Jump to content
Sign in to follow this  
coder_falcon

Social Network Numunelik :)

Recommended Posts

Başlık'da belirttiğim gibi  numunelik  bazı özellikleri çalışır düzeldilirse hataları calışır yine, projeler için bundan kod flan alabilirler onun için paylaştım :) 

Numunelik yani  bazı arkadaslar kod arıyorlar yapmak istetikleri gibi ozelliklerin  coğu bunda mevcut  onun icin paylastım, proje de veritabanı orneği mevcut serial mevcut bildirim sistemi mevcut daha bir cok sey  projelerinde  bundan yardm alabilir yazlmclar bilmeyen kisiler veya   unutan kisiler lazm olur  yani umarm yeterli acklama yapmsdmr 😊

coder_falcon, 4 dakika önce yazdı:

Numunelik yani  bazı arkadaslar kod arıyorlar yapmak istetikleri gibi ozelliklerin  coğu bunda mevcut  onun icin paylastım, proje de veritabanı orneği mevcut serial mevcut bildirim sistemi mevcut daha bir cok sey  projelerinde  bundan yardm alabilir yazlmclar bilmeyen kisiler veya   unutan kisiler lazm olur  yani umarm yeterli acklama yapmsdmr 😊

Yok onu demiyoruz. Kullandığı API ler artık yoktur bile eyw ama O zaman ki işlevi neydi  MP3 mü çalıyordu Followlamış kişilerimi gösteriyordu neydi yani :)

O zaman ki işlevi ; facebook uzerinden mail ve telefon numarası analizi yapıyordu numara kayıtlıysa mail kaytliysa programa cekiyordu kayıtlı diye adını filan yazyordu, sonra instagram toplu halde fotograf indirme yapıyordu,  facebook hesabnı pasof yapardı,  otomatik mesaj silme filan  bir cok ozellik daha var onda ama su an  bazı eklentiler hata veriyor o yuzden calsmyor yoksa calsr 😊

• Like 1

coder_falcon, 22 dakika önce yazdı:

O zaman ki işlevi ; facebook uzerinden mail ve telefon numarası analizi yapıyordu numara kayıtlıysa mail kaytliysa programa cekiyordu kayıtlı diye adını filan yazyordu, sonra instagram toplu halde fotograf indirme yapıyordu,  facebook hesabnı pasof yapardı,  otomatik mesaj silme filan  bir cok ozellik daha var onda ama su an  bazı eklentiler hata veriyor o yuzden calsmyor yoksa calsr 😊

şimdi amacıma vardım :D Teşekkürler

Bende arşive ekleyeceğim, teşekkürler... Yanlız şöyle birşey yapalım... uygulama şuan için pasif anladığım kadarıyla... Örnek kod görevini daha iyi görebilmesi için ve google aramalarda daha iyi sonuç alabilmek için vaktin olduğunda konuda bir düzenleme yaparsan iyi olur. Bu uygulama ile öğrenebileceğiniz kodlar diye bir başlık açıp altına maddeler halinde bir şeyler yazılabilir...  :good:

Hocam   ıexplorer  eklentisi  hata veriyor  eklenti yazdirttm yalnz  bazı hataları var yazan kisiye hatalarnıda giderdryorum mantk benden yazması ondan 😊 bu uygulamaya sadece  web eklentisi gerekli  

Veri cekecek, veri girecek, işlem yapacak   web uzerinden tum islemleri  uygulama uzerinden hatasız yapması gerek onun icin  eklentiyi beklemedeym 😊

Olur duzenlerim hocam. 

• Thanks 1

furopebelu, 9 dakika önce yazdı:

Program illuminati sembolleri içeriyor forum konseyi tarafından inceleme bekliyorum.

Bunu söyleyende Trump 😂