Jump to content

if Deep Sleep Mode is Enabled Please Plug The Cable Hatası

Shiniori
 Share

Recommended Posts

Sabah ise giderken pc i kapattim aksam isten donunce pc actim internet yok herhalde driver silindi dedim yukledim  yeniden ama if deep sleep mode is enabled please plug the cable  hatasiyla karsilastim tamama tikldim driver yuklendi diyor ama aygit listesinde gozukmuyor

a86vRV.jpg

cWPyBb.jpg

hxZ4zp.jpg

Anakart asus m5a99 pro r2

Islemci fx 8350 ram 16 gb

Arastirmalarimin sonucunda  ram soktum power kablosu soktum bios pili soktum 30 dk bekleeim degisen bisi olmadi. Bios defailt yaptim.yine duzelmedi ve en son  format attim yine ayni bios son surum.yuklu 2501

Edited by Shiniori
Resimleri ekledim

Alıntı

Arastirmalarimin sonucunda  ram soktum power kablosu soktum bios pili soktum 30 dk bekleeim degisen bisi olmadi. Bios defailt yaptim.yine duzelmedi ve en son  format attim yine ayni bios son surum.yuklu 2501

o zaman bu yöntemi denememişssin.

arkadaşından bir usb veya harici disk al. burada sisteme daha önce tanıtılmamış bir donanım olması gerekiyor. bilgisayarı kapat. arkadaşından aldığın harici donanımı takıp, bilgisayarı başlat. masaüstüne geldiğinde harici donanımın sürücüsü yüklenince bakalım senin derin uykuda -deep sleep mode- olan "network controller" o arada uyanacak mı?

Edited by barto_club

otuken, 2 saat önce yazdı:

Sistem geri yükleme yapın; bir-iki gün öncesine...

Aga en altta biten araştırmalarım sonucunda ile başlayan kısmı okumamışsınız galiba adam donanımları sökmekten format atmaya kadar herşeyi yapmış siz sistem geri yükleme diyorsunuz?

• Like 1

Harici usb ve usb wifi aldim simdilik onlarla idare edicem..

Ama.bu.ag kartina.en.kisa.zamanda bi.cozum.bulmak.gerekiyor

Biosda reqltek.onboard devicex enabled gozukuyor disable.yaptim.olmadi enabled.yaptim yine olmadi biz nerde hata yapiyoruz kimse.cozum.bulamadi.bu soruna

Anakartda yeni.almistim sifira.yakin islemciyi sokerken sogutucuya yapisik.sekilde  cikti tirnqklqri.az yamuldu.duzelttim.bi sikinti.yok acaba islemciden.kaynaklanan.bir.sorun olabilirmi ne dusunuyorsunuz ?

Shiniori, 6 dakika önce yazdı:

Harici usb ve usb wifi aldim simdilik onlarla idare edicem..

Ama.bu.ag kartina.en.kisa.zamanda bi.cozum.bulmak.gerekiyor

Biosda reqltek.onboard devicex enabled gozukuyor disable.yaptim.olmadi enabled.yaptim yine olmadi biz nerde hata yapiyoruz kimse.cozum.bulamadi.bu soruna

Anakartda yeni.almistim sifira.yakin islemciyi sokerken sogutucuya yapisik.sekilde  cikti tirnqklqri.az yamuldu.duzelttim.bi sikinti.yok acaba islemciden.kaynaklanan.bir.sorun olabilirmi ne dusunuyorsunuz ?

s.a  kardeş geçmiş olsun harici wifi kullan ağ kartında arıza olmuş bozulmus olabilir annemin taplettide böyleydi garantisi vardı onuda boş verdim kendi kendine m2 disk silindi fomat atmadım garanti yapsın dedik müsteri hatası 400 tl fiyat  çekti disk degişecek geri aldım servisten ben kendim m2 diski geri getirdim bi boktan anlamayan yada çakallık çok neyse açtık karşıdaki pc servisindeki  arkadaş ile wifi kartı lehimlerden kopmuş yeniden bağladık şimdi daha güzel çalışıyor tamirci bir akadaş varsa enternet girişini kontrol ettir belki kısa devrede olmuştur kolay gelsin iyi günler.