Jump to content

Steam Hesabı - 10 Seviye - 99₺ Hesap Bakiyesi | Fm20 - Csgo - Pubg.. |

Proctives
 Share

Recommended Posts

b0c5968cd8d09ef9dbec22ff7a762df4.gif

Merhaba arkadaşlar,

Yıllardır oyun bağımlısı biri olarak kendimce bazı radikal kararlar aldım (doktor desteğiyle). Bu kapsamda da Steam Hesabımısatılığa çıkardım. Hesabın satışından alacağım parayı koşulsuz şartsız kendi eğitimim için harcayacağım. Öncelikle almayı düşünenler için maddeler halinde bir özet geçmem gerekirse;

• Satış sadece Ankara içi ve elden olacak. (Konumum: Eryaman veya Gazi Üniversitesi MMF)
  • Hesap yaklaşık 3.5 yıllıktır.
  • Hesapta 99₺ yüklü olarak beklemektedir.
  • Ekli bulunan 6 arkadaşım da gerçekten yüz yüze tanıdığım kişilerdir.
  • Hesapta kesinlikle ve kesinlikle hile,ban vs şeyler bulunmaz. Tertemiz bir hesaptır. (İstediğiniz analizi yapabilir, yüz yüzeyken detaylı inceleyebilirsiniz.)
  • Hesapta toplam 68 oyun ve 50 DLC bulunmaktadır.
  • Oyunların bir kısmı indirimli zamanında, bir kısmı da normal fiyat üzerinden alınmıştır. (Aklında soru işareti olan yüz yüzeyken işlem geçmişine bakabilir. )
  • Son indirimde hiç bir satın alma işlemi yapılmamıştır...
  • En son almış olduğum oyun Football Manager 2020. (+Touch)

Daha önce herhangi bir fiyat araştırması yapmadım ama bu işi yapan bir kaç siteden hesabımın analizini yaptırdım ve sonuçların ekran görüntülerini paylaşmak istedim. Bu fiyatlar ne kadar gerçeği yansıtır bilinmez ama 700₺-1100₺ arası bir fiyat gösteriyor.

=> Hesabım açıktır, incelemek isteyenler için link: http://bit.ly/2LlyM5E
=> Hesap hakkındaki ekran görüntüleri detaylarına ilgili linkten erişebilirsiniz : http://bit.ly/2YgXU2I

Kendi hesaplamalarım doğrultusunda, steam hesabımın fiyatını 700₺ olarak belirledim. Bu paranın bir kuruşunu bile fuzuli olarak harcamayacağımın bilinmesini isterim. Fiyata karşı eleştiri yapacak olan arkadaşlarımın nezaket kuralları çerçevesinde yapmasını rica ederim.Saygılarımla...

Edited by Proctives