Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Uploaded Hesap

AdnanGumus
 Share

Recommended Posts

S.A Admin konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim uploaded ten preimum hesap alcaktım 1 aylık  sms göndermede takıldı türkiyeden engellendimi  uploaded veya benmi hata yapıyorum  bilgisi olan arkadaşlar  varsa sevinirim 600 gb veri listelelim  +18 yalan a gerek yok tek tek indirmek zaman alıcak hepinize kolay gelsin

uploaded.png

TheRifleman, 4 saat önce yazdı:

uploaded hesap almak yerine debrid sitelerini öneririm, tncdebrid'de uploaded görünüyor isterseniz onu da deneyin

saygılar

tnctr debrit var zaten vakit yok  basında bekleyip durmaya ben isteyken indiriyor hafta sonu duzenleyip izliyom  bu sekilde iyiydi simdi niye boyle oldu anlamadım

iomerg, 4 saat önce yazdı:

reklam engelleyicileri kapatıp bir süre sonra tekrara deneyin askıya alınmış olabilir bilgileriniz

reklam engelleyiciyle alakası yok eskidende bu sekilde hesap alıyordum telefona mesaj geliyordu ondan sonra kredi kartı odemesini atiyordu telefondan dolaylı bence yaptırımlar başladı galiba türkiye engeller konmaya enfazla siler atarım benmi kazanıyorum sanki uploded kazanıyordu saçma saçma işler çıkıyor 

s.a arkadaşlar parayla preimum hesap olmadı birşey engellenmiş ama puan kısmında 10.000 puanla 1 aylık hesap yaptım bu iyi aklıma geldi konu nasıl kapatılıyor bilen varsa yazabilirmi

Please register to see this content.