Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Cs Go Yardım

maxpayne.29
 Share

Recommended Posts

sa arkadaşlar sistem özelliklerim şöyle i7 4.nesil işlemci

12 gb ram gtx 1060 6 gb ekran kartı var.masaüstübde normal dolasmada sıkıntı yok.fakat cs go actıgımda menüde sıkıntı yok basit eğlence actıgımda oyun geliyor sonra siyah ekran yada ekranda çizgiler felan cıkıuyor komple oyun donuyor ama pc donmuyor ram kullanımıda 2 gb felan oluyor yüksek

maxpayne.29, 13 dakika önce yazdı:

12 gb ram gtx 1060 6 gb ekran kartı var.masaüstübde normal dolasmada sıkıntı yok.fakat cs go actıgımda menüde sıkıntı yok basit eğlence actıgımda oyun geliyor sonra siyah ekran yada ekranda çizgiler felan cıkıuyor komple oyun donuyor ama pc donmuyor ram kullanımıda 2 gb felan oluyor yüksek

Hocam anlamadım biraz daha açarmısınız  konuyu? Oyunu açınca ekranda çizgiler mi çıkıyor? Çıkıyorsa eğer başka oyunlarda denediniz mi onlarda da oluyor mu yoksa sadece CS Go için mi?

XrayN, 2 dakika önce yazdı:

Başka oyunda oluyormu bide geçenlerde bi müşterimin pc de öyle bi sıkıntı vardı ekran kartına termal macun çektim düzeldi öncelik olarak bi onu dene derim

Benim R7 370'de aynı sorunu yaşadım mesela. Her oyunda çizgiler çıkıyordu en sonunda kart fişi çekti anakartımı da bozdu beni hem anakart masrafına hem de ekran kartı masrafına sokmuştu. İnşallah bu arkadaşında sorunu bu değildir.

maxpayne.29, 37 dakika önce yazdı:

Öncelikle Steam hesabından oyunu sil. Silme işlemini gerçekleştirdikten sonra masaüstü çözünürlüğünle oyun çözünürlüğünü eşitle ve grafik değerlerini en düşüğe çek. Nvidia Arayüzünden oyuna özel grafil çözünürlüğü ayarla ve performans modunda çalıştırmaya programla.  Oyunu açtıktan sonra Görev yöneticisinden CSGO'ya işlem önceliğini Yüksek ayarla (Gerçek zamanlı'da takılmalar yapabiliyor)

Bu uygulamalar, oyunun tam performansta çalışmasını ve oyunda alınabilecek en üstün verimi sağlar. Herşeyden önce masaüstü çözünürlükle oyun çözünürlüğünü eşit yapmayı unutma. 

Beyler başka bir ekran kartı denedim hiç bir sıkıntı yapmadı garantisi hala devam ediyor 1060ın ne demeliyim servise yenisini versinler

XrayN, 27 dakika önce yazdı:

Başka oyunda oluyormu bide geçenlerde bi müşterimin pc de öyle bi sıkıntı vardı ekran kartına termal macun çektim düzeldi öncelik olarak bi onu dene derim

Evet başka oyunlardaki oluyor 

maxpayne.29, 57 dakika önce yazdı:

Beyler başka bir ekran kartı denedim hiç bir sıkıntı yapmadı garantisi hala devam ediyor 1060ın ne demeliyim servise yenisini versinler

Evet başka oyunlardaki oluyor 

Hocam çizgi çıkıyor falan diyorsun ya mesela o anda resim çekip atabilirmisin? Bir de bir şey daha istiyeceğim senden. Furmark indirip 1080p seçerek bir test yaparmısın test sırasında da bakalım yine çizgiler çıkacak mı? Çıkarsa yine resim çekip at ona göre sana net cevabı vereyim.