Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tavsiye Vdsl Modem

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

TTNET şuan bildiğim kadarı ile TP-LİNK veriyor. Kullanan müşterilerim var herhangi bir sorun yaşamadım. Wi-Fi biraz daha iyi olması için istiyorsanız. Aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz 

Asus DSL-AC51 

Tp-Link Archer VR300 AC1200

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
atabey.06, 25.11.2019 - 14:03 yazdı:

ttnetin verdiği tp link TD-W9970 vdsl modemi üç buçuk yıldır kullanıyorum evimin tam ortasında antrede duvara monte ettim bütün odalardan ful çekiyor ben çok memnunum.

Aynı amcam gibi yapmışsın oda koridorda ki duvarın üstünde olan gaz borusunun üstüne koymuş modemi her odada ful çekiyor :)

• Like 4

TENDA KESİNLİKLE ALMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ SIFIR HİZMET SIFIR CİHAZ ALDIM KURULUM YAPTIM CİHAZ ARIZALI 2 KERE SERVİSE YOLLADIM CİHAZ SAĞLAM DEYİP YOLLADIR ATTIM ÇÖPE EN SON Vr300 FAZLASIYLA İŞİMİ GÖRÜYOR SORUNSUZ

• Thanks 1

Bütçenize göre ucuzdan pahalıya doğru ;

Kendim vr200 ve vr600 kullanıyorum her iki modemde ac olmasına rağmen vr600 daha performanslı çalışmakta.

1.Tp-Link Archer VR300 AC1200 ethernet portları gigabit değildir, normal 100 mbps dir. 319,99 TL

2.TP-Link Archer VR400 1200 Mbps VDSL2 Modem Gigabit Ethernet port

TP-Link Archer VR400 1200Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Modem/Router,Dual Band, EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü, USB port, Beamforming Teknolojisi, Tether Mobil Uygulama Desteği  450 tl civarı

3.TP-Link Archer VR600 1900 Mbps VDSL2 Modem  650 tl 

inceleme videoları,

Please register to see this content.

ttnetin verdiği vdsl modemde iyi tp-link 9970 olan, yazılımı kırılarak kısıtlı yazılımdan kurtululabiliyorsunuz, çok basit bir şekilde.

Evde kullandığınız cihazlar 5ghz ac modunu destekliyorsa yeni modeme yönelin, 2.4 Ghz modunda kullanacaksanız tt netten alın modemi,

caprice77, 17 saat önce yazdı:

ttnetin verdiği vdsl modemde iyi tp-link 9970 olan, yazılımı kırılarak kısıtlı yazılımdan kurtululabiliyorsunuz, çok basit bir şekilde.

Evde kullandığınız cihazlar 5ghz ac modunu destekliyorsa yeni modeme yönelin, 2.4 Ghz modunda kullanacaksanız tt netten alın modemi,

Anladım hocam teşekkürler zte h267a bu modem var bir de huawei modem var ücretsiz arkadaştan işimi görürse akşam takacam