Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bu Teknolojik ürün Sitesi Güvenlimi?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Yorumlara baktığım da güvenilir bir yer değil sonucu çıkıyor. Sayfayı açtığım da bana da nedense güven veren bir arayüzü yok gibi geldi. Hayatım da hiç böyle bir teknoloji satan sayfa görmedim.

Ayrıca alt kısma koydukları telefon numarası için de

Please register to see this content.
 birçok sayfa da dolandırıcı olma ihtimali yüksek denilmiş. Müşteri temsilcisi olması gereken numaranın, insanları arayıp rahatsız ettiği ve arandığın da kimsenin açmadığı v.s şeyler yazılmış.

Kişisel görüşüm tamamen dolandırıcılık için yapılmış bir site izlenimi verdi. Ben hayatımda ürün satışı yapan firmaların daha giriş arayüzün de şifreni değiştir, Hesap ayarları, Şifre sıfırlama v.s gibi alt kısım da böyle bir kısım görmedim. Bana internet sitesi bile başka bir yerden kopyalanmış gibi geldi. Bu arada sayfalardan birisinde ürünler için yapılan yorumların farklı bir alışveriş sitesinden kopyalandığı yazılmış ve çok fazla sayı da satın alınan ürünün gönderilmediği, ödenen paranın iade edilmediği şeklinde yorum var. Yerin de olsam böyle bir siteden alışveriş yapmazdım...

• Like 2