Jump to content

√· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √· 2020.09.22

karadurak
 Share

Recommended Posts

keyfoagam, 39 dakika önce yazdı:

win 7 yüklemeye çalıştığım eski bir pc de win 8 native le açıp isodan kur dedikten sonra w7.iso dosyasını bulup iso kuruluma geçiyor ama disk lerde silip yeniden bölüm oluştur dememe rağmem boot bolumu hep usb üzerine kuruluyor. Neyde hata yapmış olabilirim?

bir önceki sürümde bolum sil dedikten sonra yeni bölüm oluştur diyince boot için 500mb bolum oluşturuyordu. 

native de herhangi bir güncelleme yapmadım öncekinde kuruyorsa bunda da kurması lazım. win10 ile denediniz mi

karadurak, 24 dakika önce yazdı:

native de herhangi bir güncelleme yapmadım öncekinde kuruyorsa bunda da kurması lazım. win10 ile denediniz mi

Hocam arkadaşın sorununa sebep kurulum yapılacak windows disk birimi active olmaması olabilirmi.

Win10 PE çalıştırdım başlat menüde windows kurulumu var ancak program iso dosyasını ekledikten sonra x:\sources\setup.exe ve diğer dosyaları arıyor, ben dosyaları eklemeden çalıştıramadım, siz bu metodu farklı bir yöntemle mi çalıştırıyorsunuz acaba.

awengers44, 7 dakika önce yazdı:

Hocam arkadaşın sorununa sebep kurulum yapılacak windows disk birimi active olmaması olabilirmi.

Win10 PE çalıştırdım başlat menüde windows kurulumu var ancak program iso dosyasını ekledikten sonra x:\sources\setup.exe ve diğer dosyaları arıyor, ben dosyaları eklemeden çalıştıramadım, siz bu metodu farklı bir yöntemle mi çalıştırıyorsunuz acaba.

Windows kurulumunda bir çok değişken var görmeden bilemem ama evet olabilir.

siz sanırım _WIM klasörünü ana dizinden sildiniz. X: sürücüsüne otamatik olarak o dosyalar açılışta atılır. _wım klasörünü taşısanız bile ana dizindekini  silmeyin

• Like 1

karadurak, Bir saat önce yazdı:

win 10 64 üzerinden aynı w7 yükledim. boot usb de oluşturmadı.  Vede kurulum sorunsuz gerçekleşti. Ama o makina da native sadece çalıştığı için o da boot bolumunu yine usb ye kuruyor.

Edited by keyfoagam

keyfoagam, 21 dakika önce yazdı:

win 10 64 üzerinden aynı w7 yükledim. boot usb de oluşturmadı.  Vede kurulum sorunsuz gerçekleşti. Ama o makina da native sadece çalıştığı için o da boot bolumunu yine usb ye kuruyor.

Ben akşam bi deneyim haber verirm 

• Thanks 1

keyfoagam, 5 saat önce yazdı:

az önce nativeden win7 64 bit sistem kurdum .gerçek makinada ve herhangi bir hata vermedi. flash bellegi rufus ile mbr formatlı isoyu yükleyip dener misin bir de

karadurak, 12 saat önce yazdı:

Sonraki sürümde yazıcı destegi gelecek. daha sonra güncellemelere ara verecegim. sık kullanılan uygulama ları ve sistem hatalarını belirtiniz.

Please register to see this content.

hocam programlarda bazıları eski sürüm tabi pe sistemde kullanılabilir durumda mı bilmiyorum

örnek ;  anydesk 5,.3,5  ,  aomei partasist 8,5 vs....

BOOTİCE programı sizinde bildiğiniz gibi serhat100 arkadaşın TÜRKÇE olarak sunmuştu bunu da kullanabiliriz

34ero, 22 dakika önce yazdı:

hocam programlarda bazıları eski sürüm tabi pe sistemde kullanılabilir durumda mı bilmiyorum

örnek ;  anydesk 5,.3,5  ,  aomei partasist 8,5 vs....

BOOTİCE programı sizinde bildiğiniz gibi serhat100 arkadaşın TÜRKÇE olarak sunmuştu bunu da kullanabiliriz

teşekkür ederim aomei partasist ı güncelledim. digerlerine de bakıyorum.

lQG89p.png

• Like 1

Hocam, dün KMPE'den ağ üzerindeki bilgisayarıma bağlanıp dosya almayı denedim. Ancak Bob.Omb's Modified PE'de kullanıcı bilgilerimi kabul etmesine rağmen sizin sistemde yanlış olduğunu söylüyor. Doğru bilgileri girdiğimden eminim. SMB bağlantılarını bir kontrol eder misiniz? Bob.Omb'da ayrıca normal kullanıcı giriş penceresi var sizde ise komut satırından girmemize rağmen yanlış diyor.

canavar123, 27 dakika önce yazdı:

Hocam, dün KMPE'den ağ üzerindeki bilgisayarıma bağlanıp dosya almayı denedim. Ancak Bob.Omb's Modified PE'de kullanıcı bilgilerimi kabul etmesine rağmen sizin sistemde yanlış olduğunu söylüyor. Doğru bilgileri girdiğimden eminim. SMB bağlantılarını bir kontrol eder misiniz? Bob.Omb'da ayrıca normal kullanıcı giriş penceresi var sizde ise komut satırından girmemize rağmen yanlış diyor.

kontrol edeyim. dönüş yaparım

• Like 1

canavar123, ‎16‎.‎11‎.‎2019 - 10:53 yazdı:

@canavar123 ağ sürücüsüne bağlanırken kullanıcı adını   .\Admin  veya   a\Admin (admin yerine kendi kullanıcı adını yaz)     nokta yerine herhangi bir harf olabilir. Yapıp bi dener misin. bende bu şekilde çalışıyor

username:  s\Admin
password: ****

Son sürümde bu durumu düzelttim.AOMpRp.png

Edited by karadurak

hammer1284, Bir saat önce yazdı:

Active KillDisk programınıda günceller misiniz?  Bana göre disk sıfırlama konusunda en iyi yazılım ?
Sergei Strelec çalışmasında bulunan programları nasıl ekleyebilirim? 

güncellendi. teşekkürler.

Sergei Strelec deki programları mınstall içinde kopyala yapıştır yaparak alabilirsiniz

• Like 1

mrb @karadurak hocam proğramı açtım boot USB KMPE windows  x86 ile  açtım masa üstünden windows manager tıkladım ve şu uyarı geldi 

windows bu dosya türünü açamaz (.wcs) bir türlü açmadı.boot usb KMPE  x64 ile ile açtığımnda sorun yok

Edited by herz

karadurak, 16.11.2019 - 11:45 yazdı:

evet çalışmıyormuş düzelttim . teşekküler ?

herz, 30 dakika önce yazdı:

mrb @karadurak hocam proğramı açtım boot USB KMPE windows  x86 ile  açtım masa üstünden windows manager tıkladım ve şu uyarı geldi 

windows bu dosya türünü açamaz (.wcs) bir türlü açmadı.boot usb KMPE  x64 ile ile açtığımnda sorun yok

• karadurak changed the title to √· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √· 2020.08.22
  • sk8er_boi unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      AdminStudio Repackager v15.02 TEAM-Full

AdminStudio Repackager v15.02 TEAM-Full
      Özellikler
      Powershell'e Sarılmış Paketler için Destek - AdminStudio 2016 SP2, Windows Installer paketlerini dönüştürmek de dahil olmak üzere Powershell'e sarılmış paketler için tam destek sağlar (.msı) ve karmaşık kurulum paketleri (.paketlere (PowerShell komut dosyası .ps1 dosyaları) PowerShell Uygulama Dağıtım Araç Seti'ni kullanarak.
      Bir Windows Yükleyicisini Sarma (.msı) veya Yükleyici Yürütülebilir (.exe) - AdminStudio 2016 SP2'DE bir Windows Yükleyicisini (.msı) veya karmaşık kurulum paketi (.exe) Uygulama Yöneticisi ağacında seçip Paketi Sar'ı seçerek PowerShell sarılı bir pakete (PowerShell script .ps1 dosyası).
      PowerShell Paketlerini İçe Aktarma - AdminStudio 2016 SP2'DE, mevcut PowerShell paketlerini Uygulama Kataloğuna içe aktarabilirsiniz.
      Power Shell Paketinin Paketlenmiş Alt Uygulamalarını Görüntüleme - Katalog Dağıtım Türü görünümünün Paketlenmiş Paketler sekmesinde bir PowerShell komut dosyası içinde paketlenmiş alt paketleri görüntüleyebilirsiniz.
      PowerShell Paketlerini Test Etme - Test Merkezi'ni kullanarak işletim sistemi uyumluluğu, uygulama sanallaştırma uyumluluğu ve çocuğun en iyi uygulamalar testini gerçekleştirebilirsiniz.msı ve .bir PowerShell komut dosyasında paketlenmiş exe paketleri.
      PowerShell Sarılı Paketler Raporu - AdminStudio 2016 SP2'DE, PowerShell sarılı paketler dağıtım türü için Rapor Merkezi'ne yeni testler eklendi.
      Powershell'e Sarılmış Paketleri Dağıtma - Powershell'e sarılmış paketleri Dağıtım Sihirbazı'nı kullanarak System Center Configuration Manager'a ve Symantec Altiris Client Management Suite'e dağıtabilirsiniz.
      PowerShell Paketlerini Sanallaştırma - AdminStudio 2016 SP2'DE, Dönüştürme Sihirbazı'nı kullanarak PowerShell paketlerini sanal pakete dönüştürebilirsiniz.
      PowerShell Paketlerini Sanal Makinede Sınama - PowerShell paketlerini Sanal Makinede Sınama Sihirbazı'nı kullanarak sanal makineye yüklemeyi sınayabilirsiniz. Bu sihirbaz, seçilen sanal makineyi açmak ve seçilen paketi yüklemek için Otomatik Uygulama Dönüştürücü aracının özelliğini kullanır.
      PowerShell Yükleyicisini Özelleştirme - PowerShell yükleyicisinde görüntülenen başlık görüntüsünü ve görüntülenen yükleme sonrası iletileri özelleştirebilirsiniz.
      Powershell'e Sarılmış Paketi Düzenleme - Windows PowerShell ISE uygulamasını kullanarak Powershell'e sarılmış paket komut dosyasını (.ps1 dosyası) düzenleyebilirsiniz.
      Invoke-ASPowerShellWrap - AdminStudio 2016 SP2'DE, PowerShell kaydırma işlemini desteklemek için adminstudio'ya yeni bir PowerShell API komutu eklendi.
      Ek Karmaşık Yükleyici Yürütülebilir Dosyaları Türleri için Destek - AdminStudio 2016 SP2'DE, içe aktarılan karmaşık yükleyici yürütülebilir dosyalarının gelişmiş tanımlanması sağlanır. AdminStudio artık aşağıdaki ek türleri algılayabilir ve aşağıdaki türler de dahil olmak üzere bu paketlerdeki bilgileri okuyabilir:
      Innosetup'a
      Nullsoft'un
      Bilgece
      WiX Yanık
      Gelişmiş Yükleyici
      Her yere yükle
      İçe Aktarılan Paketlerin Alt Paketleri - Süit yürütülebilir dosyalarını içe aktardığınızda AdminStudio 2016'dan başlayarak (.alt paketler içeren alt paketler, içe aktarma sırasında otomatik olarak ayıklanır ve test için kullanılabilir.
      Masaüstü Uygulamaları için Java Algılama Testleri ve Java Bağımlılık Raporları - AdminStudio 2016 SP2, masaüstü uygulamaları ve Java bağımlılık raporları için yeni Java sürümü bağımlılık algılama testleri içerir.
      Test Merkezi'nde Yeni Windows Server 2016 Uyumluluk Testleri - AdminStudio 2016 sp2'de, Windows Server 2016 için 53 işletim sistemi uyumluluk testi eklendi.
      System Center Configuration Manager (Geçerli Şube) Desteği - AdminStudio 2016 SP2, System Center Configuration Manager'ı (Geçerli Şube) destekler. Uygulama Yöneticisi'ni, paketleri o sunucudan almanızı ve bu sunucuya dağıtmanızı sağlayan bir System Center Configuration Manager (Geçerli Şube) sunucusuna bağlayabilirsiniz.
      System Center Configuration Manager Dağıtımı Sırasında Hedef Grup Ekleme Yeteneği - AdminStudio 2016 sp2'de artık System Center Configuration'da yeni bir hedef grup oluşturabilirsiniz
      Dağıtım Sihirbazının Hedef Grup panelinden doğrudan Yönetici.
      Microsoft Configuration Manager Dağıtımları Raporunda Bağlantı Seçebilme - AdminStudio 2016 sp2'de Microsoft Configuration Manager Dağıtımları Raporunu görüntülerken,
      artık raporu görüntülemek istediğiniz System Center Configuration Manager bağlantısını seçebilirsiniz.
      Geçici Dizin Konumunu Ayarlama Yeteneği - Önceden, AdminStudio geçici dizininin konumunu değiştiremediniz. AdminStudio 2016 SP2'DE, AdminStudio geçici dizinini belirleyebileceğiniz Uygulama Yöneticisi Seçenekleri iletişim kutusunun Genel Seçenekler> Genel sekmesine Geçici Konum Seç adlı yeni bir seçenek eklendi. Bu alanda, adminstudio'nun erişebileceği bir konum belirtin.
      InstallShield 2016 SP2 - AdminStudio 2016 SP2, aşağıdaki yeni özellikleri içeren InstallShield 2016 sp2'yi içerir:
      FlexNet Code Aware ile entegrasyon.
      Microsoft Visual Studio 2017 desteği.
      Windows işletim sistemlerinin En Son sürümleri için destek.
      Microsoft SQL Server 2016 Desteği.
      UWP Uygulama Paketleri Oluşturma Desteği.
      Paketlere SQL Desteği Eklendi.
      Döşeme Yapılandırmaları.
      Microsoft Visual C ++ 2015, .NET Framework 4.6 ve Daha Fazlası için Yeni InstallShield Önkoşulları.
      Önceden Tanımlanmış Sistem Adobe Reader, Microsoft Office ve .NET Framework'ü arar.
      Doğrudan Düzenleyici Görünümü Geliştirmeleri.
      Suite UI Geliştirmeleri.
      Öldürme İşlemi Özel Eylemi Geliştirildi.
      Bileşen Öznitelikleri için Kullanılan Varsayılan Değeri Ayarlama yeteneği.
      Öğeleri Ek Görünümlerdeki Özelliklere Göre Filtreleyebilme.
      Dijital İmza Güncellemeleri.

Features
      Support for PowerShell Wrapped Packages - AdminStudio 2016 SP2 provides full support for PowerShell-wrapped packages, including converting Windows Installer packages (.msi) and complex installation packages (.exe) to PowerShell wrapped packages (PowerShell script .ps1 files) using the PowerShell App Deployment Toolkit. Wrapping a Windows Installer (.msi) or Installer Executable (.exe) - In AdminStudio 2016 SP2, you can convert a Windows Installer (.msi) or complex installation package (.exe) to a PowerShell wrapped package (PowerShell script .ps1 file) by selecting it in the Application Manager tree and selecting Wrap package. Importing PowerShell Wrapped Packages - In AdminStudio 2016 SP2, you can import existing PowerShell wrapped packages into the Application Catalog. Viewing a Power Shell Wrapped Package’s Bundled Child Applications - You can view the child packages that are bundled within a PowerShell script file on the Bundled Packages tab of the Catalog Deployment Type view. Testing PowerShell Wrapped Packages - Using Test Center, you can perform OS compatibility, application virtualization compatibility, and best practices testing of the child .msi and .exe packages that are bundled in a PowerShell script file. PowerShell Wrapped Packages Report - In AdminStudio 2016 SP2, new tests have been added to Report Center for the PowerShell-wrapped packages deployment type. Distributing PowerShell Wrapped Packages - You can distribute PowerShell-wrapped packages to System Center Configuration Manager and Symantec Altiris Client Management Suite using the Distribution Wizard. Virtualizing PowerShell Wrapped Packages - In AdminStudio 2016 SP2, you can convert a PowerShell-wrapped package to a virtual package using the Conversion Wizard. Testing PowerShell Wrapped Packages on a Virtual Machine - You can test the installation of a PowerShell wrapped package on a virtual machine using the Test on Virtual Machine Wizard. This wizard uses the capability of the Automated Application Converter tool to spin up the selected virtual machine and install the selected package. Customizing the PowerShell Installer - You can customize the banner image that is displayed in the PowerShell installer and the post-installation messages that are displayed. Editing a PowerShell-Wrapped Package - You can edit the PowerShell-wrapped package script (.ps1 file) using the Windows PowerShell ISE application. Invoke-ASPowerShellWrap - In AdminStudio 2016 SP2, a new PowerShell API command has been added to AdminStudio to support performing PowerShell wrapping. Support for Additional Types of Complex Installer Executables - In AdminStudio 2016 SP2, enhanced identification of imported complex installer executables is provided. AdminStudio can now detect the following additional types and read information from those packages including the following types: InnoSetup Nullsoft WiseScript WiX Burn Advanced Installer InstallAnywhere Child Packages of Imported Packages - Starting with AdminStudio 2016, when you import suite executables (.exe) that contain child packages, the child packages are automatically extracted during import and are available for testing. Java Detection Tests and Java Dependency Reports for Desktop Applications - AdminStudio 2016 SP2 includes new Java version dependency detection tests for desktop applications and Java dependency reports. New Windows Server 2016 Compatibility Tests in Test Center - In AdminStudio 2016 SP2, 53 OS compatibility tests for Windows Server 2016 have been added. Support for System Center Configuration Manager (Current Branch) - AdminStudio 2016 SP2 supports System Center Configuration Manager (Current Branch). You can connect Application Manager to a System Center Configuration Manager (Current Branch) server, which enables you to import packages from and distribute packages to that server. Ability to Add Destination Group During System Center Configuration Manager Distribution - In AdminStudio 2016 SP2, you can now create a new destination group in System Center Configuration Manager directly from the Destination Group panel of the Distribution Wizard. Ability to Select Connection on Microsoft Configuration Manager Deployments Report - When viewing the Microsoft Configuration Manager Deployments Report in AdminStudio 2016 SP2, you can now choose which System Center Configuration Manager connection that you want to view a report on. Ability to Set Temporary Directory Location - Previously, you were unable to change the location of the AdminStudio temporary directory. In AdminStudio 2016 SP2, a new option, Select Temporary Location, has been added to the General Options > General tab of the Application Manager Options dialog box where you can specify the AdminStudio temporary directory. In this field, specify a location that AdminStudio has access to. InstallShield 2016 SP2 - AdminStudio 2016 SP2 includes InstallShield 2016 SP2, which includes the following new features: Integration with FlexNet Code Aware. Support for Microsoft Visual Studio 2017. Support for the Latest Releases of Windows Operating Systems. Microsoft SQL Server 2016 Support. Support for Creating UWP App Packages. SQL Support Added to Suites. Tile Configurations. New InstallShield Prerequisites for Microsoft Visual C++ 2015, .NET Framework 4.6, and More. Predefined System Searches for Adobe Reader, Microsoft Office and the .NET Framework. Direct Editor View Enhancements. Suite UI Enhancements. Kill Process Custom Action Enhanced. Ability to Set the Default Value Used for Component Attributes. Ability to Filter Items by Features in Additional Views. Digital Signature Updates. Zip
      CRC32: 9066031F
      MD5: AEE4FDE2B6B4B47372F7A202B41CAD7F
      SHA-1: 5E9405CA80BF082F43C2D18721EE86880F4EF6B6
      Exe - Katılımsız Unattended
      CRC32: 9D4F1DA5
      MD5: 21CE113D43950B824FD45C3FD4E6C6E1
      SHA-1: 1CE1E1EF71FDBB28376023F52EFE6B649F279FC3

Katılımsız Unattended
      https://www.mirrored.to/files/2DYGUQTO/AdminStudio.Repackager.v15.02.TEAM-Full.zip_links

Unattended preparation program - Katılımsız hazırlama programı
    • By _2024_
      SIW Technician 2024 v14.1.0417 Multilingual

SIW Technician 2024 v14.1.0417 Multilingual
      TR | System Information for Windows
      SIW, bilgisayarınızı analiz eden ve sistem özellikleri ve ayarları hakkında ayrıntılı bilgi toplayan ve onu son derece anlaşılabilir bir şekilde görüntüleyen Windows için gelişmiş bir Sistem Bilgisi aracıdır. SIW bir rapor dosyası (HTML, JSON, CSV, TXT veya XML) oluşturabilir ve toplu iş modunda çalıştırabilirsiniz (Bilgisayar Envanteri, Donanım, Yazılım ve Ağ Bilgileri, Yazılım Lisans Yönetimi, Güvenlik Denetimi, Sunucu Yapılandırma Yönetimi için).
      Sistem Bilgisi birkaç ana kategoriye ayrılmıştır:
      Yazılım Bilgileri: İşletim Sistemi, Yazılım Lisansları (Ürün Anahtarları / Seri Numaraları), Şifreler Kurtarma, Yüklü Programlar, Uygulamalar, Güvenlik, Erişilebilirlik, Çevre, Bölgesel Ayarlar, Dosya İlişkilendirmeleri, Çalışan İşlemler, Yüklenen DLL'ler, Sürücüler, NT Servisleri, Otomatik Çalıştırma, Zamanlanmış Görevler, Veritabanları, Ses ve Video Kodekleri, Paylaşılan DLL'ler, ActiveX, MMC Eklentileri, Kabuk Uzantıları, Olay Görüntüleyici, Sertifikalar vb.
      Donanım Bilgisi: Sistem Özeti, Anakart, BIOS, CPU, Bellek, Sensörler, Aygıtlar, Yonga Kümesi, PCI / AGP, USB ve ISA / PnP Aygıtları, Sistem Yuvaları, Ağ Bağdaştırıcıları, Ekran Kartı, Monitör, Ses Aygıtları, Depolama Aygıtları, Mantıksal Diskler , Disk Sürücüler, CD / DVD Aygıtları, SCSI Aygıtları, SMART, Bağlantı Noktaları, Pil ve Güç Politikası, Yazıcılar vb.
      Ağ Bilgisi: Ağ Yapılandırması, Ağ İstatistikleri, Ağ Bağlantıları, Active Directory (Bilgisayarlar, Gruplar ve Kullanıcılar), Ağ Paylaşımları, Açık Bağlantı Noktaları vb. Ile ilgili Temel / Genişletilmiş Bilgiler
      Araçlar:
      Ağ Araçları: MAC Adres Değiştirici, Yerel Ağda Uyandırma, Uzaktan Lisanslar (Windows Klasöründen, Uzak Bilgisayardan veya Kayıt Defteri Kovanından), Ana Bilgisayar Taraması, Ping, Trace vb.
      Çeşitli Aletler: Eureka! (Yıldızların arkasına gizlenmiş kayıp şifreleri göster), Kapatma / Yeniden Başlatma, Monitör Testi, MUICache Görüntüleyici, URL Gezgini, Açık Dosyalar vb.

SIW Technicians:
      SIW Technicians is an information tool complex system, for Microsoft Windows, check your PC and collect detailed data about the properties and system settings and displays it in a way very easy to understand. SIW Technicians can create a report file (JSON, HTML, TXT, CSV or XML) and you can use that file in batch mode (for Inventory computer inventory of hardware and software, asset inventory, security audit, license Management software, configuration Management server).
      SIW Technicians - analyze and test the entire system
      Especially SIW is regularly updated (usually once per quarter) to provide the most accurate results.
      The features of the SIW Technicians
      Data software: operating System, software licenses (product Key, serial Number, Key CD), installed software and Hotfixes, password Recovery process, the operation Time of the system, server Configuration, services, audio and video Codecs, etc. Hardware information: CPU, Motherboard, sensor, chipset, BIOS, PCI / AGP, USB and ISA / PnP devices, video Card, Drives, Screen, devices, SCSI devices, CD / DVD, SMART, Ports, network Cards, printers, PCI, etc. Network information: basic Data / expansion of network Configuration, network statistics, Active Directory (computers, users and Groups), network sharing, network connections, open Ports, etc. Network tools: Scanner, neighbors, MAC address changes, Ping, Open the file, traces etc. Tools misc: Eureka! (Display lost passwords under asterisks), Wake-On-LAN, Check the screen, The discover URL, Shutdown / reboot, etc. The real-time monitoring: memory, CPU, Use the file, page and network Traffic. Anasayfa: https://www.gtopala.com/
        Katılımsız Unattended
      https://www.mirrored.to/files/ZHSXS6O6/SIW_Technician_2024_v14.1.0417_Multilingual_TEAM-Full.zip_links

Zip
      CRC32: B63B32C8
      MD5: E559B92C7B3C191224637848185410A8
      SHA-1: D013DDE743AAB04A51F15CFCC6831521797BE9A2
      Exe - Katılımsız Unattended
      CRC32: FB70548B
      MD5: 868BD74650284A9205A89ED34DC8440A
      SHA-1: AD30CA6D18BF9B0FC5145FD635E317D42A1A2DEB

• By shadesofdeath
      Defender Dışlama Aracı v1.0
      Microsoft Defender Antivirüs ya da üçüncü taraf bir antivirüs çözümü seçmeniz fark etmeksizin, bu ürünlerin kritik Dosya ve klasörleri taramadığından emin olmanız gerekir çünkü Microsoft Security Essentials ya da Microsoft Defender zaman zaman bazı Dosya ve klasörlerde sorunlara neden olur. Tipik sorunlar arasında yavaş performans, bazı gerekli dosyaların silinmesi veya düzensiz çalışma yer alır ya da güvendiğiniz bir dosya veya klasörü kötü amaçlı olarak işaretleyebilir. Bu sorunları aşmak için bu tür dosya ve klasörleri istisnalar listesine ekleyebilirsiniz.
      Özellikleri
      Kolay kullanıcı arayüzü Export ve Import özelliği Açık / Karanlık tema desteği 4 Tane dil desteği (Türkçe , İngilizce , Almanca , Rusça) Ekran Görüntüleri

İndir

• By qxqx
      Windows XP x86 Multilingual Pack - Integral Edition 2023.11.24

[---------- INCLUDES ----------]
      (#) Language Packs for Windows XP Editions:
      * Professional
      * Tablet PC 2005
      * Media Center 2005
      * POSReady 2009
      (#) Language Packs for Windows XP Components:
      * .NET Framework 1.1 SP1
      * .NET Framework 3.5 SP1
      * .NET Framework 4.0 Extended
      * Active Directory Application Mode SP1
      * Internet Explorer 6 SP1
      * Internet Explorer 7
      * Internet Explorer 8
      * MSN Messenger 5.1
      * Remote Desktop Connection 6.0
      * Remote Desktop Connection 6.1
      * Remote Desktop Connection 7.0
      * Windows Installer 4.5
      * Windows Media Player 9
      * Windows Media Player 10
      * Windows Media Player 11
      * Windows Movie Maker 2.1
      * Windows PowerShell 1.0
      * Windows Rights Management Services SP2
      * Windows Search 4.0
      * Windows Update Agent 3.0
      * XML Paper Specification

File Details Author: Ramsey File Size: 5.95 GB (Gigabytes) Version: 2023.11.24 File Format: ZIP (Compressed File Archive)  
      Download Links
      Torrent (P2P) Download: Magnet HTTP Download: GoFile.io [---------- INSTALLATION -----------]
      1. Install the base Windows XP Language Pack by starting the file ".\Windows XP Operating System\1. Multilingual User Interface\MUISETUP.EXE".
      2. Install the "MUI Update" and the "MUI HotFix" from the folder ".\Windows XP Operating System".
      3. Install the Component Language Packs from the main folder for the Windows XP Components that are installed on your computer.
      4. Change the language at "START Menu -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Languages" and then LogOff/LogOn or Restart your computer for the new setting to take effect.
      [---------- INFORMATION -----------]
      (#) Windows XP Updates:
      * If you want to update your Windows XP x86 (32-bit) with the latest updates, then download the latest version of the "Unofficial Service Pack 4" from:
      http://msfn.org/board/topic/171171-introducing-unofficial-windows-xp-sp4
      * If you want a Windows XP Professional x86 (32-bit) ISO with the latest updates already included, then download the latest version of the "Windows XP Professional SP3 x86 - Integral Edition" from:
      http://www.zone54.com/downloads/software/operating-systems/123-windows-xp-professional-sp3-x86-integral-edition
      (#) General:
      * If you have more Windows XP x86 MUI Packs, then feel free to share them, so that they can be also added to this Multilingual Pack.
      (#) Included Languages are:
      Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch (Standard) Estonian Finnish French (Standard) German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese (Brazil) Portuguese (Standard) Romanian Russian Spanish (Modern Sort) Slovak Slovenian Swedish Thai Turkish https://zone94.com/downloads/software/operating-systems/147-windows-xp-x86-multilingual-pack-integral-edition

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...