Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Multiboot Tavsiyesi

MuhammetAkdag
 Share

Recommended Posts

erhaba arkadaşlar bana uefi ve  leganç olarak çalışabilecek bir multibot sistemi lazım, çok araştırdım ama bir türlü bulamadım.  sitede birkaç tane  buldum ama onlarda windowsları kendimiz eklememiz gerekiyordu. bende anlamadıgım için yapamadım hazır bir multiboot sistemi var mı bana tavsiye edebileceginiz. 

MuhammetAkdag, 50 dakika önce yazdı:

erhaba arkadaşlar bana uefi ve  leganç olarak çalışabilecek bir multibot sistemi lazım, çok araştırdım ama bir türlü bulamadım.  sitede birkaç tane  buldum ama onlarda windowsları kendimiz eklememiz gerekiyordu. bende anlamadıgım için yapamadım hazır bir multiboot sistemi var mı bana tavsiye edebileceginiz. 

https://www.tnctr.com/forum/112-multiboot-sistemler/

Uzun süre mbtoolkit ve aioboot kullandım ama bir süredir uzak kaldım takip edemedim

ilk @awengers44

üstadınkini deneyeceğim: fakat bu işin uzmanı @crasadure üstad: sıralama verirdi sorduğumda: şimdiki sıralamasını merak ediyorum. Yazarsa sevinirim .

Edited by efe34

Sistemleri kendin eklemek istemiyorsan sana o zaman AIO bir iso dosyası gerekiyor. Anladığım kadarıyla kendin hiçbir işlem yapmak istemiyorsun usbye isoyu koymak dışında. Kendi AIO çalışmamı örnek olarak gösterebilirim, sitede başka aiolarda mevcut veya biraz uğraşırım diyorsan birçok multibootlarda var https://www.tnctr.com/topic/522503-kokteyl-ekosistemi-kokteyl-edition-işletim-sistemleri-aio/#comments

mustafakarasan, 46 dakika önce yazdı:

tavsiyem solidshare multiboot uefi ve legacy destekliyor wim ve esd üzerinden kurulum yapıyordu ben ona bootisox ve winkur desteği ekledim dahada iyi oldu

İndirme linki paylaşırsan deneme şansımız olur...