Jump to content

Oyunlar Hakkında İzlenimleriniz, Görüşleriniz vs.

morning
 Share

Recommended Posts

Crysis 2 Ocakta çıkacaktı sanırım ya da ekim..I love NY adı altında..

Mass Effect 2 'ye merak saldım;ama sinir küpüne döndürdü oyun deliriyorsun mekanik devlere her naneyi yapıyor öldürüyor hemen. :H:

Battlefield Bad 2 de çok orjinal oyun :)

Crysis 2 dediği arkadaşın Warhead sanırım. Oyun ilkinin 10'da 1'i kadar uzunlukta. Hemen biterse şaşmayın.

Yok crysis Warhead değil crysis 2. Video görüntüleri nette dolaşıyor. Oyun yok olmuş bir şehrin içide görünüyor.

Bir bakın ps3le bereber çıktı diye biliyorum.

Please register to see this content.

Edited by 003

• 1 yıl yıl...

crysis 2 yi oynadım bitirdim bnce sahane bi oyun hele ki türkce seslendirilmiş bulursan sakın kacırma derim
darksiders oynadıgım sıkılmadığım en guzel oyundan biri god of war tarzı bi oyun kesinlikle muhtesem diorum call of duty fln bunlar drksiders yanında hic kalır bnce sonra x men wolwerine zevkli bi oyun deus da guzel bir oyunmus fkt ekran kartım olmadığı için oynayamadım bu saydıgım oyunları laptopda oynadım bu arada garshap hunted of demons forge ninja blade red faction armegeddons darkness ,warhammer 40bin de dier tavsiye edebileceğim oynarken can sıkmayacak oyunlardır

Edited by theyureklicocuk

[center][b]
http://www.youtube.com/watch?v=FH1Il4JynSY&feature=related

Ben Assassin's creed Revelations derim,ayrıca graikler harika ve film olacak,sony firması UbiSoft ile görüşmeler yapmakta,Assassin's Creed'in Filmi Geliyor.Assassin's Creed'in filmi hakkında dedikodular defalarca çıktı, biliyoruz. Fakat bu sefer işler çok daha ciddi gözüküyor. Sony, film için işlemleri başlatmış.

UbiSoft'un büyük başarı yakalayan film gibi oyunu Assassin's Creed'in beklenen filmiyle ilgili somut bilgiler gelmeye başladı. Bu yıl içerisinde UbiSoft Motion Picture ismiyle Ubisoft oyunlarının filmleri için senaryo üretecek bir firma kurulması zaten akıllara Assassin's Creed filmini getirmişti.

Sony Pictures'ın da Ubisoft ile anlaşma aşamasında olduğu biliniyordu. Resmi açıklama yapılmasa da anlaşma sağlanmış ve Assassin's Creed'in filmi için çalışmalar başlamış gözüküyor. Çünkü Sony, Assassin's Creed filmine ait 16 adet alan adı satın almış.

Filmin adı henüz belli değil ancak alan adlarını Sony Pictures'ın alması, filmin yolda olduğunun en büyük göstergesi.

Satın alınan alan adları

assassins-creed-movie.com
assassins-creed.net
assassins-creedmovie.com
assassinscreed-film.com
assassinscreed-film.net
assassinscreed-movie.com
assassinscreed-movie.net
assassinscreed-thefilm.com
assassinscreed-thefilm.net
assassinscreed-themovie.com
assassinscreed-themovie.net