Jump to content

En Iyi Ve Hızlı Video Format çevirici

sinan80

Recommended Posts

arkadaşlar bana hızlı bir şekilde aynı anda hem kesme hem birleştirme yapan bir video çeviri program lazım mesele iki cdlik bir filmi avi xvid de çevireceğim ve kalitesi bozulmadan ve bu filmlerin başlangıçtaki fragmanlarını ve son bitişini kesebilmeliyim yardımcı olursanız seviriim teşekkürler :blink:

tmpgenc var işine yararmı bilmiyorum

işte özellikleri:::

Video Dönüştürücülerinin bana ve birçok kişiye göre en iyisi. En güzel tarafı da %100 bedava olması. Dosyalarınızı VCD, DVD, super VCD yapabiliyorsunuz. Film Dosyalarınızı Ses ve görüntü olarak ikiye ayırabiliyorsunuz. Filmlerin Bitrate,Cerceve oranı vb birçok değişikliği yapabiliyorsunuz. Filmleri Kesip istediğiniz bölümünü mpeg olarak kaydedebiliyorsunuz. Hızlı,Pratik,Fonksiyonel ve daha birçok artısı var. Puanlamada en yüksek rakam 5 ama bu program +5`yı hakediyor. Bazı film dosyası uzantıları hariç (en iyi MPEG,MPG türü dosyalarda sonuç verir) film dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz olmazsa olmaz programlardan biri.

• 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

eski konu ama İhtiyacı olanlar bi Denesin Derim

GOM Encoder hem hızlı hemde çok işlevsel benim - not verdiğim kısmı çeviri esnasında Logo Basması :S

Onun Dışında Süper Hızlı iyi sıkıştırma yapıyor...

Deneyin Görün Derim...

tmpgenc var işine yararmı bilmiyorum

işte özellikleri:::

Video Dönüştürücülerinin bana ve birçok kişiye göre en iyisi. En güzel tarafı da %100 bedava olması. Dosyalarınızı VCD, DVD, super VCD yapabiliyorsunuz. Film Dosyalarınızı Ses ve görüntü olarak ikiye ayırabiliyorsunuz. Filmlerin Bitrate,Cerceve oranı vb birçok değişikliği yapabiliyorsunuz. Filmleri Kesip istediğiniz bölümünü mpeg olarak kaydedebiliyorsunuz. Hızlı,Pratik,Fonksiyonel ve daha birçok artısı var. Puanlamada en yüksek rakam 5 ama bu program +5`yı hakediyor. Bazı film dosyası uzantıları hariç (en iyi MPEG,MPG türü dosyalarda sonuç verir) film dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz olmazsa olmaz programlardan biri.

Arkadaşıma katılıyorum kesme birleştirme hızlı bir şeklde yapabilirsin fakat bence süper ama sadece convert işleminde uzun zaman alıyo proğramın bir eksisi bu derim onun dışında iyi bende zaten divx xvid filmler yaptığım için ses-görüntü senkronizasyonunu en iyi yapan bu proğramı tercih ettim. Daha önceden total vardı hiç iyi deil sakın kullanma çevirdiğin filmlerin ses - görüntü senkronunu hayli bozuyo.

• 1 ay sonra...
eski konu ama İhtiyacı olanlar bi Denesin Derim

GOM Encoder hem hızlı hemde çok işlevsel benim - not verdiğim kısmı çeviri esnasında Logo Basması :S

Onun Dışında Süper Hızlı iyi sıkıştırma yapıyor...

Deneyin Görün Derim...

TAMAM DA BU LİNKTEN NASIL İNDİRİLECEK

• 1 yıl yıl...
ImTOO MPEG Encoder v5.1

mpeg-encoder-ultimate.jpg

Dosya boyutu: 15MB

http://rapidshare.com/files/192462849/ImTOO_MPEG_Encoder_Ultimate.rar[/CODE]

Serial no:

[CODE]NAME: SAYTINH
CODE: 0CB83D06C2CC2B362D268A19-4440-C741-CE72[/CODE]

SERİAL çalışmıyor,invalid diyor

• 5 hafta sonra ...
format factory nin üzerine tanımam hem de bedava:)

ama çok becerikli sitesinden 2.20 versiyonunu indirebilirsiniz türkçe desteği mevcut...

format factory bende kullanıyorum kac yıldır ama dvd fılmleri mp4e çevirdiğim zaman ses bozuk cıkıyor benmi yanlış yapıyorum telefon ıcın cevırıyorum ses boguk cıkıyo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...