Jump to content

Recommended Posts

UZUNLAR, Şimdi yazdı:

Evet  ,  şimdi fotoğrafladım

2019-12-02_11h32_32.png

Hocam teşekkür ederim. Bunu merak ediyordum. Sağolun.

UZUNLAR, 20 dakika önce yazdı:

Evet  ,  şimdi fotoğrafladım

2019-12-02_11h32_32.png

İsodan kur seçeneğinde wim dosyasını mı şeçerek kuruyorsunuz 

karadurak, 6 dakika önce yazdı:

İsodan kur seçeneğinde wim dosyasını mı şeçerek kuruyorsunuz

Seçtiğimiz iso kalıbının içindeki wim dosyasını seçmemizi sağlıyor.  

Resimde  seçtiğim ISO   

AIO_Ayrışık__Win10x86-64_1909_18363.476__Win10x86-64.Enterprise_LTSC_1809.864_TR-TR__WIM.iso

2019-12-02_12h04_40.png

Edited by UZUNLAR
ek

UZUNLAR, Bir saat önce yazdı:

Seçtiğimiz iso kalıbının içindeki wim dosyasını seçmemizi sağlıyor.  

Resimde  seçtiğim ISO   

AIO_Ayrışık__Win10x86-64_1909_18363.476__Win10x86-64.Enterprise_LTSC_1809.864_TR-TR__WIM.iso

2019-12-02_12h04_40.png

Autoit Güncel dosyalarını gönderir misin 

bi inceleyim ben onları 

karadurak, 11 dakika önce yazdı:

Autoit Güncel dosyalarını gönderir misin 

bi inceleyim ben onları 

@karadurak hocam size demek istediğim buydu önceki mesajlarda. @crasadure üstadın hazırladığı bu yöntemle windows isosu orjinal/modifiyeli farketmeksizin sorunsuz kurulabiliyor. Sisteminizdeki yöntemi bununla değiştirseniz çok daha güzel olur. Aşağıdaki linkte Crasadure kaynak dosyalarını paylaşmıştı.

2. bootisox86.wim ve bootisox64.wim WINPE Programı ( Güncellenme Tarihi : 18.11.2019 )

By_FaRuK, 25 dakika önce yazdı:

@karadurak hocam size demek istediğim buydu önceki mesajlarda. @crasadure üstadın hazırladığı bu yöntemle windows isosu orjinal/modifiyeli farketmeksizin sorunsuz kurulabiliyor. Sisteminizdeki yöntemi bununla değiştirseniz çok daha güzel olur. Aşağıdaki linkte Crasadure kaynak dosyalarını paylaşmıştı.

2. bootisox86.wim ve bootisox64.wim WINPE Programı ( Güncellenme Tarihi : 18.11.2019 )

Ben bunu eski wimden kurulum yöntemi olarak biliyordum hatta kodlarını @köylü üstad yazmıştı. Zamanla değişmiş demekki :) 

karadurak, 2 dakika önce yazdı:

Ben bunu eski wimden kurulum yöntemi olarak biliyordum hatta kodlarını @köylü üstad yazmıştı. Zamanla değişmiş demekki :) 

Evet hocam doğrudur. @köylü üstadın çalışmasıdır. Ancak sonradan üzerine sağolsun @crasadure üstad çok şeyler ekleyerek güncelledi. Şimdi son haliyle sorunsuz çalışıyor. Çokta güzel iş yapıyor.

By_FaRuK, 2 dakika önce yazdı:

Evet hocam doğrudur. @köylü üstadın çalışmasıdır. Ancak sonradan üzerine sağolsun @crasadure üstad çok şeyler ekleyerek güncelledi. Şimdi son haliyle sorunsuz çalışıyor. Çokta güzel iş yapıyor.

Tamamdır 👍 o zaman kmpe ye de ekleyelim 

• Haha 1

Antivirüs programı çalışmadı bu bilgisayar için uygun değildir gibi bir mesaj veriyor

34ero, 38 dakika önce yazdı:

Antivirüs programı çalışmadı bu bilgisayar için uygun değildir gibi bir mesaj veriyor

Hangisi 

Şu iso dan kurma yöntemini dediği gibi güncellerse üstadımız çok mutlu olacağız, Güncellemeyi merakla bekliyoruz.

keyfoagam, 10 dakika önce yazdı:

Güncelleme işini nasıl yapabiliriz, yeniden komple indirmeden acaba?  İsodan yükle için?

Bekleyiniz . Şuan native ve win8 için sistem çekirdeğini komple güncelliyorum 

Admin hesabıyla gelecek win8 de 

Edited by karadurak
  • Like 4
  • Thanks 1

karadurak, 02.12.2019 - 16:39 yazdı:

Karadurak hocam güncelleme ne aşamada acaba.

karadurak usta güncelleme işi nasıl oldu acaba. 1 usb ye1 de hariciye  sadece bunu kuracam da güncelleme yaparken her seferinde format yapıyorum. siz güncelleme deyince bekliyorum. bileğinize sağlık.

• Like 1

kl_ismail, 5 saat önce yazdı:

karadurak usta güncelleme işi nasıl oldu acaba. 1 usb ye1 de hariciye  sadece bunu kuracam da güncelleme yaparken her seferinde format yapıyorum. siz güncelleme deyince bekliyorum. bileğinize sağlık.

Her güncellemede flaşı ya da harici hdd yi formatlamanıza gerek yok, flaşınız 2 parça ise kmpe nin olduğu bölümdeki dosya-klasörleri değiştirmeniz yeterli. boot yöntemi değişmediği sürece sadece kopyala-değiştir yöntemiyle güncelleme yapabilirsiniz. 

• Like 1

Hocam eski masaüstü pc de native 8 x86  sınama modunda bott ediyor.Prgramlar çalışıyor.İso kurdan format attım sorun yok.

Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2019_11_28

bu çalışmanın son güncellenmiş hali yayınlandımı acaba  ben anlamayamdım karadurak hoca bekleyin dediği güncelleme linki nerede konunun başındaki en son güncel olanmıdır  teşekkürler

tahsin4345, 12 dakika önce yazdı:

Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2019_11_28

bu çalışmanın son güncellenmiş hali yayınlandımı acaba  ben anlamayamdım karadurak hoca bekleyin dediği güncelleme linki nerede konunun başındaki en son güncel olanmıdır  teşekkürler

karadurak, 02.12.2019 - 16:39 yazdı:

Win8 ve Native çekirdekleri güncelleniyor, @karadurak  hocam güncellemeler bitince konuya yazacaktır. 2019_11_28 bahsedilen güncellemeleri içermemektedir. 

red_d, 20 dakika önce yazdı:

Win8 ve Native çekirdekleri güncelleniyor, @karadurak  hocam güncellemeler bitince konuya yazacaktır. 2019_11_28 bahsedilen güncellemeleri içermemektedir. 

kl_ismail, 9 saat önce yazdı:

temhem, 3 saat önce yazdı:

Hocam eski masaüstü pc de native 8 x86  sınama modunda bott ediyor.Prgramlar çalışıyor.İso kurdan format attım sorun yok.

native ve win8 test aşamasında. teste katılmak isteyenler win8 çekirdegini indirip kmpe klasörüne atarak çalıştırınız. native için şuan hata almaktayım.

sınama modu disk sıralamasını yapması için açıldı. win10 da böyle bir sorun yok

https://drive.google.com/file/d/1LZPjS37tP1HNKpNOGfx2P8DNUmlEXBeF/view?usp=sharing

XbzMko.png

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dlebook
      Native Ads Master Class - iStack Training | 7.91 GB
      Genre: eLearning | Language: English
      Master the Last True "Set it and Forget it" Traffic Platform
      With pops on the decline, mobile dominated by CPI and low quality grey hat, Native Ads have emerged as one of the most uncomplicated, most profitable opportunities for affiliate advertisers.

No Algorithm? No Problem!
      Native Ads represent media buying in its purest form, and are not governed by a mysterious social algorithm like Facebook Ads.
      Take your Affiliate success into your own hands and learn to source the best offers, build the best creatives, take the right measurements, build the right tests, and optimize your results to massive profitability.
      James Van Elswyk Loves Native Ads
      Maybe because they are where he earned his first $20K profit days.
      For the Native Ads Master Class, James shows students start to finish, strategies tactics that can be copied and pasted into their own campaigns.
      These tactics and strategies are underpinned by a theory on how to make money with native ads that James teaches to his own media buying team.
      James Van Elswyk
      Media Buying Expert and CEO/Founder of Purple Leads
      James Van Elswyk lives, eats, and breathes affiliate media buying. James grew purple leads from buying media himself to 7 media buyers, and 25 total employees that buy traffic on 5 traffic sources, spending 7 figures a month.in just 10 months. James is a natural teacher and loves to collaborate with other hustling media buyers. His biggest day in solar reached over $100K, and he continues to spend big and earn big on both native and Facebook Ads.
      Curriculum
      Chapter 1: How to Get the Most Out of This Course
      The Lay of The Land
      The Homework
      FunnelFlux Demo
      FunnelFlux Coupon
      Chapter 2: Ground Work
      Click Path
      Click Tracker
      Path Metric
      Path Tracking
      Live Classroom
      Chapter 3: Spying, Offers, Traffic
      How to Use Spy Tools
      Which Traffic Sources to Select
      Compliance
      Competitor Analysis
      LIVE Classroom
      Chapter 4: Relationships
      Tips to Get What You Want
      Account Rep Code Words
      LinkedIn Management
      Chapter 5: Publisher, Pixels, Funnel
      How to Select Publishers
      All About Placements
      Pixel Set Up
      Funnel Assembly
      Chapter 6: The Killer B's That Can Make or Break You
      BIDS
      BUDGETS
      BANKROLL
      LIVE Classroom
      Chapter 7: Whitelist, Blacklist, Graylist
      Out of the Box Blacklist Rules
      Out of the Box Greylist Rules
      Out of the Box Whitelist Rules
      Thoroughbred Corrals (Where Your Prized Ponies Live)
      4 Tiers of Whitelisting
      LIVE Classroom
      Chapter 8: Optimization: Check Ups and Tune Ups
      Profit ? Optimize
      No Profit? Optimize
      Landing Page Optimization
      Image / Headline Optimization
      Offer/Payout/Misc Optimization
      LIVE Classroom
      Chapter 9: Scaling
      Sharpen the Sword
      Re-optimizing
      LIVE Classroom
      I am excited to teach this course on natives Istack becuase I LOVE natives and they are a set it and forget it platform. I had my first 20k profit days on natives so they are always close to my heart
      Natives are LOW MAINTENANCE Money because they are more manual and least algorithm influenced platfrom that is also easy to use
      I am excited to show you not just why to use natives but also how. Start to finish, copy and paste plus theory on how to make money on natives that I teach to my media buyers to this day.
      Ill show
      What offers to run and where to find them
      What offers to run and where to find them
      How you test, crack an offer, scale it and it put it on "weekly maintenance mode"
      Why refreshing stats is good
      How to spy and then test for every variable in the funnel
      Why and how you can scale with almost no loss of ROI
      What Skills Will I Master?
      Learn the State-of-the-Art tactics that Drive Millions of Dollars of Profit
      Native Ads Mindset
      Native ad media buying requires patience, diligence, and thoroughness. You must be prepared to test multiple variables throughout your funnel, as well as many, many publishers in order to find the traffic that truly works for you. Once you can nail down this system it becomes repeatable, but it's important to have the right mindset going in.
      Whitelist/Black List Kung Fu
      Unlike Facebook where your audience is targeted through multiple dimensions of their personalities, Native ads targeting relies on targeting users via publishers which each have their own characteristics and performance. Learn to efficiently test traffic sources to reveal their most valuable publishers quickly.
      Creating Rockstar Creative
      Creative is the key to both engagement (clicks) and conversion (landing pages). This course will give you what you need to create ads and landing pages that drive huge profits.
      Competitive Intelligence
      While creativity is key, Native is a numbers game, so you don't need to reinvent the wheel. This course teaches you key tactics for spying on your competitors so you can start with what works, and innovate from ther.
      Bidding to Win
      Native Ads can be costly, so it's important to have a strategy for when you're testing, and when you're scaling. This course gives you the exact bidding strategies you need in all phases of your campaigns.
      Advanced Funnel Strategies
      With Native Ads, your funnel is hugely important. This course gives you the know how to be able to dissect funnels that work and make them your own with minimal work.

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/17784537fb58b4D7/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part01.rar https://uploadgig.com/file/download/44C7a3386D7d8415/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part02.rar https://uploadgig.com/file/download/e08e2e48b5Fd64E6/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part03.rar https://uploadgig.com/file/download/Dcd3d064Eb4B4Ff9/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part04.rar https://uploadgig.com/file/download/835e92F2b676bEf8/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part05.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/997f5355cee913787ea30bc2c313130f/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part01.rar https://rapidgator.net/file/b6ddfe4c3ce35719c92aab5b5600d9a3/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part02.rar https://rapidgator.net/file/3e1d9cf002abcabd9a225739b6787fbd/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part03.rar https://rapidgator.net/file/a82687aa9dcf94fa68cb1e5b937e2b14/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part04.rar https://rapidgator.net/file/beff1e941fc8e642885e25b7b6dc15e0/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part05.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/EC3E80EDEFAC795/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part01.rar http://nitroflare.com/view/5908B87F842863C/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part02.rar http://nitroflare.com/view/1B8BBE1E7FD98BB/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part03.rar http://nitroflare.com/view/077F6A96E6CDA3B/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part04.rar http://nitroflare.com/view/599CD4E0BBEF7DB/9306u.Native.Ads.Master.Class..iStack.Training.part05.rar

• By mephistooo2
      Bu WinPE çalışmasını iş yerinde kullanmak için kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım onun için @karadurak üstadın çalışmasında olduğu gibi yüksek bir beklentiye girmeyin... 😁
      Lütfen tüm yazılanları okuyunuz...
      WinPE çalışması son sürüm Windows 10 v1809 iso dosyasındaki boot.wim üzerine inşa edilmiştir.
      WinPE çalışması hem UEFI hem de MBR uyumludur.
      TR karakter desteği vardır.
      WinPE çalışmasında görev çubuğu ve explorer desteği WinXShell kabuğu sayesinde sağlanmıştır.
      UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x86 veya x64 tercihinde bulunabilirsiniz...
      x86 ve x64 sürümlerinde:
      AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8 Türkçe
      AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.2 Türkçe
      DiskGenius v5.0.1.609
      Acronis True Image 2019 Build 14690
      Lazesoft Recovery Suite Unlimited Edition  v4.3.1
      O&O PE Windows Explorer v15.6
      Windows Login Unlocker v1.2
      Opera Tarayıcı Türkçe
      WinToHDD Enterprise v3.2 Türkçe
      PENetwork v0.59 B12 Türkçe
      WinPE DiskPart GUI v1.5
      WinSnap v5.0.5 Türkçe
      Bootice v1.3.4 Türkçe ( @serhat100'e teşekkürler... 😊)
      programları mevcuttur.
      Bütün programlar en son sürümdür...
      Ayrıca Windows Kurtarma Ortamı da mevcuttur.
      WinPE çalışması çalıştırıldığı bilgisayarın ekran kartını otomatik tanır ve ona göre çözünürlük seçenekleri sunar, ayrıca WiFi ve ethernet ağ kartlarını da tanır.
      Bu WinPE ile Hangi İşlemler Yapılabilir:
      Bu WinPE ile disk bölünlendirme, GPT-MBR çevirme, işletim sistemi veya disk bölümü yedek alma ve geri yükleme, açılmayan bilgisayarlardan veri kurtarma, kullanıcı şifresini sıfırlama, Windows 8 ve üstü işletim sistemlerinde outlook ve hotmail gibi hesapların giriş şifresini bypass edebilme, boot girişlerini düzenleme, tamir etme ve internette gezinme işlemlerini yapabilirsiniz.
      Bu WinPE ile Hangi İşlemler Yapılamaz:
      Bu WinPE'nin ses desteği yoktur, bu nedenle video-ses dosyası oynatılamaz.
      Bilinen Hatalar:
      x86 sürümünde WinXShell Explorer çalışmıyor, ancak alternatif olarak O&O PE Windows Explorer sorunsuz çalışıyor.
      Hem x86 hem de x64 sürümlerinde başlat menüsü üzerinden PC kapat ve yeniden başlat fonksiyonları çalışmıyor,
      bu işlemleri menü seçenekleri üzerinden yapabilirsiniz.
      Kullanım Esnasından Bilinmesi Gerekenler:
      Eğer x86 Windows kurulumu yapacaksanız AIO Rescue PE x86 MBR'yi seçmeniz gerekmektedir. AIO Rescue PE x64 MBR ile x86 sürüm Windows kuruluyor, ancak açılışta logoda takılıyor.
      WinPE üzerinden yüksek boyutlu dosya kopyalama-silme işlemlerini O&O PE Windows Explorer üzerinden yapınız, çünkü bu işlemleri WinXShell Explorer üzerinden yaparsanız ilerleme çubuğu gözükmeyecektir.

ISO dosyasını hem UEFI hem de MBR uyumlu olacak şekilde Rufus v3 ile aşağıdaki gibi en az 4 GB'lık UBS diskinize yazdırabilirsiniz. Rufuz yazılımı RAR arşivi içinde mevcuttur.

WinPE ön izlemeleri:
      NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.

WinToHDD ile Windows kurulum aşamaları:
      WinToHDD ile Windows kurulumunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
      Program .iso  .wim .esd ve .swm uzantılarını tanır.
      Ancak kurulum öncesinde AOMEI Partition Assistant ile keyfinize göre disk bölümleme işinizi yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde komple diskinizi biçimlendirme ihtimaliniz var.
      WinToHDD ile hem UEFI hem de MBR kurulumlarında disk seçim ekranına ait örnekler aşağıdaki gibidir.

AIO Rescue PE x86-x64 v2 (2,31 GB) İndirme Linki:
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      https://drive.google.com/file/d/1xnbo1k7Qr5qhXUSwVoPFlJe-DJjku-AV/view

Versiyon Değişiklikleri:
      v2
      * x86 ve x64 sürümlerinde:
      - DiskGenius v5.0.1.609 eklendi
      - AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8'e yükseltildi.
      - AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.2'e yükseltildi.
      - Windows Login Unlocker v1.2'ye yükseltildi.
      - O&O PE Windows Explorer v15.6'ya yükseltildi.
      - WinPE Diskpart GUI ve Bootice programları menü seçeneklerine eklendi.
      - Düşük ekran çözünürlüklüğüne sahip PC'lerde açılışta otomatik açılan Rescue PE menü ekranı gözükmüyordu, bu hata giderildi.
      - Rescue PE menü ekranında x86 ve x64 sürümlerde AOMEI  Backupper butonunun çalışmama sorunu giderildi.
      v1
      * İlk sürüm

• By eXtrmE_sPoRtS
      Win 10 Sürümler
      Win 8.1 Embedded Enterprise x64
      Win 7 PRO VL x64 SP1 v2
      Win Vista SP2 X64 BUSINESS
      Extralar
      Son olarak gelmek isterseniz bekleriz.
      Please login or register to see this link.
    • By DJ_Rush
      SVF2ISO

SVF yamalarından iso dosyası oluşturma aracıdır.
      Aynı zamanda hali hazırda iso dosyalarını indirmekte kullanabileceğiniz bir araçtır. 
      MVS ISO/TECHBENCH ISO
      İndirme yapmadan önce güvenlik yazılımlarınızı devredışı bırakın.
      Geliştiricileri s1ave77 ve mkuba50

İngilizce iso dosyasını nasıl Tükçe olarak elde ederim?
      Türkçe diline çevirmek istediğiniz iso kaynağını SVF Kaynakları linklerinden tr-sfv dosyasını indirin.
      Şimdi de İngilizce iso bulabileceğiniz kaynak linkinden veya başka bir yerden ingilizce iso dosyasını indirin.
      Bu iki dosyayı tr  svf+ingilizce iso  svf2iso.exe uygulamasının bulunduğu bir klasöre ekleyin. 
      Şimdi SVF2ISO.exe uygulamasını çalıştırın. SVF2ISO bölümünden SVF Name kısmına kullandığınız SVF dosyasının adını ekleyin.

Ardından sağda bulunan SVF 2 ISO butonunu kullanarak tr iso oluşmaya başlayacaktır.
      Ben türkçe iso kullandım bununla da LTSC oluşuyormuş.

Bu dönüştürme işlemi tüm MSDN ürünleri için geçerlidir. 

Windows10 RS5 Kasım ingilizce iso dosyaları:

İngilizce iso bulabileceğiniz kaynak:

SVF Kaynakları:
      Windows Server 2019, Version 1809 (Oct 2018) SVF dosyaları:

Windows 10, Version 1809 (Oct 2018) SVF dosyaları:

MICROSOFT REPOSITORY SVF 

Test amaçlı  Windows Xp  Pro Sp3 ingilizceden türkçe dilinde isoya çevirilmiştir...
    • By mephistooo2
      Windows 10 19H2 v18363.535'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.12.2019)
      Tüm sürümler 2019 Ekim güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1909 v18363.535 19H2 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Kasım ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Win10.19H2.v18363.535.AIO_x64.ISO
      CRC-32       : 23db15f3
      MD4             : 403e39f6c1c5d2a6a253b0860fd76aec
      MD5             : b7571e48522a2b2e9d3302908a70c379
      x64 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Win10.19H2.v18363.535.AIO_x86.ISO
      CRC-32       : 3066b7fb
      MD4             : eb344d6a4c8bb2bb1d48e5b9e330ab08
      MD5             : 0700f50b9800fd0cb8b562ad44515198
      x86 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz
  • Recently Browsing   1 member

• Create New...