Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

forjest
 Share

Recommended Posts

mkrts, 10 dakika önce yazdı:

Dil: İngilizce (Farklı dil ve klavye eklenebilmekte) deniliyor ama bi türlü yapamadım yükleyip denemiştim ama olmamıştı hep bi hata çıktı

İşletim sistemlerine dil eklemeyle ilgili,konuya 1.sayfaya eklenen ilgili_sayfayı ziyaret edip inceleyinizi.Ayrıca sürümlere uygun olan dil paketleride söz konusu bazı detayları gözden kaçırmış olabilrsiniz buda mümkün,Diğer taraftanda windows update yoluyla dil paketleri ayarlarını yapılandırabilirsiniz.Performanslı sistemler konusuna ilgili olan tüm ayrıntılar bilindiği üzere,yapımcı ve  kaynak link detaylarıda eklenmektedir.İndirip kullanıcıların yaşadıkları problemlere karşın,buradan kısmen destek verebilmekte oluyoruz elimizden geldiğince yardımcı oluruz problem değil elbette.İndirip kurmak ve kullanmak son kullanıcının bunlarıda bilerek inisiyatifi dahilinde olduğunuda her kullanıcının genel olarak bilmeside gerekli.Türkçe performans sistemler alternatiflerinide değerlendirebilirsiniz ayrıca kolay gelsin. Page1

kacaksevgilim, 30 dakika önce yazdı:

son bir haftadır bu ghost tool box önce cmd, sonra reklam sayfası açıyor.

oynadığım bir oyun var, bitmesini bekliyorum sonra direk format atacağım

tavsiye etmiyorum

Zamanlanmış Görevleri kontrol edebilirsin. Ccleaner içinden de yapılır.

Bir süre test ettim ve dediğin reklam yoktu. Yen sürümlerde olabilir dediğin.

DJ_Rush, Şimdi yazdı:

Zamanlanmış Görevleri kontrol edebilirsin. Ccleaner içinden de yapılır.

Bir süre test ettim ve dediğin reklam yoktu. Yen sürümlerde olabilir dediğin.

1909.476  DA windows sonic nasıl aktif edebilirim ayarlarda yok n ormal windows da açılabiliyordu ?

• yardım edebilir misiniz hocam

hasan835, Şimdi yazdı:

değerli kardeşim, verdiğim linkten bahse konu ile ilgili bilgi mevcut, incelermisin?

Please register to see this content.

saygılarımla;

merhabalar cevabınız için öncelikle teşekkür ederim ne sekmelerde gelişmiş seçeneği mevcut ne de görev çubugunda aktif edebiliyorum

86qojr.jpgjq0RdG.jpg

Sonic monic pek anlamam :D ama benim bildiğim,DFX bu işlerde en sağlamlarından kurun olayı bitirin Surround 3D seslerde mükemmeldir.

[ Özellikle sinema çekimi filmlerde çok iyi oluyor sanki orijinal ses gibi yapıyor. :) ] DFX Türkçe Dilinde_Katılımsız kurulum> 

İşinizi görecektir..

• Like 2

forjest, Şimdi yazdı:

Sonic monic pek anlamam :D ama benim bildiğim,DFX bu işlerde en sağlamlarından kurun olayı bitirin Surround 3D seslerde mükemmeldir.

[ Özellikle sinema çekimi filmlerde çok iyi oluyor sanki orijinal ses gibi yapıyor. :) ] DFX Türkçe Dilinde_Katılımsız kurulum> 

İşinizi görecektir..

ben windows sonic i pubg rainbow tarzında oyunlar için kullanıyorum da iyimidir ses kasma falan bu uygulama ?

Güncellendi! 29 OCAK 2020 | Page1

Konuya Windows 10 Education (1909) X64 - 10.0.18363.592 Türkçe UEFI/ESD'siz! Performanslı Türkçe dilinde yeni işletim sistemi dahil edilmiştir.Education tercihi olan ve bazı beklenen hizmetlerinde açık şekilde "Defender,Wmp,Edge ve IE uygulamalarının" gelmesini bekleyen ve performanslarında dahil edilmiş olarak bir sistem yapısıyla hazırlanan yeni sistem konuya dahil edilmiştir.

Forum içi konu detayları için buradan ziyaret edebilirsiniz. (Henüz upload aşamasındadır!) Upload bittiğinde link eklenecek bilgilerinize sunulur. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

Django

onedrive hesabınız varsa ilave edip,download etmeye başlayabiliyorsunuz,yoksa hesabınız bence açıp hemen indirebilirsiniz çoğu arkadaşımızda o şekilde download etmekte malumdurki onedrive yoğunluktan dolayı sunucu meşkulietlerinden son zamanlarda nedenini bilmediğimiz bir şekilde kota olayına başladı.en iyisi hesap açarak ilave edip indirmek farklı bir yöntem yok şu an için_kolay gelsin.

esdizayn

Yapımcı sitesinde de belirtmiş,reklam gelirlerinden dolayı indirme linki gelene kadarı bir çok reklam geçişleri var,ondan dolayıda indirmede bilmeyenler için zorluk olabilmekte maalesef bu şekilde konusunda da ilave bilgiler mevcut ingilizce olarak eklenmiş tarayıcınıza reklam engelleyicisi ublock origin,adblock tarzı eklentiler ilave ederek link gelene kadar en azından azalmış olarak açılan reklam popup'ları engelleyerek linkin gelmesini bekleyin kolay gelsin.

forjest, 18 saat önce yazdı:

Güncellendi! 29 OCAK 2020 | Page1

Konuya Windows 10 Education (1909) X64 - 10.0.18363.592 Türkçe UEFI/ESD'siz! Performanslı Türkçe dilinde yeni işletim sistemi dahil edilmiştir.Education tercihi olan ve bazı beklenen hizmetlerinde açık şekilde "Defender,Wmp,Edge ve IE uygulamalarının" gelmesini bekleyen ve performanslarında dahil edilmiş olarak bir sistem yapısıyla hazırlanan yeni sistem konuya dahil edilmiştir.

Forum içi konu detayları için buradan ziyaret edebilirsiniz. (Henüz upload aşamasındadır!) Upload bittiğinde link eklenecek bilgilerinize sunulur. :) 

Teşekkürler ?

Ghostmods olani kurdum. Compact OS. Bazi sorunlar cikti. Mesela UWP appler bazileri yuklendi bazilari yuklenmedi. Ufak  tefek takilmalar yasadigimi hiss etdim (i 7 9750H, 16 gb ram ) bazi ag sorunlari yasadim. Kurmanizi onermem. yarin oprekin sistemini kuracagim. 

esdizayn, 30.01.2020 - 00:52 yazdı:

oprekin.com da bu baglantıyı indirebilen varmı bir turlu gelmiyor

Buyurun: 

Opera tarayıcı + Ublock Origin + Ghostery eklentileri ile sorunsuz açılıyor.

Bu arada ben Ghost mod v3 kullanıyorum. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ve hayatım boyunca kullandığım en iyi windows 10 sürümü diyebilirim :)

• Like 2

• 4 hafta sonra ...

Windows 10 Pro  2004.84 Lite Plus ISO x64 Bit

Sistem sürümü: 10.0.19041.84
Kod Adı: 20H1
Mimari: 64bit (Legacy/Uefi) destekli
Boyut:2.2 gb (ESD)
Yapımcı: Oprekin
Dil: İngilizce (Türkçe klavye eklenebilmekte)
İlaveler: Net3.5,Startisback/Başlat menüsü
Kaldırılanlar:Cortana,Defender,Güncelleme,bloatware pencereler,
Etkin olanlar:
Microsoft Edge ,WMP,Paint,Fotoğraf görüntüleme,Windows Mağazası
Optimizasyon: Cmd buraya aç,Yönetici çalıştır,Uac,Arama,Defender taramalar kapalı deaktif!

• forjest changed the title to Windows 11/10/8.1 [yüksek Performanslı Sistemler 2024] Forjest

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Emre028
      Windows 10 Home Single Language | 22H2 | 19045.3031 | X86 | 13.06.2023
      =================================================================================================================

=================================================================================================================
      ISO'dan Elle Yükseltme, WindowsApps, WinRE.wim ve Microsoft Edge dosyaları silindi.
      Pasif bıraktığım bileşenleri açmak yada kapatmak için ( Defender / Edge ) gerekli araçlar paylaşılmıştır. ( istek üzerine )
      Masaüstüne Google Chrome için gerekli kurulum dosyası eklendi, daima en güncel sürüm kurulur 
      Tablet PC'ler ve 1/2/3 GB RAM'li bilgisayarlara tavsiye ederim.
      SSD'ye sahip değilseniz HDD'nizin 7200 RPM'ye sahip olup olmadığına bakarak kurun.
      22H2 olduğu için Microsoft'un SSD dayatması nedeniyle yavaş çalışacaktır  
      Sistemde Microsoft Store duruyor, kullanmak istediğiniz mağaza uygulamalarını da yine kurabilirsiniz. 
      Saydamlığı ram optimizasyonu sağlamak için kapattım, isterseniz açabilirsiniz  
      UAC, MSRT, Windows Search ve OneDrive devre dışı bırakıldı.
      .NET Framework 3.5 ve Eski Bileşenler aktif edildi.
      BIOS - UEFI kurulum yapabilirsiniz, denenmiştir sorunsuz.. 
      Bunların dışında herhangi bir ekleme çıkarma işlemi yapılmamıştır.

https://www.mediafire.com/file/j9xtpc73t76mhuz/Win10_32-Bit_22H2.iso
      Ad: Win10_32-Bit_22H2.iso
      Boyut: 2219409408 bayt (2116 MiB)
      CRC32: 123A3132
      CRC64: 474C5A96ECF5505D
      SHA256: 81623a0e6ea259bb7188d0e6f433df69c746abfb64f89f4e503e3f06924de13b
      SHA1: 2b0e57b13a41fcde08f2a90afa1afda7f1492f78
      BLAKE2sp: bd6c881ee205322fae3e30b10454eefe184eeb6cfcc0ebfa88f0dd6d33fa992d

DISM.exe /Online /Set-ReservedStorageState /State:Disabled
      Defender Control 2022
      Edge Blocker
    • By Emre028
      Windows 10 Pro | 22H2 | 19045.3031 | X64 | 09.06.2023

ISO'dan Elle Yükseltme, WindowsApps, WinRE.wim ve Microsoft Edge dosyaları silindi.
      Pasif bıraktığım bileşenleri açmak yada kapatmak için ( Defender / Edge ) gerekli araçlar paylaşılmıştır. ( istek üzerine )
      Sistemde Microsoft Store duruyor, kullanmak istediğiniz mağaza uygulamalarını da yine kurabilirsiniz. 
      Windows Update'de tüm kontrol size bırakıldı, otomatik güncellemeleri denetlemez  
      UAC, MSRT, Windows Search ve OneDrive devre dışı bırakıldı.
      .NET Framework 3.5 aktif edildi.
      BIOS - UEFI kurulum yapabilirsiniz, denenmiştir sorunsuz.. 
      Bunların dışında herhangi bir ekleme çıkarma işlemi yapılmamıştır.

https://www.mediafire.com/file/kihn1ydp8eq6uwf/10.06.2023.iso
      Ad: 10.06.2023.iso
      Boyut: 2884108288 bayt (2750 MiB)
      CRC32: 7BB36642
      CRC64: BF6680AA0D143C9D
      SHA256: c22fdd133e666953e886a301cac86644aae1fa3c3266e7979b1d6366016cfa61
      SHA1: 3f17ff840c314dc6b06ab4674830878f53670951
      BLAKE2sp: 493ed427d6a762fe6487d209f01752d95a26e52cd51414ac4ff8fb9b00ad5066

DISM.exe /Online /Set-ReservedStorageState /State:Disabled
      Defender Control 2022
      Edge Blocker
    • By artae
      File Size: 1.5 MB

W10 Digital License Activation Program can Activate the Windows 10,11 permanently with digital License.

Advanced startup options (keys):
      /activate - Launch the program in hidden mode.

What's new:
      Can activate Windows 11 Editions

HOMEPAGE
      http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=2&topic=5820&start=0
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

https://nitroflare.com/view/E99AB302044DE98/0cjha.W10.Digital.Activation.1.4.3.rar

https://rapidgator.net/file/6733cb9bbbf1a476eb809f352c0b28ff/0cjha.W10.Digital.Activation.1.4.3.rar

• By FastZeit
      Windows 10 Version 1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      [02 KASIM 2019]
        Tarafımca Hazırlanan Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.  

..: Sistem Bilgileri :..
        İşletim Sistemi : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Yapılmadı
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulandı.
      Güncelleme Durumu : 02.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      UEFI Desteği : Var
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 3,37 GB (3.620.868.096 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 3D0ECE072A96810786BD7D906A4B84B8

..: İÇERİK (9) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Virtual Desktops (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      #Sürücü İmzasını Aktif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      #Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      #Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      #Bildirim Penceresini Akif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Bunları Derleyen Klasör Haline Getiren hasan835 Kardeşimize Ayrıca Teşekkür Ederiz Sevgi Ve Muhabbetle.

..: EKLENENLER (2) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Windows Güncelleştirmeleri

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Windows 10 Version 1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd İndir

© 2019 By
      SİLENT ALL – SİLENT ALL TEAM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...