Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sizce Bu Anakart Nasıl???

AdnanGumus
 Share

Recommended Posts

s.a arkadaşlar kolay gelsin anakart var 2. el 200 tl ye bana bırakıyor almayı düşünüyorum sizce nasıl  alacam dedim yarın bozuk olacağını sanmam rafa koymuş satmak için kasadan sökmüştür parça parça satmak daha karlı olduğu için böyle yapıyor düşünceniz nedir kolay gelsin

https://www.asus.com/tr/Motherboards/H110M-D-D3/

VentMois, 1 saat önce yazdı:

Bunlar sadece benim görüşlerim..

Kuzey köprüsünün üzerindeki  soğutucu baraket allaha emanet duruyor.

R68 Mosfetleri kullanıyor  eski kartlarda görmüştüm bunu demek hala kullanılıyor. ama kanımca baya ısınırlar.

Realtek® ALC887-VD2 chipset var onboard ses için bunu şu andaki asus tuf kartları da kullanıyor güzel bir chipset 8 channel

Giriş seviye bir kart.

Ben tavsiye etmem açıkçası tam performans vermez

s.a hocam eski oyunları kuracam internette gezip  film izlemek filan oyunda hafta sonu yegenler gelince oynasınlar diye agı bir is yapmıcam yeter li gta vice sanders undergrand counter 1.6 olucak interneten oynanir birazda bunu uyguna toplarım diye alayım mı almimi nedersin kardeşim kolay gelsin

TheRifleman, 2 saat önce yazdı:

giriş seviyesi bir kart olup çarpanı kilitli i3-i5-i7 işlemcileri sorunsuz çalıştıracaktır(anakartta bir sorun olmadığını kabul ediyorum). K serisi işlemcileri de overclocksuz kullanabilirsiniz. gta vice city, san andreas, nfsu2 gibi oyunlarda sorun çıkarmaz fakat anakartın giriş seviyesi olduğunu tekrardan belirtip bazı özelliklerin olmayacağını da söylemek istiyorum (mesela raid yapılamaz) msi'ın h110 chipsetli h110m pro-vd anakartını i5-6400 ile kullanmaktayım 3 yıldır. bazı özelliklerin olmayışı dışında bir performans kaybı yaşatmadı. yalnız bu anakart ddr3, imkân varsa ddr4 anakart almanızı tavsiye ederim.

saygılar

s.a üstat fazla özellik istemiyorum  annem radyo dinliyor 2 saat belki oturur  hafta sonu  çocuklar oyun oynarlar yotube video izleme  ben kullanmiyacağım benim kendi laptobum var sıfırı 550  600 tl ye var 200 tl bana veriyor i3 veye pentium alıp kullanacagım

XrayN, 2 dakika önce yazdı:

Bütçen varsa sıfır al ama bütçem yok düyosan 200 lira aynı özelliklerde anakart alabiliyosan onu al alamıyosun o zaman bu ideal sadece radyo dinlicek diyosun fazlasıyla iş görür

teşekkür ederim fazla bir abartı aramıyorum annem kardeşim ve yeğenler kullanacağı için ideal fazlada bütçen yok zaten 

The_Undertaker, 2 dakika önce yazdı:

Yaw adam nfsu2, gta vc oynıycam radyo dinliycem diyor birisi ddr4 anakart öneriyor birisi sıfır al diyor hey allahım yarabbim :)

??????

erdal4444, 2 dakika önce yazdı:

bu kart sana fazla bile gelir..daha iyisini düşünme bile..

teşekkür ederim yarın alacağm işlemci hariç hepsi var elimde  32 gb ram destekliyor hdm çıkışlı ve 3.0  bunlar ilgimi   çekti yeterde artar vede laptobumuda aldıgım aynı pc arkadaş yani kötü olsa zaten satmaz celevo marka laptop kullanıyorum ilk sattıgında tereddüt etmiştim kulanınca allah razı olsun dedim intel pentium 4. nesil işlemci var 4 laptop begenmedim bu 5.ci ve 3. senesi canavar gibi makina çıktı kolay gelsin  

The_Undertaker, 24 dakika önce yazdı:

Yerinde mi gidip gördün bozuk olduğunu? Neden bozuk olduğunu demedi ki? Benim de aynı olay başıma geldi. Adama soruyorum abi çok iyi çalışıyor bozuk değil diyor anakartı aldım 4 ram slotu var 2.slot bozuk ram görmüyor diğerleri çalışıyor sadece bir de vrm1 aşırı ısınıyordu adama zor geri verdim bendeyken çalışıyordu diyor hala :) Bu arada anakart AsRock Fatal1ty Professional 990FXA

bunu alıcagim nasıl 

Please register to see this content.