Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sanal Alışverişe Yeni Bir Soluk Getiren Acımasız Topluluk: Letgo ölücü

efe34
 Share

Recommended Posts

@efe34 Hocam, Çok güldüm teşekkür ederim :) 

Dün birine teklif verdim. Ürün 2013 yılında alınmış ve o zamanki fiyatlara baktım 550-650 arasında, yazdığı fiyat 750 tl benimde ihtiyacım vardı ve temiz kullanılmıştı, başka şehirde çok daha uygun buldum ama kargo sıkıntısı olması diye yakınımda olanı almak istedim. 500 tl fiyat verdim ama inan içimden geçen 400,dü :D oda 650 olur dedi anlaşamadık. Bu arada ilan fiyatlarına bakın en yüksek fiyat yazanlar neden,se bursa,da.

• Like 2

Geçenlerde iPhone 7 cihazımı S9 ile takas etmek istedim ki cihazım 128GB orijinal pil sağlığı %100 çizik dahi yok ne ekranda ne kasada telefonun letgo ve sahibinden de piyasasına baktım adama mesaj attım adam dedim ama yanlış anlaşılmasın lafın gelişi o velhasıl konuştum bana şunu dedi fatura varsa 700 yoksa 900₺ üstüne para alırım. Bir an için ne aldığımı da düşündüm ne sattığımı da sonra bu şahısa verebileceğim en iyi cevabı verdim. Aynı şekilde yazıyorum “ Daha iyisini yapalım ben size 2.000₺ veriyim üstüne telefonu veriyim siz cihazı vermeseniz de olur. Sağlığınız bana yeter. “ Aldığım cevap dalga mı geçiyorsun lavuk oldu. Bakın lavuk da olduk. Kafalar pırıl pırıl ayranın dökülmesi için gurbete çıkmaya gerek kalmadı

• Haha 1

Letgo'da hala ciddi alıcı yada satıcı olduğunu mu sanıyorsunuz? Ücretsiz ilan verdim ihtiyacı olan birisi alsın istedim sevaptır diye 100 tane mesaj geldi beleş mezar olsa girecekler :D  Helal hoş olsun da mesaj atanların yarısından çoğunun ihtiyacı bile yok çok belli bakıyorum profillerine İphone satan mı ararsın pahalı pahalı ürünleri ilana koyanı mı ararsın. Neyse ki sonunda gerçekten ihtiyacı olan birine verdim içim rahat. Dün GTX 750Ti gördüm adam 750 TL yazmış kardeşim diyorum bunun içinden geçecek kartlar var 800 TL'ye en basiti RX 570 alabiliyorsun garantili diyorum git onu al o zaman diyor. Ellerin de 300-350 TL'lik ekran kartları var milletin altın muamelesi yapıyorlar resmen. 50 TL daha koyar RX 570-580 alırım. 10 dakika önce gördüm garantili 8 GB RX 580 800 TL yazmış adam. Letgo'dakilerin çoğu ölücü ve sazan avında olan kişiler. Ellerinde ki 3 kuruşluk mala altın muamelesi yapan tipler.