Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

√· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √· 2020.09.22

karadurak
 Share

Recommended Posts

can3767, 28 dakika önce yazdı:

aynı hatayı veriyor eklediğime rağmen

Flaşınız 2 parça ise _WIN klasörünü ntfs kısmına kopyalayıp deneyebilirsiniz ya da bilgisayarınızın D bölümüne kopyalayıp deneyin. Program _WIN klasörünü tüm sürücülerin anadizininde arıyor.

Edited by red_d

Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_02_01

Bazı kullanıcılarda görünen administratör etki alanı problemi giderildi.

------------------------------------------------

Please register to see this content.

İso Boyutu: 5,60 GB (6.023.555.072 bayt)

Sistem gereksinimleri:
1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.

• Like 3
  • Thanks 1

indirmeye başladım indirip deneyeceğim sonucuda burada yazarım.yarım saatte elinde olur diyor dovload menecer.iyiki kota derdi yok  sorunsuzca indirebiliyoruz birde değerli dostum kara durak hızlı link ekliyor daha ne olsun değmeyin keyfine .iyiki turbobit filan ekleyipde bizi mağdur bırakmıyor .hele böyle büyük dosyalarda turbobiti gördümmü hiç ilgilenmiyorum .5  6 mb lık dosya olursa belki iner diyor ilgileniyorum .gb lık dosya oldumu günlerce indirme sürecek o süre zarfında internet gitmemesi lazım bilgisayar hiç kapanmaması lazım varmı böyle günlerce üzerinde uğraşacak vatandaş .doğrusu o paylaşım altında yumutlıyacak olsa uğraşmam .allah muhtaç etmesin öyle linki olan paylaşımlara amin diyorum  

işte örneği resimde görün  kafadan sallamıyorum .iyiki karadurak böyle bir link vermediği içinde ayrıca kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum .internet aynı bilgisayar aynı ama arada ki farka bakın ve görün  diye resmi paylaştım  23 dk  yazan yeri dikkate almayın o paralı turbobite üye olanlar içindir bizim gibi üye olmayanların tek alternatifi    34 saate indirilen kısımdır  bunu unutmayın derim 33 saate verceğine verme .insanlara işkence etmekten zevkmi alıyorsun demiya 

Edited by tahsin4345
  • Like 1

karadurak, Bir saat önce yazdı:

KMPE klaörünü KMboot içine uygula>değiştir yapmanız yeterli

5,60 gb lık çalışmanın güncellenmiş halini indirip denedim.  sorunlu olan administrator hesabı bulunamadı hatası düzelmiş elinize sağlık karadurak dostum .yalnız bir şey soracam  win10 ful 32 bit olan da masaüstü normal birşekilde geliyor lakin wifi ağını göremediği için ful drıver kur deyince çarşı pazar karışıyor sonuç restard atarak bitiyor .eğer ful dırıver kur demeden kullacam dersen sorun yok . takır takır çalışıyor .ben diyorumki bu win10 32 bit olan çalışma  2018 de yaptığınız çalışmada wifi drıver sorunu yaşamıyordu.orada baktım drıver kılasöründe 600 mb kusurluk drıver dosyası var bu çalışmada 400 kusur cıvarında bu iki çlışmadaki  o drıver kılasörlerini değiştirsem bu sorunu çözebilirmiyiz .yani win10  32 bitte wifi drıver sorunu yaşanıyor  onu düzelmenin bir yolu varmıdır teşekkürler  

eternet kaplosuyla internete bağlanıyorsan wiifiye ihtiyac duymadığı için hiç sorunsuz internete bağlanabiliyor.

Edited by tahsin4345

karadurak, 7 saat önce yazdı:

Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_02_01

Bazı kullanıcılarda görünen administratör etki alanı problemi giderildi.

İso Boyutu: 5,60 GB (6.023.555.072 bayt)

Sistem gereksinimleri:
1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.

görüldüğü üzere mozılla ile xp üzerinden yazıyorum  teşekkürler xpde hallolmuş

bu ikinciside native üzerinden google cromeyle acılan sayfadan yazıyorum

Edited by tahsin4345

buda win8 ful sürüm olan yani sıralamada nativenin hemen üstünde yer alan windovs herşey hazır şekilde geliyor yani drıver filan kurcalamaya gerek yok direk şifreni gir internete bağlan işini gör hemide hızlı bir sistem .benim gördüğüm budur

win10  32 bit ful olanda eternet üzerinden internete sorunsuz bağlanan wifi ile bağlanmak istersen  mecburen ful drıveri  kur diyeceksin çünkü wifi yi görmüyor.ozamanda hiçbir işlem yapamıyacaksın çünkü  cortayı çekiyor masaüstü diye birşey kalmıyor ortada kendisini kapatarak selamete ulaşabiliyorsun yani vazgeçtim geri döneyimde deme şansın yok ful drıveri kur dediysen  tekrar acmak zorundasın .ikinci resimde 

Edited by tahsin4345

tahsin4345, 23 dakika önce yazdı:

win10  32 bit ful olanda eternet üzerinden internete sorunsuz bağlanan wifi ile bağlanmak istersen  mecburen ful drıveri  kur diyeceksin

O sorun ekran kartıyla ilgili, oralarda bir yerde wlan driver kur vardı ekran kartını kurmadan wlan kurulabilir, menülerde görünmüyorsa windows manager e bir bakın. 

• Thanks 1

red_d, 42 dakika önce yazdı:

O sorun ekran kartıyla ilgili, oralarda bir yerde wlan driver kur vardı ekran kartını kurmadan wlan kurulabilir, menülerde görünmüyorsa windows manager e bir bakın. 

bir bakacağım .bu son düzenlemeyle bu çalışma bomba gibi olmuş sadece o bahsettiğimiz kısım hariç oda olmasada olur ama bir dediğini yapıp deneyecegim ayni araştıracağım ilginiz için teşekkürler

wlan drıvere bastım hiçbir tepki vermedi  network drıvere bastım oda tepki vermedi  mesajı yazarken tekrar birkezdaha tıklayayım bakalım belki tepki verir umuduyla tıklayınca maus bir altındaki ful drıver secenegine gidince mesajıda yazmayı bitiremedim yani restartı bastı 

Edited by tahsin4345

@karadurak hocam yıllar sonra mavi ekran gördüm :D XP yi usb 3.0 üzerinden başlatınca başlangıç ekranından sonra masaüstü gelmeden hemen önce mavi ekrana düşüyor. Usb 3.0 ile ilgili dediklerinizi hatırlayıp usb 2.0 dan başlattığımda sorunsuz açılıyor, minstall de sorun yok hiçbir hata vermiyor. XP zaten eski makinelerde lazım olacağı için hiç sorun yok, eski makinelerde de usb 3.0 yok zaten, tabi bir de o kadar eski makine bulabilirsek :) 

• Like 1

red_d, 2 saat önce yazdı:

@karadurak hocam yıllar sonra mavi ekran gördüm :D XP yi usb 3.0 üzerinden başlatınca başlangıç ekranından sonra masaüstü gelmeden hemen önce mavi ekrana düşüyor. Usb 3.0 ile ilgili dediklerinizi hatırlayıp usb 2.0 dan başlattığımda sorunsuz açılıyor, minstall de sorun yok hiçbir hata vermiyor. XP zaten eski makinelerde lazım olacağı için hiç sorun yok, eski makinelerde de usb 3.0 yok zaten, tabi bir de o kadar eski makine bulabilirsek :) 

mavi ekran candır :D  nostalji olur artık sanal makine de kullanırız

Edited by karadurak
  • Haha 1

@karadurak üstad, Windows 10 full versiyondan portable olarak çalışan bir programımı çalıştırmak istediğimde .net framework hatası sebebiyle program çalışmadı. Sistem klasörlerinden baktığımda .net var olarak gözüküyor.  Bu programımı nasıl çalıştırabilirim? İsterseniz test etmeniz adına programı özelden gönderebilirim.

nQYDrn.png

By_FaRuK, 37 dakika önce yazdı:

@karadurak üstad, Windows 10 full versiyondan portable olarak çalışan bir programımı çalıştırmak istediğimde .net framework hatası sebebiyle program çalışmadı. Sistem klasörlerinden baktığımda .net var olarak gözüküyor.  Bu programımı nasıl çalıştırabilirim? İsterseniz test etmeniz adına programı özelden gönderebilirim.

Her program çalışmaz bağımlılıklarını bulmak lazım. gönderin yine de bakayım 

• Thanks 1

Güncel versiyonda bütün sürümleri test ettim.

Bütün sürümlerde de hiç bir sorun göremedim.

Xp native versiyon dahil bütün herşey çalışır durumda. ?

.net 3.5 gerektiren bir uygulamam vardı. Onu yine çalıştıramadım. Ama sanırım başka şeylere de ihtiyaç duyuyor.

Eline, emeğine sağlık @karadurak üstad. Bütün herkese hitap eden çok başarılı bir çalışma oldu gerçekten.

Elin yabancı sistemlerine bir ihtiyacımız kalmadı artık sayende.

Edited by By_FaRuK

By_FaRuK, 4 dakika önce yazdı:

Güncel versiyonda bütün sürümleri test ettim.

Bütün sürümlerde de hiç bir sorun göremedim.

Xp native versiyon dahil bütün herşey çalışır durumda. ?

.net 3.5 gerektiren bir uygulamam vardı. Onu yine çalıştıramadım. Ama sanırım başka şeylere de ihtiyaç duyuyor.

Eline, emeğine sağlık @karadurak üstad. Bütün herkese hitap eden çok başarılı bir çalışma oldu gerçekten.

Elin yabancı sistemlerine bir ihtiyacımız kalmadı artık sayende.

Teşekkürler @By_FaRuK  \Windows\Microsoft.NET\ klasörü içindeki   "assembly"  klasörünü  bir önceki dizine ani \Windows dizinine atıp çalıştırmayı denediniz mi ?

keyfoagam, 3 saat önce yazdı:

full sistem tekrardan indirmek yerine güncelleme paketi şeklinde ayrı paylaşılamazmı?

bu şekilde yapabilen var yapamayan var kafa karışıklığı oluşturuyor diye güncelleme paketi yapmıyorum.

• karadurak changed the title to √· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √· 2020.08.22
  • sk8er_boi unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By qxqx
      Windows XP x86 Multilingual Pack - Integral Edition 2023.11.24

[---------- INCLUDES ----------]
      (#) Language Packs for Windows XP Editions:
      * Professional
      * Tablet PC 2005
      * Media Center 2005
      * POSReady 2009
      (#) Language Packs for Windows XP Components:
      * .NET Framework 1.1 SP1
      * .NET Framework 3.5 SP1
      * .NET Framework 4.0 Extended
      * Active Directory Application Mode SP1
      * Internet Explorer 6 SP1
      * Internet Explorer 7
      * Internet Explorer 8
      * MSN Messenger 5.1
      * Remote Desktop Connection 6.0
      * Remote Desktop Connection 6.1
      * Remote Desktop Connection 7.0
      * Windows Installer 4.5
      * Windows Media Player 9
      * Windows Media Player 10
      * Windows Media Player 11
      * Windows Movie Maker 2.1
      * Windows PowerShell 1.0
      * Windows Rights Management Services SP2
      * Windows Search 4.0
      * Windows Update Agent 3.0
      * XML Paper Specification

File Details Author: Ramsey File Size: 5.95 GB (Gigabytes) Version: 2023.11.24 File Format: ZIP (Compressed File Archive)  
      Download Links
      Torrent (P2P) Download: Magnet HTTP Download: GoFile.io [---------- INSTALLATION -----------]
      1. Install the base Windows XP Language Pack by starting the file ".\Windows XP Operating System\1. Multilingual User Interface\MUISETUP.EXE".
      2. Install the "MUI Update" and the "MUI HotFix" from the folder ".\Windows XP Operating System".
      3. Install the Component Language Packs from the main folder for the Windows XP Components that are installed on your computer.
      4. Change the language at "START Menu -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Languages" and then LogOff/LogOn or Restart your computer for the new setting to take effect.
      [---------- INFORMATION -----------]
      (#) Windows XP Updates:
      * If you want to update your Windows XP x86 (32-bit) with the latest updates, then download the latest version of the "Unofficial Service Pack 4" from:
      http://msfn.org/board/topic/171171-introducing-unofficial-windows-xp-sp4
      * If you want a Windows XP Professional x86 (32-bit) ISO with the latest updates already included, then download the latest version of the "Windows XP Professional SP3 x86 - Integral Edition" from:
      http://www.zone54.com/downloads/software/operating-systems/123-windows-xp-professional-sp3-x86-integral-edition
      (#) General:
      * If you have more Windows XP x86 MUI Packs, then feel free to share them, so that they can be also added to this Multilingual Pack.
      (#) Included Languages are:
      Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch (Standard) Estonian Finnish French (Standard) German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese (Brazil) Portuguese (Standard) Romanian Russian Spanish (Modern Sort) Slovak Slovenian Swedish Thai Turkish https://zone94.com/downloads/software/operating-systems/147-windows-xp-x86-multilingual-pack-integral-edition

• By qxqx
      Vovsoft All Softwares Pack 2022

Vovsoft All Softwares Pack 2022
      Windows Software
      We are dedicated to offering quality software and constantly improving our products according to user needs. Our software is compact and targeted to the job that you need.
      In this page, you can find Vovsoft applications for Windows. You can download and use them on your desktop or laptop computers.

Kaliteli yazılım sunmaya ve ürünlerimizi kullanıcı ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirmeye adadık. Yazılımımız kompakttır ve ihtiyacınız olan işi hedefler.
      Bu sayfada Windows için Vovsoft uygulamalarını bulabilirsiniz. Bunları masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda indirebilir ve kullanabilirsiniz.
      HomePage:
      https://vovsoft.com/ https://vovsoft.com/windows-software/
       Full Pack 2022
      Vovsoft All Softwares Pack 2022.7z (294.59 MB)

Rar - Hash
      CRC32: EEA6EC0C
      MD5: CA84A7C66E5F823DF5B869FABF69CB22
      SHA-1: C8E17010A609571018360C410B72E5F61036C80E

• By artae
      File Size : 0.7 Mb
      Ana Sayfa https://www.carifred.com/wau_manager/
      Değişiklik günlüğü https://www.carifred.com/wau_manager/about.php
      WAU Manager,  yerleşik Windows Güncelleme arayüzünün tam özellikli bir alternatifidir. Bu araç size Windows Güncellemeleri üzerinde tam kontrol sağlar.
      ne zaman ve nasıl yüklendikleri gibi bilgiler içerir ve Windows güncellemeleri için tam kaldırma ve bakım desteğine sahiptir.

Özellikler :
      - İstendiğinde, özel bir masaüstü kısayoluna çift tıklayarak manuel olarak güncelleyin
      - İstenilen sıklıkta otomatik olarak güncelleyin. Günde bir kez, ayda bir veya yılda bir kez veya ne karar verirseniz verin.
      - Mevcut güncellemelerin otomatik olarak indirilip kurulacağını seçebilirsiniz.
      - Birden fazla güncellemeyi aynı anda kolayca kaldırın.

WAU Manager (Windows Automatic Updates Manager) is a fully featured replacement for the built in Windows Updating interface.

This tool gives you full control of the Windows Updates, such as when and how they are installed, and has full uninstall and maintenance support for Windows updates.
      Update manually when desired with just one click on a dedicated desktop shortcut
      Update automatically with the desired frequency. Once a day, once a month or once a year, or whatever you decide.
      You get to choose whether the available updates are automatically ed and installed or not.
      Easily uninstall several updates at once.
      The Install updates module, which searches for available updates, and installs the desired ones. You can also hide updates from this module. Hidden updates are not displayed as available for install.
      The Uninstall Updates module, which lets you uninstall or hide updates that were previously installed.
      The Unhide Updates module, which lets you view hidden updates and unhide the desired ones.
      The View update history module, which displays the Windows Update history and lets you perform maintenance actions related to Windows Update.

Updates: official site does not provide any info about changes in this version

http://nitroflare.com/view/3B5C98E7736C4E3/dgzdc.WAU.Manager.Windows.Automatic.Updates.2.8.0.0.rar https://rapidgator.net/file/fc976467cc6f01855d5b6e48ba37d07b/dgzdc.WAU.Manager.Windows.Automatic.Updates.2.8.0.0.rar  

• By mephistooo2
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v9x sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Aktivasyon Türü
      Desteklenen Ürünler
      Aktivasyon Süresi
      Dijital Lisans
      (İnternet bağlantısı gereklidir)
      Windows 10 / 11
      Kalıcı
      KMS38 Lisans
      (İnternet bağlantısı gerekli değildir)
      Windows 10 / 11 / Server (2008-2022)
      2038 yılına kadar
      KMS Lisans
      (İnternet bağlantısı gerekli değildir)
      Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 / 11 / Server (2008-2022) / Office 2013-2021 (VL)
      180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans
      (İnternet bağlantısı gereklidir)
      Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 / 11 / Server (2008-2022) / Office 2013-2021 (VL)
      180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      Desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.
      Bilgisayarınızda RETAIL Office sürümleri yüklü ise KMS Suite aktivasyon işlemine başladığında Office ürünleri
      için VOLUME Lisans sertifikaları otomatik yükleyecektir.

NOT: Ön izleme resmi eski sürümlere ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v6x yada 7-Zip v20x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com

KMS Suite — Yandex.Disk
      Son güncelleme tarihi: 14.10.2023
      Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasadaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 
      Virustotal Sonuçları:
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      AKTİVASYON YÖNTEMLERİ HAKKINDA:
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS INJECT ILE ETKINLEŞTIRME İŞLEMİNDEN BIR SÜRE SONRA OFFICE ÜRÜNLERİ İÇİN "LİSANSINIZDA BIR SORUN VAR" UYARISI VERIRSE YAPILMASI GEREKENLER (@otukenve @neccooy üyelerimizin geri bildirimleri sonucu ortaya çıkan sorunun çözümü) :
      BİLİNEN HATALAR:
      Bir hata bulursanız konu üzerinden ayrıntılı bir şekilde bildirin...
      EKSTRA:
      Versiyon Değişiklikleri:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...