VERIFY EDİLDİ dendiği için, insanları uyardım. Buradaki nokta herhangi birisinin buraya msdn iso diye herhangi birşey paylaşıp bakın orjinal msdn diyebilmesini göstermekti. Sizler öğrenin diye gösterdim. Ancak sizlere iyilik yaramadığını tekrar hatırladım. Siz ve  belliki sizin gibi düşünen saygıdeğer arkadaşları bana olan anlamsız nefretinizle baş başa bırakıyorum tekrardan.

Öyle bir algıyı ben vermiyorum siz aldıysanız üzüldüm, ö.m atan herkese anlatıyorum yardım ediyorum. İnsanlar birisine hakaret ederken onun mesajlarını beğenip o fikre katılınıyorsa o kaba davranışta bana göre hoş değildir. İyi günler herkese.

benim sizden öğrenecek bir şeyim yok

Aklım bana yertiyor

konunuza da yazmıyorum aylar önce yanlışlkıkla  yazdıklarımı da silmiştim

bu konu da kokteyl derseniz eleştiririm tabi ki

neden burada parayla sattığınız bir sistemi pazarlamaya çalışıyorsunuz gidin konunuza

Yönetim de bir sıkıntı çıkartmıyor

size

• Thanks 1

Bu isodan kokteyl yapacağım dedi zaten dün

GitHubda Sha1 kodunu değiştirebiliyorlarmış

çoçuk mu kandırıyorsunuz yahu

Biri diyor virüs

biri diyor kokteyl

Reklam yapmak için başka konulara yazmayın lütfen

Bu isodan kim kokteyl edition sistem yapıyormuş? banada gösterebilirseniz sevinirim. herhalde başkası yapıyor çünkü ben kasım ayı microsoft paylaşımını bekliyorum uzun süredir.. :(

Program açık kaynak kodlu binlerce insan sha anahtarı ekliyor. Microsoft geliştirmiyor o programı.

Virüs diyen arkadaşın reklamla ne ilgisi olabilir. düşüncesini yazmış

kokteylin reklamını tnctrde yapmama gerek varmı gerçekten?

benim sizden öğrenecek bir şeyim yok

Aklım bana yertiyor

konunuza da yazmıyorum aylar önce yanlışlkıkla  yazdıklarımı da silmiştim

bu konu da kokteyl derseniz eleştiririm tabi ki

neden burada parayla sattığınız bir sistemi pazarlamaya çalışıyorsunuz gidin konunuza

Yönetim de bir sıkıntı çıkartmıyor

size

ben size özel bir eğitim vermedim, bilgilendirmek için bir yazı yazdım genel olarak sizi bile alıntılamadım. açıkcası siz yazdınız ve siz tartışmaya başladınız. yönetim neden sorun çıkartsınki ben kötü birşey yapmıyorum kimseyi kışkırtmıyorum veya kötü bir söz söylemiyorum aksine o kadar çok yönetim tarafından uyarıldımki  zamanında artık çok dikkat ediyorum. gerçekten üzülüyorum bazen insanlar böyle düşününce. bu arada ben parayla sistem satmıyorum tnctrde burada paylaştığım herşey sizlerin paylaştığı gibi ücretsiz. kendi alanımdada kokteyl yazılımı aboneliği veriyorum bağış karşılığında...

teşekkürler değerli fikirlerin için ben olayı anladım. siz sadece sinirlisiniz bana... ben daha fazla yazmıyorum size herhangi bir şekilde.

Edited by EgeGrkn

The_Undertaker, 31 dakika önce yazdı:

Valla güvenemedim ben konudaki yorumlardan sonra. Bu devirde babana bile güven olmuyor neden tipini bile görmediğim insana güveneyim ki? Mantıklı açıklaması var mı?

Var.

? 

Kardeş ben nerden bileyim belki de indirdin kullanıyon ve beğendin ama çamur atıyon desem nasıl olur!!! 

Bende sana güvenmiyom.

Güvenin yoksa kardeş, zorlama da yok zaten, forum paylaşımları sana göre değil. 

Sana küçük bir soru. 

Bu forumda olan katkın nedir?

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 4

EgeGrkn, 16 saat önce yazdı:

:) kısaca kokteyl edition sistemleri legit microsoft yayınlanmış iso olarak tanıtabilirim sizlere...

kokteyl edition sistemler=yasal microsoft yayınlanmış iso? 

Ekstra Açıklamalar

İçeriği Gizle

Soru Sormadan Önce Lütfen

ı Okuyunuz.

Sistemi Kendim İçin Hazırlıyorum. İsteyenler Kullansın Diye Sizlerle de Paylaştım. Fikirlerinizi Söylerken Bunu Göz Önünde Tutup, Kırıcı Olmazsanız Sevinirim. Hata Yapmış Olabilirim, Kusura Bakmayınız.
Sistemde veya Kokteylde Sorun Varsa Kibarca Belirttiğiniz Taktirde Düzeltilir.

Projeler Sunulduğu Şekilde Ücretsizdir. Websitemin Reklamı Konu İçerisinde Verilmemiştir.

Lütfen Konu Dışı Konuşmayınız Ö.M Atınız. Kabul Ettiğiniz Forum Kurallarına Göre Konu Dışı Konuşmak, Alakasız Kişisel Eleştiriler Konu İçinde Yasaktır.
Ekstra ÖZEL Soru/Eleştirisi Olan Bana Özel Olarak Ulaşmalı Ve Konuya Yazmamalıdır.

Tıpkı sizin editlediğiniz sistemler gibi bu konudaki paylaşılmış sistemi de indirip indirmemek, güvenip güvenmemek herkesin kendi tercihi. Kendi konunuzdaki açıklamalar kısmında çok güzel özetlemişsiniz aslında bunu.

• Like 1

Arkadaşlar bu forumda paylaşım yapan üstadlara acımasızca eleştiride bulunmayın.Ben yıllardır bu forumdan faydalanıyorum.Hiçbir zaman üstadların paylaşımlarından virüs veya herhengi bir zaralı yazılımla mağdur olmadım.Kendiniz karşılıksız paylaşımda bulunup insanlara fayda sağlamıyorsanız lütfen üstadların şevkini kırmayın.

• Like 4
  • Thanks 1

Lütfen bükemediğiniz bileği öpün. Çok değerli arkadaşlarım, hocalarım, büyüklerim yada benden küçükler her ne durumdasalar bile üzerlerimizde öyle veya böyle hakları var. Yaptıkları ise emek harcayıp karşılıksız paylaşımlarda bulunuyorlar. Eğer yine öyle veya böyle kıyısından kenarından bile yararlandıysak bile bu kul hakkına girer. Eğer ALLAH'a inanıyorsak bunun helalleşme zorunluluğu var. Artı yine Yaradanın yarattığı kullarının kalplerini kırmakda büyük günah ve vebal. Benden acizane hatırlatması. Yine ben bu siteden ve değerli paylaşım yapan değerli kardeşlerimin ürettiklerinden çokca kullandım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Hatta böyle bir site benin iddiamdır bırak Türkiye'yi dünyada böyle samimi ve canı gönülden insanların biraraya geldiği bir site daha yoktur. Lütfen hellalleşin ve birbirinizden özür dileyin. El öpmekle dudak aşınmaz. Eğer yazılarımdan dolayı bir yanlışım olduysa affola. 

• Like 3
  • Thanks 1

svf dosyaları mydigitallife da uzun süredir çok güvenilir biri tarafından paylaşılıyor. Birkaç sürümdür paylaşımlarını takip ediyorum ve hiçbir zaman yanıltmadı. Ayrıca m,crosoft kasım ayında çıkaracağı yazılımı kasım ayı içerisinde hazırlamıyor. Birkaç ay önceden sistem hazır hale getirilip test ediliyor. Final sürüm olsa bile test aşamaları sürüyor. O yüzden kasım güncellemesini önceden birilerinin paylaşması gayet doğal. Kasım güncellemesi diye kasımda iso lar düşecek diye birşey yok.

Paylaşım için teşekkürler. Microsoft tarafından da yayınlandığında herkes görür de içi rahat eder umarım.