Jump to content
Sign in to follow this  
lord_figo18

Hp 15bs017nt Laptopta Ssd Yeri Var Mı

Recommended Posts

S.a arkadaşlar 2 yıl önce bu marka laptop aldım bana ssd yeri boş demişlerdi garantisi bitmedi diye açmadım kapağı yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler 

https://support.hp.com/tr-tr/document/c05537648#AbT0

Ben i3 6006u olarak gördüm bu linkte.

Bu linke göre boşta sata yok. Ya cd'yi çıkartıp hhd'yi oraya aparat yardımı ile takıp 240GB bir ssd'yi de hdd yuvasına takıp cdsiz, ya da 480-500GB veya daha üstü bir sata ssd alıp hdd'yi söküp oraya ssd'yi takacaksın gözüken bu.

• Like 1

ney69, 53 dakika önce yazdı:

https://support.hp.com/tr-tr/document/c05537648#AbT0

Ben i3 6006u olarak gördüm bu linkte.

Bu linke göre boşta sata yok. Ya cd'yi çıkartıp hhd'yi oraya aparat yardımı ile takıp 240GB bir ssd'yi de hdd yuvasına takıp cdsiz, ya da 480-500GB veya daha üstü bir sata ssd alıp hdd'yi söküp oraya ssd'yi takacaksın gözüken bu.

MediaMarkt yalan mı söyledi ki bana m2 yeri boş demişti

tam doğruyu ürün seri no'dan hp manuallere bakıp öğrenebilirsin. Verdiğim linkten devam edip bakabilirsin. Büyük Satıcılarda çalışan arkadaşların  ürün satmak için yapmadıkları şey değil yalan söylemek.

• Like 1

ney69, 3 saat önce yazdı:

tam doğruyu ürün seri no'dan hp manuallere bakıp öğrenebilirsin. Verdiğim linkten devam edip bakabilirsin. Büyük Satıcılarda çalışan arkadaşların  ürün satmak için yapmadıkları şey değil yalan söylemek.

Açıp bakma şansım yok ki nereden bilebilirim 

bios'dan bakacaksın. sonuçta bir aygıttan bahsediyoruz. sendekinin yeri veya türü alttaki resimden farklı olabilir. ama aygıt. donanımında varsa muhakkak ki bios'da bir ayarı olacaktır.m-2-configuration.jpg.599e34111c59f1e2632ce72c9f4d71ec.jpg

Edited by barto_club

Diyelim ben laptop alıcam m2 ssd yeri olup olmadığını nasıl anlarım satıcılara güvenmiyorum ssd siz alıp NVMe ssd takmak istiyorum

lord_figo18, 23.11.2019 - 16:15 yazdı:

S.a arkadaşlar 2 yıl önce bu marka laptop aldım bana ssd yeri boş demişlerdi garantisi bitmedi diye açmadım kapağı yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler 

s.a kardeş anakar buysa var yalan söyleyen kendine  söyler garanti bitmediyse acele etme bitince tak kolay gelsin

http://dumputer.com/hp-dizustu-14-bs017nt-2md84ea-anakart/

lord_figo18, Bir saat önce yazdı:

15 bs kardeş 

siteye girerken 15bs yazıyordu kusura bakma baya gezdim net bilgi yok biosa girip orda görebilirsin farklı isim model yazar  istersen hp kendisini ara bilgi al kolay gelsin