Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Pro Sp1 Ekim 2019 (usb3-ahci/raid-nvme)x64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

mokoo, 32 dakika önce yazdı:

üstadım POWER İSO ile iso kalbını DVD ye yazdırıcam fakat kapasite yüksek uyarısı alıyorum 4,7 gb dvd ye yazdıramıyomuyuz bu iso kalıbını ?

Çift katmanlı dvd veya 8gb ve üzeri flaş bellek kullanmalısın. 

8 GB flas belleğe sığdı onda sıkıntı yok kurulumuda gerçekleştiriyor fakat bu sürümü kullancağım pc biraz eski olduğu için bios uefi desteklemiyor eski bir bios o yüzden kuruluma geçmiyor DVD üzerinden yapayım dedim ondada maalesef kalıp boyutu büyük diye yazdıramadım artık çift katmanlı dvd alıp yazıdırıcaz yapçak bişi yok ayrıca sunuda söyleyim eğer düşük boyutta win7 çalışmanız var ise onada yönlendire bilirsiniz beni 4.7 dvd ye sığabilecek şekilde

mokoo, 47 dakika önce yazdı:

8 GB flas belleğe sığdı onda sıkıntı yok kurulumuda gerçekleştiriyor fakat bu sürümü kullancağım pc biraz eski olduğu için bios uefi desteklemiyor eski bir bios o yüzden kuruluma geçmiyor DVD üzerinden yapayım dedim ondada maalesef kalıp boyutu büyük diye yazdıramadım artık çift katmanlı dvd alıp yazıdırıcaz yapçak bişi yok ayrıca sunuda söyleyim eğer düşük boyutta win7 çalışmanız var ise onada yönlendire bilirsiniz beni 4.7 dvd ye sığabilecek şekilde

Usb medya yüklemesini neyle hazırladın?

mokoo, 26 dakika önce yazdı:

bios eki olduğu için eufi desteklemiyor flash belleği görüyor ama hata error veriyor farklı yöntem cd işte başka yöntemi yok maalesef :( 

10larca yöntem var. Üstte verdiğim linki incele.

mokoo, 2 saat önce yazdı:

bios eki olduğu için eufi desteklemiyor flash belleği görüyor ama hata error veriyor farklı yöntem cd işte başka yöntemi yok maalesef :( 

Hocam rufus ayarları bu şekilde seçili değil mi?  Disk bölüm düzeni belki gözünüzden kaçmıştır.

Please register to see this content.

Edited by kara.ejder.323
  • Like 1

Arkadaşlar size bişey sormak istiyorum, ben yeni bir pc aldım. Casper, i7 8700 işlemcili, windows 7 kurmak istiyorum ama yanında verilen cdlerde usb 3 driveri bulunmuyor. İnternetten usb3 driveri eklenmiş windows 7leri kurmaya çalıştığımda bile olmuyor. Boot ayarlarının ne olacağı konusunda bilgim var.  Size şunu sormak istiyorum,  acaba benim kullanabileceğim usb3 driver sürümü hangisidir, bilginiz var mı? Eğer bunu öğrenebilirsem kendim indirerek iso dosyasına entegre edebilirim. Şimdiden teşekkürler

can3767, 08.11.2019 - 19:25 yazdı:

Windows 7 de office 2019 desteklemiyor

Peki Benim Kullandığım 2019 Değil2019-11-23_10-30-32.png.6e2d6d5f5c400bc970915ca89f0a8047.pngde ne. Bilip Bilmeden konuşmayın Lütfen.

Edited by bynec
CAPS EKLEME.

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...