Jump to content

Windows 7 Pro Sp1 Ekim 2019 (usb3-ahci/raid-nvme)x64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

KHEDIRA, Bir saat önce yazdı:

kapatılan servislerden midir bilmiyorum ama office kurulmuyor. denemediğim şey kalmadı olmuyor

Please register to see this content.

Hocam 2013 sonrası windows 7ye kurulmuyor diye biliyorum ? 2016-19-office 365 win 10 istiyor diye biliyorum ?

KHEDIRA, Bir saat önce yazdı:

olmadı. ne yazık ki bu sisteme veda etmek zorundayım. office kurulmayan bir sistemi kullanmam mümkün değil

Bu mesajınız üzerine flasha yazdırırken iptal ettim.kurmuyorum.Office çalışmayan sistemi bneimde kullanmam mümkün değil.

KHEDIRA, 3 saat önce yazdı:

kapatılan servislerden midir bilmiyorum ama office kurulmuyor. denemediğim şey kalmadı olmuyor

Office Free ürünleri tercih ediyorum normalde ama kullandığım sistemden bir görüntü:

Office 2013

nbdGla.png

vaGoPD.png

Office 2016:

P7dEGv.png

M1QlR6.png

Kurulumda bir hata falan rastlamadım. Aldığın hata kodunu internette arat çözümleri  bulursun.

Etkinleştirme ile ilgili bir sorun da yok:

00X2g9.png

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 31 dakika önce yazdı:

Office Free ürünleri tercih ediyorum normalde ama kullandığım sistemden bir görüntü:

Office 2013

Office 2016:

Kurulumda bir hata falan rastlamadım. Aldığın hata kodunu internette arat çözümleri  bulursun.

Etkinleştirme ile ilgili bir sorun da yok:

temiz kurulumdan sonra hiçbir ayar yapmadan direkt office kurulumuna geçtim fakat resimde görülen hatayı aldım. sizde sorun çıkmaması çok ilginç

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

Aldığın hata ile ilgili arama yapmalısın.

Önce güvenlik yazılımını kur ondan sonra kullanacağın programları kur bakalım sonuç ne olacak. 

arama yaptım 3 saat uğraştım denemediğim yöntem kalmadı. güvenlik yazılımı kullanmıyorum, yıllardır bu böyle. 

Çözüm bağlantısı:

Farklı bir office iso kalıbı deneyebilirsin.

Ya da fazla uğraşmadan sorunsuz kullandığın sistemi yüklersin. :(

Dikkatimi çeken birşey oldu verdiğin görsellerde Office 2016 kurulum penceresi aero kenarlı, ama benim kullandığım metro temalı. 

Kullandığım kurulum iso dosyası: tr_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6969736

Denemek istersen torrent bağlantısı:

magnet:?xt=urn:btih:13D23F13024EECCDD9BC7D0B6D23DA239920ADFF

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 13 saat önce yazdı:

Çözüm bağlantısı:

Farklı bir office iso kalıbı deneyebilirsin.

Ya da fazla uğraşmadan sorunsuz kullandığın sistemi yüklersin. :(

Dikkatimi çeken birşey oldu verdiğin görsellerde Office 2016 kurulum penceresi aero kenarlı, ama benim kullandığım metro temalı. 

Kullandığım kurulum iso dosyası: tr_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6969736

Denemek istersen torrent bağlantısı:

magnet:?xt=urn:btih:13D23F13024EECCDD9BC7D0B6D23DA239920ADFF

farklı bir iso kalıbı denedim hocam. aero konusuna gelince sadece kurulum penceresi aero, kurulduktan sonra pencere kenarları metro oluyor.  verdiğiniz linkte ki dahil bütün çözüm çabalarım sonuçsuz kaldığı için windows 8.1 e geçtim. yoksa sistem gayet akıcı çalışıyordu, herhangi bir şikayetim yoktu. 

• Like 2

Bakalım diğer kullanıcılarda durum ne olacak. Merak ettim bende.

Şansına mı artık ne diyebilirim.

mecmec1991, 03.11.2019 - 04:41 yazdı:

windows ayarları sonlandırıyor kısmında  kaldı  geçmiyor

Arkaplanda kurulumlar devam eder. Sabırla beklemelisin.

DJ_Rush, 1 saat önce yazdı:

Bakalım diğer kullanıcılarda durum ne olacak. Merak ettim bende.

Şansına mı artık ne diyebilirim.

Arkaplanda kurulumlar devam eder. Sabırla beklemelisin.

Hocam @KHEDIRA arkadaşın sorununu bi kaç arkadaşımda yaşadı ha neyseki onlar office kullanma zorunluluğu olmayan insanlardı ben sadece kurmalarını rica etmiştim test etmek açısından.Kendileri yoğun çalıştıkları için nadir görüşüyüroum ama dün akşam aldığım mesaj bu yönde.Sistem şahane ama officenin sıkıntı çıkartması özellikle ben,khedira ve bazı kullanıcılar için kabul edilemez.Sizi kırmak,zamanınızı çalmak istemem ama sisteminizi gözden geçirmeniz lazım.Şayet devamında daha çok kullanıcıdan şikayet alacaksınız bilginize.

• Like 1

Az önce sanalda kurulum yaptım  Office 2013 ve 2016 sorunsuz kuruldu. Benim daha fazla yapacağım birşey kalmıyor malesef benden bu kadar. Çünkü bir hata almıyorum. Neye göre düzeltme yapayım. :(

Office 2013 :

mXbzn0.png

jqM2om.png

Office 2016:

2OdkbA.png

BOn0kp.png

Edited by DJ_Rush

KHEDIRA, 1 saat önce yazdı:

hocam sanmıyorum ama, donanım göre uyumusuzluk söz konusu olabilir mi ? format atar atmaz genelde ilk yaptığım iştir office kurmak. şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamamıştım. 

hoıcam sanal testiy aptım dediğiniz olabilir muhtemelen.Çünkü bendede kuruldu geçiş yapabilirim bugün yarın bu sisteme

SoNKraL_, 32 dakika önce yazdı:

hoıcam sanal testiy aptım dediğiniz olabilir muhtemelen.Çünkü bendede kuruldu geçiş yapabilirim bugün yarın bu sisteme

yarın tekrar kurup deneyeceğm. sonucu yine buradan paylaşırım. şuan inanılmaz üşeniyorum format atmaya :D

Nvme sürücüleri eklenmiş olmasına rağmen Rufus ile usb'ye yazdırdıktan sonra XPG GAMMIX S11 Pro model nvme ssd kurulum ekranında görünmüyordu. Sandisk Ultra II(Sata 3) ise yer alıyordu. Nmve sürücüleri kendim ekleyip denedim(Gigabayte Windows Image Tool). Başarılı olamadım. Strelec'in oluşturmuş olduğu boot iso'sunun içerisinde yer alan windows kurulum programıyla yüklemeyi başarabildim. Sürücüleri kurduktan sonra Office 2016 (Sürüm 1909) kurulumu sorunsuz gerçekleşti.  Amd Ryzen 2600 işlemcim sebebiyle güncellemeleri denetleyemedim. Windows 7, işlemciniz daha yeni Windows sürümüyle uyumlu bu yüzden güncelleştirme alamazsınız diye hata mesajı veriyor. Bu durum sadece bu iso için geçerli bir durum değil. Yeni nesil işlemci sahibiyseniz; Windows 7 kurmak istediğinizde Microsoft, Windows 10'a yönlendirmek amacıyla bu şekilde hata veriyor. Bunu da 

linkindeki minik uygulamayı yükleyerek aşabiliyor, güncellemeleri alabiliyorsunuz. Ekran kartımı garantiye gönderdiğimden yedekteki 12 senelik ekran kartının Windows 10'la sağlıklı çalışmaması sebebiyle bu iso'yu kurdum.  An itibariyle gözler yaşlı, eski günlerim aklıma geldi . Ayrıca Windows 10 sonrası Windows 7'nin sade ve seri hali epey şaşırttı. Windows 7 tutkunuz varsa gerek ince ayarlamalarıyla gerek stabilliğiyle harika bir iso oluşturmuş @DJ_Rush Kendisini tebrik ediyor, çalışmalarının devamını diliyorum.

• Like 2

esdizayn, 16 saat önce yazdı:

bendede hata verdim yukleniyor kısmında 1 saat bekledim kurulmadı sonra reset ac yaptım ama o kadar yer kaplamasına ragmen hicbirsey yuklu degildi bende tekrar format attım baska win kurdum.

Farklı Usb bellek kurulum sorununu çözebilir.

Sistemi Kurduktan sonra driver ları falash ve diğer benzeri 3,part yazılımları kurdum ve sonra ofis 2003 ü kurdum sorun yaşamadım dha sonra elime office 20019 katılımsız geçti office 2003 kaldırdım 20019 kurdum yine sorun yaşamadım.  ilk ofis kurduğundan olabilir sanırım.

• Like 2