Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kombi

firtina_limani
 Share

Recommended Posts

selam abilerim öncelikle iyi geceler iyi aksamlar adana kozanda yasiyorum daha yeni dogal gaz geldi ve  apartman dogal gaz a gecicekmis ben fazla anlamadigim icin sizelere sormak istedim benim düsüncem BaymakBosch   gibi firmalar ama bunlarinda aralarinda siniflandigi icin kullanan kisilere sormak istedim not  baymak ve bosch firmasi  secme nedenim firmalarin beyaz esaya bayilikleri var muhtemelen bu bayiliklere yeniden egitim verilip burda tamirleri olacagini düsünüyorum tabi bayilikleri arayip ürünlere hizmet verilip verilmeyecegini arastiricagim  

Aas kombi markaları cok çeşitlilik gösteriyor valiant-demirdokum-bosh-baykan-aeg gibi tabiki alanacagınız urun oncelıkle servisi olmalı ve uzman ekıp olmalı bizim burda izmit bolgesinde servis cok  yalnız işi bılen teknık servis cok onemlı .Eve gelipte sorunu cozemeyen cok servisle muattab oldum

• Thanks 1

casper0007, 3 dakika önce yazdı:

Aas kombi markaları cok çeşitlilik gösteriyor valiant-demirdokum-bosh-baykan-aeg gibi tabiki alanacagınız urun oncelıkle servisi olmalı ve uzman ekıp olmalı bizim burda izmit bolgesinde servis cok  yalnız işi bılen teknık servis cok onemlı .Eve gelipte sorunu cozemeyen cok servisle muattab oldum

aynen öyle bende gölcükdeyim bizim burdada var @firtina_limani sen bulundugun lokasyonda servisi iyi olanı araştırman lazım malum kimi servis gelip bakıyor direk yeni kombi almanız lazım diyor benim bi kaç sefer başıma geldi 100-200 liralık bir masraf için kombi değiştirticekdiler :D

• Thanks 1

Demirdokum tavsiyemdir. Kendi evimde bosh kullanıyorum resmen kış ayları ısınmadığım halde en az 400 fatura ödürüyorum. Üst komşum demirdöküm ve resmen hamam gibi oluyor evi benden daha düşük faturaya açık petek sayıları aynı

Demirdöküm alacağım ben de

• Thanks 1

ben kombiciyim.sistem zaten yoğuşmalı kombi olayına geçti.marka derseniz eca demirdöküm buderus olabilir.buarada vaillant demirdökümü satın aldı zaten demirdöküm vaillant protherm aynı firmadır.bosch da buderus firmasını satın aldı istanbulda ençok satan demirdökümdü  vaillant viessmann gibi kombiler pahalı en ucuz tam yoğuşmalı kombi nerdeyse 4000 tlden başlıyor birde yarım yoğuşmalı kombiler var condense diye geçer onlarda 3500tldne başlar öncelikle servis yönüne dikkat edin eca kombilerde güzeldir birde eca 3yıl garantilidir demirdöküm falan 2yıldı buda önemlidir

VentMois, 2 saat önce yazdı:

Demirdokum tavsiyemdir. Kendi evimde bosh kullanıyorum resmen kış ayları ısınmadığım halde en az 400 fatura ödürüyorum. Üst komşum demirdöküm ve resmen hamam gibi oluyor evi benden daha düşük faturaya açık petek sayıları aynı

Demirdöküm alacağım ben de

bunun bir çok sebebi olabilir. Peteklerinizin ilaçlı su ile yıkanması  ve kombi temizliği önemli ısı konusunda.Birde binada ısı yalıtım olması şart aşırı fatura ödememek için. Kendi evimiiz için konusuyorum bina dıstan ısı yalıtımlı tuğlaların içinde köpük var ve içerdende biz kendimiz yaptık(tavan,duvar,3 cm köpük + parke var zeminde) 30 da sabit sıcacık ev :)