Jump to content

Internete Bağlı Değilken Müzik Dinliyebiliyorsam?

burak06

Recommended Posts

imeem.com, lastfm, tüm vid. izleme siteleri.... ve daha bir sürüsü...

şimdi video yada müzik yüklendikten sonra modemi kapatsam bile aynı sarkıyı defalarca dinleyebiliyorum... aynı video yu sürekli izleyebiliyorum...

bunun anlamı nedir??

tahminim bilgisayarıma yüklendiği yönünde... hatta temp klasörüne... orada söz konusu dosyayı da buluyorum ama bırakın ad değiştirme taşıma kopyalamama bile izin vermiyor...

direk bir convertora atsam bile çalışmıyor bu yuzden...

şarkı/video değiştiği anda da siliyor...

sonuç olarak bu melete int. e bağlı değilkende ulaşablioyrsam onu mp3/mpg/avi formatında nasıl kaydederim??

ama lütfen bilen arkadaslar yardım etsin...

"onun programları var" diyip bırakmasınlar...

www.imeem.com dan bi şarkıyı mp3 formatında bilgisayarına kaydetmeyi başarırsanız benimle paylaşın lütfen...

kardeş defalarca dinlemenin sebebi belli işte sende demişsin Temporary Internet Files klasörünün içine atıyor o dosyayı youtube gibi ordan alman lazım ama alamıyorsan onu kullanan bi program vardır bide şunu dene internetexploreri kapa hiç bir programın çalışmasın ve temp klasöründen git almayı dene yine olmzsa görev yöneticisinden explorer.exe yi sonlandır ve yeni görevi tıkla ve sonra açılan yere explorer.exe yaz anter de çalıştır sonra bidaha dene o dosyayı almayı ve adını değişmeyi aklıma sadece bunlar geliyor kolay gelsin

kardeş defalarca dinlemenin sebebi belli işte sende demişsin Temporary Internet Files klasörünün içine atıyor o dosyayı youtube gibi ordan alman lazım ama alamıyorsan onu kullanan bi program vardır bide şunu dene internetexploreri kapa hiç bir programın çalışmasın ve temp klasöründen git almayı dene yine olmzsa görev yöneticisinden explorer.exe yi sonlandır ve yeni görevi tıkla ve sonra açılan yere explorer.exe yaz anter de çalıştır sonra bidaha dene o dosyayı almayı ve adını değişmeyi aklıma sadece bunlar geliyor kolay gelsin

öncelikle teşekkür ederim...

daha once denedim aynen söyle oluyor...tarayıcıyı (ie/firefox) kapattıgım anda şak siliyor :)

hatta uzun süre çalmazsan bile siliyor :)

malesef bunu da yemdi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...