Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Gigabyte Ga-ep43t-s3l Windows 10 Aktivasyonu

lamont
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Gigabyte GA-EP43T-S3L Aldım Windows 10 pro Kurdum  Kendi Aktivasyon Yapmış Bu Nasıl Oldu Anlamadım Windows DVD MSDN Orjinal Aktivasyon Yoktur Windows 7 Bios Modlama Teknikleri Windows 10 İçinde Geçerlimi veya Buna Benzer Bir Sistem Mevcutmu Bilgi Verebilirmsiniz 

lamont, 03.11.2019 - 17:18 yazdı:

Arkadaşlar Gigabyte GA-EP43T-S3L Aldım Windows 10 pro Kurdum  Kendi Aktivasyon Yapmış Bu Nasıl Oldu Anlamadım Windows DVD MSDN Orjinal Aktivasyon Yoktur Windows 7 Bios Modlama Teknikleri Windows 10 İçinde Geçerlimi veya Buna Benzer Bir Sistem Mevcutmu Bilgi Verebilirmsiniz 

Bazen öyle oluyor. Micro'nun açığı olmalı. Sanalda bile aktivasyon olan sisteme rastladım.

Bios modlama hakkında fikrim yok, uzun zamandır uzak kaldım bu konulardan. Digital aktivasyon legal yollardan da yapılabildiği için kullanılmaya gerek kalmadı zaten.

Edited by DJ_Rush

MSDN iso ile Çok SistemKurdum Bu Zaman Kadar İlk Defa Böyle Bir Şey Başıma Geldi Bioslamı İlgili Modifiyeli Bazı Bioslar da Oluyormuş Bios Modlama Vardı Windows 7 Ben Halen Kullanıyorum O Yöntemi Windows 7 Sonra Aktivasyon Sistemi Değişti Çok İlgilinç KMS Kullanmadan Aktivasyolar Daha İyi Çünkü Antivirusler Siliyor Atılan Exe Dosyasını Bu İşi Bilen Arkadaşlar Vardır Forumda 

DeaqLe, 12 saat önce yazdı:

Please register to see this content.
 Biosunuza Gömülü Lisansınız Oldugundan Otomatık olarak Lisans ISLEMINI Kendısi Yapıyor..

Tamam da Kardeşim O İşlem Lattoplarda Geçerli Bu Masasütü anakartı 

lamont, 03.11.2019 - 17:18 yazdı:

MODLAMA server gibi sistemler için var sanıyorum slic 2.3 galiba ama o düzey kartlarda yoktur. aldığınız 2. el karta muhtemelen w10 kurulmuştur ve dijital aktivasyon yapılmıştır: HDD değişince dijital aktivasyon kaybolabiliyor ama bazende kaybolmuyor

Bendeki makinalar w10 enterprise dijital aktivasyonu: normalde format sonrası keyi girmek lazım Slave77 nin aracı (nsaneforumdan nedense kalkmış: tnctr de benim açtığım konuda var : (sadece key girme seçeneği var): bazende key girmeden aktive oluyor: bunu mdl veya nsane forumda yazmıştım ama inanmamışlardı

en gelişmişi sanırım @mephistooo2 üstadınki

Edited by efe34

Bende de öyle oluyor sürekli. Windows 7 kurunca hiç lisans yok aktivasyon etmiyor mecburen Chew WGA kullanıyorum UEFİ olduğu için ama Windows 10 kurunca hangi sürümü olursa olsun hemen lisanslı ve aktive edilmiş halde geliyor. Şuan ki kullandığım sistem Windows 10 1809 LTSC 2019 ve yaklaşık 2.5-3 aydır aynı sistemi kullanıyorum hala en ufak bir hata yada ileti vs çıkmadı daha aktivasyon gereklidir diye. Hiç bir program da kullanmadım. Sanırım kullandığımız aktivasyon araçları bir yerden sonra bios'a yazıyor herhalde. Daha önce her kurduğum sistem de key isterdi çünkü şuan hiç istemiyor.

The_Undertaker, 09.11.2019 - 01:04 yazdı:

Bende de öyle oluyor sürekli. Windows 7 kurunca hiç lisans yok aktivasyon etmiyor mecburen Chew WGA kullanıyorum UEFİ olduğu için ama Windows 10 kurunca hangi sürümü olursa olsun hemen lisanslı ve aktive edilmiş halde geliyor. Şuan ki kullandığım sistem Windows 10 1809 LTSC 2019 ve yaklaşık 2.5-3 aydır aynı sistemi kullanıyorum hala en ufak bir hata yada ileti vs çıkmadı daha aktivasyon gereklidir diye. Hiç bir program da kullanmadım. Sanırım kullandığımız aktivasyon araçları bir yerden sonra bios'a yazıyor herhalde. Daha önce her kurduğum sistem de key isterdi çünkü şuan hiç istemiyor.

Biosa bilgi eklenmez. Aktivasyon sırasında donanım bilgileri Microsoft  sunucularına kaydolur online durumda aktivasyon gerçeklerşir.