Jump to content
karadurak

Kmpe Xp-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_02_12

Recommended Posts

@karadurak  hocam sen zaten not almışsındır ama şimdiye kadar yazılanları özetleyim, sana kolaylık olsun.

1- imdisk aktifleştirme. 

2- uefi tablet pc ler için x86 sistemleri EFI/microsoft/boot/bcd ye ekleme.

Hatta w8 ve w10 her ikisini de eklersen daha güzel olur, hem tek bcd kullanırız hem seçmeli başlangıç yaparız hem de ram miktarı düşük tabletlerde w8 daha rahat çalışır. 

3- flaş hazırlama konusunda sorun yaşan varsa (flaşı 2 ye bölme, fat32 kısmı bootable yapma vs.) bootice kullanımı ile ilgili videolar konuda mevcuttur. 

Saygılar. 

red_d, 6 dakika önce yazdı:

@karadurak  hocam sen zaten not almışsındır ama şimdiye kadar yazılanları özetleyim, sana kolaylık olsun.

1- imdisk aktifleştirme. 

2- uefi tablet pc ler için x86 sistemleri EFI/microsoft/boot/bcd ye ekleme.

Hatta w8 ve w10 her ikisini de eklersen daha güzel olur, hem tek bcd kullanırız hem seçmeli başlangıç yaparız hem de ram miktarı düşük tabletlerde w8 daha rahat çalışır. 

3- flaş hazırlama konusunda sorun yaşan varsa (flaşı 2 ye bölme, fat32 kısmı bootable yapma vs.) bootice kullanımı ile ilgili videolar konuda mevcuttur. 

Saygılar. 

Teşekkür ederim hocam yarın halledip yükleme yaparım tekrardan 

• Like 1

@karadurak hocam bide su bios şifrelerini kırmayla ilgili bişeyler olması mumkunmu yada varda benmi gormedim pccmos cleaner tarzı

not birde acılırken sistemmi adminmi 4 saniye olayını kaldırıp direkt sistemle acılmasını icin ne yapmam lazım

Edited by bymax

bymax, 22 dakika önce yazdı:

@karadurak hocam bide su bios şifrelerini kırmayla ilgili bişeyler olması mumkunmu yada varda benmi gormedim pccmos cleaner tarzı

not birde acılırken sistemmi adminmi 4 saniye olayını kaldırıp direkt sistemle acılmasını icin ne yapmam lazım

öyle bir program var mı bende bilmiyorum. bakın eger yoksa tavsiye ettininiz bir programı ekleriz.

wim > PEMaterial klasörü  içindeki UI_LogonPE.jcfg dosyasını notepat ile açıp   "auto_logon_second":0  sıfır yap kaydet 

anvG14.png

Edited by karadurak
  • Like 1

sistem güncellendi. 

1- imdisk aktifleştirildi.

2- uefi tablet pc ler için x86 sistemleri için bcd dosyası eklendi.

3-WIM kurulum yönetemi dışarıya taşındı ve güncellendi. Wım klasörünü NTFS sürücüsüne taşıyabilirsiniz ama ana klasörü tamamen silmeyiniz. 

• Like 5

@karadurak üstad iso adını bundan sonra boşluk bırakmadan yaparsan iyi olur malum yeni boot etme yöntemleri gelişiyor ilk test de boşluk olunca iso yu bulamıyor.  

• Like 1

karadurak, 4 saat önce yazdı:

öyle bir program var mı bende bilmiyorum. bakın eger yoksa tavsiye ettininiz bir programı ekleriz.

Hocam CMOS De-Animator diye bir program var ama her bios ta işe yaramıyor diye her hatırlıyorum.

• Like 1

karadurak, 4 saat önce yazdı:

hocam tşk. ilk denemem symenu portable yazılım platformu oldu çalıştı bir problem yok istediğiniz portable programı ekleye bilirsiniz ben firefox 70.0 sürümünü ve3d youtube downloder yükledim çalıştı 1300den fazla program bünyesinde sizde isterseniz farklı bir program yükleye bilirsiniz1943663530_2019-11-0617_03_58-Window.thumb.png.9061e81587731c4f7cb3bffeb35a1620.png

https://www.ugmfree.it/

https://www.ugmfree.it/SyMenuDownload.aspx

Edited by 34ero
  • Like 2

@34ero  net frameworklu sürümde ram kullanımı ne durumda bakabilir misin, fazla artış yoksa bu sürümü kullanmak daha mantıklı bence.

red_d, Bir saat önce yazdı:

@34ero  net frameworklu sürümde ram kullanımı ne durumda bakabilir misin, fazla artış yoksa bu sürümü kullanmak daha mantıklı bence.

virtualbox da win 10 32bit de 1.55gb  ram , cpu genelde 0  (sanala 2gb ram ayrılmıştı)

win 10 64 bit de 1.40gb ram cpu genelde  0

önceki sürümü denedim 

win10 64bit de 1.22 gb ram cpu genelde 0

yanılmıyorsam ortalama 0.25 gb  gibi bir fark var

Edited by 34ero
  • Thanks 1

34ero, 46 dakika önce yazdı:

hocam tşk. ilk denemem symenu portable yazılım platformu oldu çalıştı bir problem yok istediğiniz portable programı ekleye bilirsiniz ben firefox 70.0 sürümünü ve3d youtube downloder yükledim çalıştı 1300den fazla program bünyesinde sizde isterseniz farklı bir program yüklene bilirsiniz1943663530_2019-11-0617_03_58-Window.thumb.png.9061e81587731c4f7cb3bffeb35a1620.png

https://www.ugmfree.it/

https://www.ugmfree.it/SyMenuDownload.aspx

.net versiyonunda masaüstünde bulunan Windows Manager ve 78setup v2.4 linkleri çalışıyormu @34ero ?

Ben okulda indirdim flash belleğe sadece kmpe dizinini kopyaladım ve gerçek makinede test ettiğimde linklerin çalışmadığını gördüm....ya indirmede sıkıntı oldu yada gerçekten sorun var...bir bakabilirmisin acaba?

Şu an .net framework olan versiyonu yeniden indiriyorum...tekrar deneyeceğim

Edited by crasadure

crasadure, Bir saat önce yazdı:

.net versiyonunda masaüstünde bulunan Windows Manager ve 78setup v2.4 linkleri çalışıyormu @34ero ?

Ben okulda indirdim flash belleğe sadece kmpe dizinini kopyaladım ve gerçek makinede test ettiğimde linklerin çalışmadığını gördüm....ya indirmede sıkıntı oldu yada gerçekten sorun var...bir bakabilirmisin acaba?

virtualbox da win10 64 bit de sorunsuz olarak her iki programda açıldı...

crasadure, 36 dakika önce yazdı:

Hocam üst mesajda bahsetmiştim. 78setup ve wim manager _WIN klasörüne taşındı. Onları da kopyalayın 

• Thanks 1

lfkaya, 5 dakika önce yazdı:

Sorunsuz bir şekilde aiboot a nasıl ekleyebilriz

AIOBOOT konusunda bu konuda video çekmiştim. Video ya ek olarak yapılması gereken şey; ISO içindeki _WIN dizinini de flash belleğin kök dizinine kopyalamanız gerekiyor

270236202_AOBOOT.jpg.d2248a03a2a930f68afcfecf0f62a0a6.jpg

14- AIO Boot'a KMPE PE Projesini Manuel Ekleme

14-2 : KMPE Projesini Grub4DOS a Ekleme

KMPE eklemek için Ek Dosyalar:KMPE_Dosyalar.rar

• Like 3

RAM kullanım karşılaştırması (program çalıştırmadan)

Eski KMPE Win10x64 ---> 1.1gb

Yeni KMPE Win10x64 (Net Frameworksüz) ---> 1.45gb

Yeni KMPE Win10x64 (Net Framework dahil) ---> 1.55gb

Yeni KMPE UEFI Tablet PC Win10x86 ---> 910mb

Not: Masaüstü sağ tıkta bulunan "geçici dosyaları temizle" yaparsanız sağ alt köşedeki Wifi işareti kayboluyor, internet gerekli ise önce wifi bağlantısını yapın. Bağlantıyı yaptıktan sonra wifi ikonu kaybolsa bile internet kesilmiyor.

NetFrame Work'lü olmayanı  USBFDD ye yükledim, ilk izlenimim   Multiboot Manager   üzerinden  WinNTSetup'u çalıştıramadım atmatmadığım takla kalmadı  :)     MInst üzerinden  masaüstüne   kısayol atıp  gayet güzel çalıştırlıyor.   Deneyen olumlu ya da olumsuz geri dönerse sevinirim.  

UZUNLAR, 6 dakika önce yazdı:

WinNTSetup'u çalıştıramadım

Net framework lü pakette denedim sorun yok, normal çalışıyor bende. 

• Like 1

red_d, 2 dakika önce yazdı:

Net framework lü pakette denedim sorun yok, normal çalışıyor bende. 

Şimdi NET'li olanın kurulumuna başladım.  Tşk.   

ellerine sağlık sorun çözüldü.Artık kurulum aşamasında diskleri görüyor.

• Like 1

temhem, 21 dakika önce yazdı:

ellerine sağlık sorun çözüldü.Artık kurulum aşamasında diskleri görüyor.

diskleri görmemesi gibi bir sorun olursa ADMİN hesabından giriş yapın

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By artae
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16 | 9h 49 mn | 1.06 GB
      Instructor: Timothy Kenny, Kenny Media

The ultimate toolkit and workbench setup for accelerated learning.

The successor to the popular 2014 edition. What you'll learn

Learn how to set up the ultimate accelerated learning office/environment with these 50 learning machines

Get the best hardware for your learning system, both computers, electronics, office supplies and furniture...plus a lot more.

Find out what tools the most elite learners in the world are using to learn faster and get an edge on their competition

Discover rare tools that you won't hear about anywhere else.

Requirements

An interest in improving your productivity when learning

Description

(Make sure to read about the special 2-for-1 course bonus at the bottom of this description)

This course has a history...

In 2014 I published my second course (I now have over 50 available on Udemy).

It was called 50 Learning Machines.

It was my collection of all my favorite software tools for learning faster.

As a bonus, I included about 15 of my favorite pieces of hardware that I use for learning.

It turned out that this hardware bonus was just as popular, if not more popular, with my students than the software, apps and plugins I recommended in the main body of the course.

Over the years I've added to my collection of hardware tools and developed this idea of building hte ultimate workbench for accelerated learners.

This course is the result of that 3 year mission.

This around all 50 machines are hardware tools, and I've even included some bonuses on top of the original 50 that cover some cutting edge technology that I think is worth taking a look at.

This course has cost me over $10,000 in testing to create. I've tested tons of different items to come up with this final list. I've done lots of research on each category of tool to find the best in the category. I've optimized for price and performance.

Along with the tools, I also share how I use them, which is just as valuable, if not more so, than the list of tools itself.

You'll learn many strats here that I don't teach in my other courses and am revealing here for the first .

The first edition of 50 Learning Machines was one of my best selling courses and great reviews.

BONUS for a limited :

As a bonus, every student that finishes this course to 100% will get free access to the original 50 learning machines course with all the original software, mobile apps and browser extensions completely free.

See you on the inside.

Timothy

Who this course is for:

Proffesionals who want to improve their productivity

Entrepreneurs who want learning hacks to shorten their learning curve on new skills

Students who want to get their studying done is less and with higher quality
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/4E1FBA9D48B0284/v5l7r.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.part1.rar http://nitroflare.com/view/C0137562392670F/v5l7r.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.part2.rar

https://rapidgator.net/file/2df7686ce084fffb4822f438dd33c2b9/v5l7r.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.part1.rar https://rapidgator.net/file/dd8bef548a12a4d89f7eab204514bd04/v5l7r.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.part2.rar

• By artae
      h264, yuv420p, 1920x1080 | ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16, | 1h 39 mn | 200 MB
      Instructor: Ingo Depner

Dictation is one of the oldest language teaching activities and its advantages are numerous.

Improve your German language skills with one of the most efficient learning activities What you'll learn

You will develop strong writing and spelling skills

You will improve your listening comprehension

You will learn new German vocabulary in meaningful context

You will have better German pronunciation

Requirements

Basic knowledge of German is recommended

Pen and paper or word processing software

Description

Latest Update: November 2019

Instructor is available inside the course to answer questions and provide feedback

Includes able PDF files with transcription and English translation

It is an effective tool not only for improving the student's writing ability, but also their listening comprehension, reading and speaking skills. In addition, dictation helps students to diagnose and correct errors that are usually overlooked.

"Write German like a Native" is perfect for you if you want to:

master German writing and spelling skills

understand spoken German with ease

learn new words to expand your vocabulary

perfect your German language pronunciation

start thinking in German

"This course is really useful. I can tell my comprehension is getting better. If there were 100 of these, I would do them all!" - Kyle De Franco

The course develops all 4 German language skills in an integrative way

Listening: as the passage is dictated for students to transcribe

Writing: when students write down the dictated material

Reading: as a follow-up students read the passage silently to check for mistakes

Speaking: when the passage is read loudly to practice pronunciation

"Loved it! The combination of hearing, writing, and comprehension is great! Highly recommended." - Amir Baruch

The dictation exercises start at a basic level and increase in difficulty. New vocabulary and grammatical concepts are added as the exercises advance. For your convenience you will find the transcription and a list of the used words (+ translation) in the resources section of every lecture. Please note that this course does not include grammar explanations, but focuses on dictation as a German language learning tool.

"It is an excellent course, it helps me to improve my writing and listening. I really like the way Ingo dictates, he speaks so clearly and he does dictation in three steps which allow you to understand better and to correct your mistakes. I really recommend this course to the ones who want to practice their German listening and writing." - Emel Balik

This is what you can expect:

10 interesting dictations of everyday spoken/written language

able PDF files with transcription and vocabulary

Exceptional support and prompt answers to your questions

A 30-day full refund guarantee, no questions asked

And last but not least. to write German like a native!

Are you ready? Then sign up for this course and take your German language skills to the next level!

Who this course is for:

Anyone who wants to improve their German listening and writing skills

Please do NOT take this course if you're looking for detailed grammar explanations
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/E845C9321B9EC4F/b0mjg.Write.German.like.a.Native.10.German.Dictation.Exercises.rar

https://rapidgator.net/file/757fd5bf74456b0be70193f6d9665a35/b0mjg.Write.German.like.a.Native.10.German.Dictation.Exercises.rar

• By EgeGrkn
      Windows 10 MSDN ISO Paylaşımları
      Forumdaki MSDN Eksiğini ve Karmaşasını Umarım Ortadan Kaldırabiliriz Bu Yeni Yöntem İle. "whatever127 ve contributorlerine sonsuz teşekkürler. Tüm credit arkadaşlarıma gider.
      Süreç Nasıl İşliyor?
      Dosyalar MediaCreationTool’un Daha Gelişmiş Bir Hali İle Üretiliyor, Basit Bir Script Yöntemiyle Oluşturuluyor. Tüm dosyalar UUP yöntemiyle Microsoft'tan Çekilir Ve Sizlere Orijinal Olarak Sunulur. UUP Yöntemi Tek ISO Oluşturma Yöntemidir. Tüm ISO Sağlayıcıları Bu Yöntemi Kullanır. İşlemler Bittiğinde Sha Değerleri Birebir Aynı Olur. Script Normal Güncellemelere Ek Olarak NetFramework3.5, OnDemand, MediaFeatures, Features, InternetExplorer, WMP Güncellemelerini Ve Paketlerinide Isoya Ekler Ve ISO'yu ESD Olarak Sıkıştırarak Sizlere Sunar. Bu yöntem sayesinde MSDN ISOları isterseniz ham haliyle istersenizde tamamen güncelleştirmeler entegre edilmiş ve özellikleri aktive edilmiş halde kimseye ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Neden Bu Şekilde MSDN ISOları Edinmelisiniz?
      HomeBrew ve Techbench vb gibi yerlerden edinilen isolar 3. parti insanların elinden geçmektedir. Buda güven sorunu doğurabilir. Diğer insanların sunum tarzlarındaki isolarda gerekli güncellemeler olmaz ve gerekli şeyler aktive edilmez. (Alttaki listeyi inceleyebilirsiniz) Bu şekilde isolarınızı direkt olarak Microsoft'tan çekebilir ve her zaman aynı kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde yeni sürüm yayınlandığı zaman tüm dünyayla aynı anda, bu sürümlerin msdn isolarına TR olarak erişebilirsiniz. Win XP/7/8/8.1 bu şekilde sunulmadığından, sadece Windows 10 için geçerlidir. Diğer sürümleri windowsdan ISO olarak indirebilir, çeşitli yazılımlarla güncellemeleri entegre edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Yapılanlar
      İstenilen Builde Güncel Olarak Anında Ulaşabilmenin Yanısıra Diğer MSDN Sürümlere Göre Artılar; Net Framework 3.5 Entegresi Ve Aktivasyonu Son Sürüm Güncellemelerin Otomatik Eklenmesi OnDemand Paketlerinin Otomatik Eklenmesi MediaFeatures Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Features Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Internet Explorer ve Windows Media Player Güncellemelerinin Otomatik Eklenmesi ESD Sıkıştırma ConvertConfig.ini Dosyasını Editleyerek Bu Seçenekleri Kapatabilirsiniz. En/TR Dillerinde x86/x64/Arm64 Olarak Ayrı Ayrı Yayınlandığı An Sunulur. (x64 aslında amd64 olarak geçer.) İsteğe Göre İçerisinde AIO x64-x86 ISO Yapmak İçin Script Oluşturulur. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Download
      Microsoft Yeni Sürüm Paylaştığı An İndirebilmeniz İçin Direkt Olarak İndirme Şeklini Göstereceğim. (Böylece Benide Beklemek Zorunda Kalmayacaksınız) 1 ) Siteye Girelim Please login or register to see this link. 2 ) Fetch the latest build Yazısına Tıklayalım 3 ) Çıkan "Testing Purposes Only" Yazısına NO Diyoruz 4 ) Architecture: x64 veya x86 Seçelim 5 ) Ring: Retail Seçelim (Retail EndUserlara Sunulan Stabil Sürümdür. Diğerleri İnsider Sürümlerin Farklı Çeşitleridir, Önermiyorum İsteyenler Test İçin Deneyebilirler.) 6 ) Build number of mock Windows Update client: Yayınlanan Build Numarasını Seçelim. (Mesela 1909 19H2 İçin 18363.476) (Bu Buildleri Altta Paylaştığım Release Information Linklerini İnceleyerek Microsofttan Alabilirsiniz) 7 ) Edition of mock system: Buradan Aradığımız Edition Adını Seçelim. (Bir Sonraki Adımlarda Birçok Editionu Seçmemize İzin Verecek) 8 ) Fetch Updates Butonuna Basıyoruz 9 ) Listede Çıkan Sürüme Tıklıyoruz 10 ) Language: İstediğimiz Dili Seçiyoruz (Sağ Tarafdaki Fetch Updatese Basarsanız Sadece Bu Builde Ulaşmak İçin Gerekli Olan Güncellemelere Ve OnDemand, Language, Feature, Media Paketlerine Ulaşırsınız. Profesyoneller İçin Gerekebilir.) 11 ) Edition: Bu Kısmdan İstediğinizi Seçip Next Tuşuna Basıyoruz 12 ) Bu Son Sayfada Birkaç Seçeneğimiz Mevcut: 12.1 ) Download using aria2: Sadece UUP Dosyalarını İndirir (Bunu İstemeyiz.) 12.2 ) Download using aria2 and convert: UUP Dosyalarını İndirir Ve ISO ya Çevirir. (Bunu İsteyebiliriz.) 12.3 ) Download using aria2 and convert and create additional editions: UUP Dosyalarını İndirir, ISOya Çevirir Ve Alt Listede Çıkan Ekstra Editionları Üretir. (Duruma Göre Bunuda İsteyebiliriz.) Kısaca Sadece Seçtiğimiz Editionu İstiyorsak 12.2 Adımını Uygulayın. Her Editionu İstiyor AIO Iso Yapıcaksanız 12.3 Seçin. 13 ) Conversion options: 13.1 ) Create ISO with install.esd instead of install.wim: ESD Sıkıştırması Yapılsın mı? (Çok Kaynak Kullanır Ve Uzun Bir Süren Bir İşlemdir. NTFS UEFI Kurulum Yapılabildiğinden 4GB Üstü Bir USB'niz Varsa Gerek Yok.) 13.2 ) Integrate updates when avaible (Windows converter only): Güncellemeler Eklensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.3 ) Run cleanup after updates integration (Windows converter only): Güncellemeler Kurulduktan Sonra Setupları Temizlensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.4) Integrate .NET Framework 3.5 (Windows converter only): .NET Framework 3.5 Entegre Edilsin mi? (Üretim Süresini Azıcık Uzatır.) Kısaca Buradaki Herşeye Tik Atabilirsiniz. İşlemci İyiyse Tüm İşlemler Oldukça Hızlı Sonuçlanacaktır. 14 ) Create download package Butonuna Tıklıyoruz. İndirilen zip Dosyasını Klasöre Çıkartıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz. Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. 15 ) DVD İle Kurulum İçin ImgBurn, USB ile Kurulum İçin Rufus Kullanabilirsiniz. 4GB'dan Büyük ISOlar İle NTFS UEFI Kurulum Yapabilirsiniz. Please login or register to see this link.  
      Alternatif: Custom Media Creation Tool - MDLye Teşekkürler
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ek Bilgilendirme
      EndUser Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Insider Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Changelogları Bu 2 Linkten İnceleyebilirsiniz: Please login or register to see this link.  & Please login or register to see this link.
    • By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16 | 9h 49 mn | 1.06 GB
      Instructor: Timothy Kenny, Kenny Media

The ultimate toolkit and workbench setup for accelerated learning. The successor to the popular 2014 edition.
      What you'll learn
      Learn how to set up the ultimate accelerated learning office/environment with these 50 learning machines
      Get the best hardware for your learning system, both computers, electronics, office supplies and furniture...plus a lot more.
      Find out what tools the most elite learners in the world are using to learn faster and get an edge on their competition
      Discover rare tools that you won't hear about anywhere else.
      Requirements
      An interest in improving your productivity when learning
      Description
      (Make sure to read about the special 2-for-1 course bonus at the bottom of this description)
      This course has a history...
      In 2014 I published my second course (I now have over 50 available on Udemy).
      It was called 50 Learning Machines.
      It was my collection of all my favorite software tools for learning faster.
      As a bonus, I included about 15 of my favorite pieces of hardware that I use for learning.
      It turned out that this hardware bonus was just as popular, if not more popular, with my students than the software, apps and plugins I recommended in the main body of the course.
      Over the years I've added to my collection of hardware tools and developed this idea of building hte ultimate workbench for accelerated learners.
      This course is the result of that 3 year mission.
      This time around all 50 machines are hardware tools, and I've even included some bonuses on top of the original 50 that cover some cutting edge technology that I think is worth taking a look at.
      This course has cost me over $10,000 in testing to create. I've tested tons of different items to come up with this final list. I've done lots of research on each category of tool to find the best in the category. I've optimized for price and performance.
      Along with the tools, I also share how I use them, which is just as valuable, if not more so, than the list of tools itself.
      You'll learn many strategies here that I don't teach in my other courses and am revealing here for the first time.
      The first edition of 50 Learning Machines was one of my best selling courses and great reviews.
      BONUS for a limited time:
      As a bonus, every student that finishes this course to 100% will get free access to the original 50 learning machines course with all the original software, mobile apps and browser extensions completely free.
      See you on the inside.
      Timothy
      Who this course is for:
      Proffesionals who want to improve their productivity
      Entrepreneurs who want learning hacks to shorten their learning curve on new skills
      Students who want to get their studying done is less time and with higher quality

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/b3fe89dA56593e1A/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/5774cd5510e055c606c7a493ff585525/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/0BC350BCEC2920B/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar

• By mephistooo2
      Bu WinPE çalışmasını iş yerinde kullanmak için kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım onun için @karadurak üstadın çalışmasında olduğu gibi yüksek bir beklentiye girmeyin... 😁 
      Lütfen tüm yazılanları okuyunuz...
      AIO Rescue PE v11 çalışması Windows 10 Enterprise 64 bit (1909 - 18363.628) sürümü üzerinden hazırlanmıştır.
      32 bit sürüm hazırlanmayacaktır.
      AIO Rescue PE sistemi direk Admin hesabıyla açılır. Bitlocker desteği vardır.
      x64 sürümünde:
      Acronis Disc Director v12.5 Putty v0.70 Disk2VHD v2.01 VHD2Disk v0.2 RansomWare Decrypt Tools [30 adet] AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.6 Türkçe (güncellendi) DiskGenius v5.2.0.884 (güncellendi) TeamViewer v15.2.2756 Türkçe (güncellendi - reklamsız) AOMEI Backupper Technician Plus v5.6 Türkçe (güncellendi) AOMEI PXE Boot Tool 1.5 Türkçe (güncellendi) Acronis True Image 2020 v24.5.1.22510 Türkçe (güncellendi) Lazesoft Recovery Suite Unlimited Edition v4.3.1 Windows Login Unlocker v1.5 Chrome Tarayıcı v78.0.3904.97 Türkçe (güncellendi) Dism++ v10.1.1001.10 Türkçe (güncellendi) PENetwork v0.59 B12 Türkçe WinPE DiskPart GUI (değiştirildi, EFI veya MBR kuruluma uygun disk bölümleme yapabilirsiniz) WinSnap v5.2 Türkçe Bootice v1.3.4 Türkçe ( @serhat100'e teşekkürler...) Sumatra PDF v3.1.2 Türkçe Office 2007 Türkçe ( @karadurak'a teşekkürler) Media Player v1.5.3 Black Edition Türkçe Drive Letter Changer v1.4 Türkçe (YENİ - gizli disk bölümlerine bu yazılım ile sürücü harfi atayabilirsiniz) SIW 2019 v9.0.0115 Türkçe 7-Zip v19 Türkçe Windows Defender Offline v4.9.221.0 Microsoft Check Disk GUI v0.3.1 (YENİ) Windows Kurulum Menüsü (iso - wim - WinNT (güncellendi) - WInst - Dism++ (güncellendi) yöntemleri) ( @crasadure üstada teşekkürler) programları mevcuttur.
      Kullanım Esnasından Bilinmesi Gerekenler:
      Dism++ programını açtığınızda "Geçici klasördeki boş alan 5GB'dan küçük olduğından Dism++ düzgün çalışmayabilir" şeklinde uyarı verebilir. Bunun sebebi Dism++ programının ram disk üzerinden çalışıyor olmasıdır. Bu şekilde kullanmanın Windows kurulumuna hiçbir şekilde zararı yoktur. Ancak Dism++ ile Windows sistem yedeği alacaksanız X:\dizinindeki Dism++ klasörünü örneğin D:\ diskinize kopyalayıp çalıştırın.
      WinPE DiskPart GUI kullanımında MBR kurulumuna uygun disk oluşturma işleminde eğer cmd ekranında herhangi bir ilerleme yoksa cmd ekranı seçili iken enter tuşuna basmanız gerekebilir.
      Dism++ ile Windows Kurulumu:
      Dism++ ile Windows kurulumunu UEFI veya MBR olarak Rescue PE üzerinden 32-64 bit farketmeksizin  birkaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dism++ ile windows kurulum aşamalarına yönelik Rescue PE X:\Program Files\Dism++ dizininde de bir yardım dosyası mevcuttur. Program .iso .wim .esd ve .swm uzantılarını destekler.
      PXE Boot :
      RescuePE'yi DVD veya USB dizk üzerinden kullanıyorsanız PXE başlatmadan önce Rescue.wim dosyasını örneğin D:\ diskinize kopyalamanız faydalı olur; çünkü DVD ve USB disklerin okuma-yazma hızı HDD/SSD'lere göre düşük olduğu için ağ üzerinden önyükleme işlemi uzun sürebilir. Harici HDD/SSD'den kullanıyorsanız AOMEI PXE Boot Tool aracı ile direkt Rescue.wim dosyasının yerini göstermeniz yeterlidir. İstemci bilgisayarların ağ üzerinden önyükleme işlemi bulunduğunuz ağ ortamının iç ağ hızına göre değişiklik gösterebilir. Eğer istemci bilgisayarlar ağ kartı üzerinden hiç ön yükleme yapamıyorsa bulunduğunuz ağ ortamında akıllı switch vardır ve sistem yöneticisi tarafından DHCP Snooping üzerinden pxe portları engellenmiştir.
      Bilinen Hatalar:
      Gerçek makina kullanımlarında test aşamalarında herhangi bir hataya rastlanmamıştır, hata bulursanız lütfen konu üzerinden belirtiniz.
      UBS/HDD Yazdırma İşlemi:
      ISO dosyasını hem UEFI hem de MBR uyumlu olacak şekilde Rufus v3 ile aşağıdaki gibi en az 4 GB'lık USB diskinize yazdırabilirsiniz. Rufuz yazılımı RAR arşivi içinde mevcuttur. 

AIO Rescue PE x64 v11 (1,6 GB) İndirme Linki:
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Google Drive Link:
      https://drive.google.com/file/d/1OGDVoumMGFgF8cQM8QOS5xNgYPfg0nmA/view
      Versiyon Değişiklikleri:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...