Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Pro Sp1 Ekim 2019 (usb3-ahci/raid-nvme)x64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

@DJ_Rush

Çok teşekkürler emeğinize sağlık. Windows 7 performans için yapılan diğer sürümlere göre bu çalışmanız içinde performans sürümü diyebilirmiyiz. Diğer performans odaklı denilen sürümlerden bir farkı varmıdır ? Teşekkürler.

Edited by nefsim
  • Like 1

nefsim, 16 dakika önce yazdı:

@DJ_Rush

Çok teşekkürler emeğinize sağlık. Windows 7 performans için yapılan diğer sürümlere göre bu çalışmanız içinde performans sürümü diyebilirmiyiz. Diğer performans odaklı denilen sürümlerden bir farkı varmıdır ? Teşekkürler.

Başka sürümleri denemedim ama saf sürüme göre bariz hızlanma hisettim şahsen.

bkrydn68, 7 dakika önce yazdı:

uefi aktivasyon sorununun nasıl çözebilirim

Windows 7 uefi desteği daha sonra geldiği için maalesef pek destek bulamazsınız. Daha önce konu hakkında paylaşımda bulunmuştum, ancak deneme süresini sıfırlama yapabilirsiniz. Windows 7 trial reset tool diye google,da aratın bulursunuz. 

• Like 1

Hocam sistemi temiz bir şekilde kurdum dediğiniz şekilde güncelleştirme ayarlarınıda yaptım gerçekten çok memnum kaldım sistem uçuyor laptobum eski epey yenileyemiyorum öğrenciyim Allah razı olsun sizden. Bi yeri anlamadım sadece - İso içerisine eklenen bir reg kaydıyla (DisableWindowsScriptHost)  Windows Komut Dosyası Sistemi Ana Bilgisayarını Devre Dışı Bırakabilirsiniz. Daz Loader buna ihtiyaç duyacaktır. Kullanılmadığı durumlarda devredışı bırakılması önerilir. Güvenlik için. demissiniz burda ne yaptığımızı anlayamadim.

• Like 1

aliakkya06, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sistemi temiz bir şekilde kurdum dediğiniz şekilde güncelleştirme ayarlarınıda yaptım gerçekten çok memnum kaldım sistem uçuyor laptobum eski epey yenileyemiyorum öğrenciyim Allah razı olsun sizden. Bi yeri anlamadım sadece - İso içerisine eklenen bir reg kaydıyla (DisableWindowsScriptHost)  Windows Komut Dosyası Sistemi Ana Bilgisayarını Devre Dışı Bırakabilirsiniz. Daz Loader buna ihtiyaç duyacaktır. Kullanılmadığı durumlarda devredışı bırakılması önerilir. Güvenlik için. demissiniz burda ne yaptığımızı anlayamadim.

Dışarıdan gelebilecek saldıralara karşı ek bir önlem. İsteğe bağlı kullanılabilir. Komut istemcisini devredışı bırakır.

SoNKraL_, 2 saat önce yazdı:

Yükseltme dosyaları duruyormu ?

Görsel Olan Pro+ Haziran 2018 sürümünüzü kullanıyorum bu sürümü indirip üstüne yüklemek istiyorum görsellikten sıkılmış vaziyetteyim.

Temiz kurulum yapmanı tavsiye ederim. Olası sorunlara karşı.

Yükseltme dosyaları ellenmedi.