Jump to content

Drivers.cab Içine Dosya Eklemek

MegaNeoN

Recommended Posts

Arkadaşlar I386 klasörü içindeki Drivers.Cab dosyasını WinRar veya 7-Zip programıyla açabiliyorum ama bu programlarla içine dosya kopyalamıyorum.7-Zip desteklemiyor,WinRar ise sadece Rar ve Zip dosyalarına böyle bir işlem için izin veriyor.

Drivers.Cab içindeki örneğin ntkrnlmp.exe dosyasını değiştirmek istiyorum,olmuyor.

CAB dosyalarından kolaylıkla dosya kopyalanabiliyor ama CAB dosyalarına nasıl dosya ekleyebiliriz veya değiştirebiliriz?

• 2 ay sonra...

ya kafayı yiyecem aynı seyi bende yapmaya calsıyorum bir haftadır urasıyorum mega neon aynı sey bendede var kardeşim ben kendi xpmi hazırlamaya calsıyorum aslında hazırladımda buu boot screen olayına uyuz oldum bir türlü yapamadım calsıtıramadım sonunda buldum drivercab icindekilerride degiştirmem gerekiyomus ben dosyaları cıkardım boot ları degiştirdim vee oo klasare driverismini verip usantısını degiştirdim cab yaptım oalcagını sonrarda xp ye attım ama bu kurda gormedi ve atıgım xp acılmadı bottscrende kaldı sıyırmak üzereyim eger sen cosmusen bana yardımcı ol bir sürü sey izledim ama hic bişi anlamadım suu linkede bir bakıcam ama sen cosmusen yardım isteyecem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...