Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Casper Anakart Arıyorum

AdnanGumus
 Share

Recommended Posts

s.a arkadaşlar hepinize kolay gelsin bana Casper CN.VRY4200A Anakart yada laptobun tamamı lazım bios pini çaldılar kim caldıysa kimse ben aldım dermi demez salak enistem 2 tane yere götürmüş ekran bozuk diye gitti  bios pini çalmışlar 8 gb ram çalmışlar 2 gb bozuk takmışlar  servise yolla dedim kaç kere o da mallık yaptı sizden ricam tanıdığınız tamirci  varsa onlara sorar mısınız hurda anakart olur sağlam varsa anakart olsun işlemci ram hardisk olmasada olur yardımcı olursa sevinirim  casper serviside arıcam belki işe yarar bişi söylerler inşallah hepinise şimdiden teşekkürler kolay geleIMG-20190617-WA0001.thumb.jpg.2077b86e314743fa6fef0d8d6b599d01.jpgIMG-20191025-WA0001.thumb.jpg.fedc7f68840f7e7460849980227584bf.jpg 

buda sökülen kısmı herkese kolay gelsin

Edited by AdnanG252m252351
fazla resim

The_Undertaker, 25 dakika önce yazdı:

Bu bilgisayarın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir kesin feleğin çemberinden dönmüş resmen hocam ne olmuş ona öyle :) Bios pili ucuz bir şey neden bir tane alıp takmadınız ki? Ayrıca anakartı neden arıyorsunuz onu da anlamadım. Ram konusuna gelirsek 8 GB ram varken onu alıp yerine 2 GB takıldıysa çok büyük bir hırsızlıktır bu o yerin bilgisi falan yokmu adresi numarası vs forumlarda ifşa edebilirsiniz başkalarının da canı yanmamış olur en azından. Ayrıca bu yere sizde gidip konuşabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz yani neden çaldın diye sorabilirsiniz yapmamışsınız sanırım.

bios pili degil  pini  yani çip

gangstarap, Bir saat önce yazdı:

İl neresi

istanbul kardeşim

The_Undertaker, 29 dakika önce yazdı:

Bu bilgisayarın başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir kesin feleğin çemberinden dönmüş resmen hocam ne olmuş ona öyle :) Bios pili ucuz bir şey neden bir tane alıp takmadınız ki? Ayrıca anakartı neden arıyorsunuz onu da anlamadım. Ram konusuna gelirsek 8 GB ram varken onu alıp yerine 2 GB takıldıysa çok büyük bir hırsızlıktır bu o yerin bilgisi falan yokmu adresi numarası vs forumlarda ifşa edebilirsiniz başkalarının da canı yanmamış olur en azından. Ayrıca bu yere sizde gidip konuşabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz yani neden çaldın diye sorabilirsiniz yapmamışsınız sanırım.

kardeşim 2 yerede gittik adam benim elemanın yapmaz diyor digeri ben haram yemem diyor kimi sucluyalım tek yere tamir gormeye gitse haklısın adamlar fiş bile kesmemiş tamire geldi diye benim enişte mal ben nedim  casperın servisine gönder dedim yok illa acele edicez hemen olsun oldurtu adam s...kti biraktilar evimin karşısındaki yalçın abime götürdüm aynı ana kartan bulalım diye açıp fark eden yalçın abim ram  degistirip 8 gb etiketi koymuşlar ekran bozuk diye gotürdü yapamıyoz deyip sallamıslar  ikiside işi bilen pic baskasının makinası bozuktu ya ana kartları degistirdiler kim yaptı allaha kaldı uyguna anakartı veya pcyi  bulursam almayı düşünüyorum kolay gele tanidigin varsa yardımcı olun yeter hak aramak içi delil lazım iyi günler

gangstarap, 14 dakika önce yazdı:

Bahçelievler,altunizade,tuzla hangisi en yakın olur sana?,birde bahçelievler'deki kişilerle tanışmadım youtube'den reballing gibi yaptığı işlemleri yayınlamış güvenilir mi bilmiyorum!,altunizade ve tuzladaki kişilerle birebir muhatap oldum,baya yoğunlar.

Bahçelievler,altunizade yakın tuzla biraz uzak  anakart olsa işimi görür varmı kaç tl diyorlar kolay gelsin

The_Undertaker, 3 saat önce yazdı:

Teknik takibi biliyorum ben hocam Ercan Salurlu abimiz yapıyor tamirlerini ayrıca çok sevdiğim yaşça benden büyük bir abimin de arkadaşı kendisi donanım tamiri konusunda bilmediği iş yok bu işin piri olmuş artık çözmediği arıza yok ekran kartı ve anakart tamiri yapıyor herkes ona götürüyor tamir için youtube kanalı da var zaten orada videolar da çekiyor nasıl yaptığını gösteriyor. İşçiliği çok iyi adamın.

Hocam kayseride de var böyle bir yer adamlar ekran kartı ve anakart onarımı yapıyor orayı önermiyorum bu konuda illaki birisi orayı önerir adamların üslubunu beğenmedim hiç benim arızalı R7 370 ekran kartım vardı bunlara vericektim yapsınlar diye tek bir ekran kartını almıyorlar en düşük 3 tane ekran kartı alıyorlarmış tamir için yani 1 tane ile uğraşmam diyorlar kısacası bende kıllandım vermedim :) Aklınızda olsun.

hepsni degerlendirecem önemli olan dürüstlük bana parca veya anakartta temin etseler yeter yalçın abim dün gitti parça aramaya bulursam yapacam diyor ugraşılmıcak olsa zaten degmez derdi cipi bulsak eskisnin model numarası olsa netten bakacam varmı yokmu diye acele etmiyoruz enişte bana dedi olmazsa parcala sat diye yalcın abim diyorki ekranda bişi gözükmüyor işi bilen biri bu parcayı söktü diyor gelsin bana yaptırsın diye 200 tl maliyet varsa 1000 tl  kadar çıkartır diyor benim tahmini ilk gittigi yerde çakal eleman bozuk olanla degistirdi yada söktü allah herkese hesabını soracak kul hakkı nasıl yediğini  izinsiz 1 tane çekiedegide yesen kul hakkıdır sırat köprüsü kıldan ince kılıçtan keskin diye boşuna demiyorlar allah büyüktür neyse kafanızı ağrıttım hepinize teşekkür ediyorum kolay gelsin hepinize